Putin teroristom: Boh odpúšťa všetkým, ja sa postarám, aby sa s ním aj stretli

18. novembra 2015, 19:55
aktualizované 19. novembra 2015, 13:30
Tip redakcii

Zachráni Putin Európu od teroristov? Ruský prezident odpovedá na túto otázku viac než jasne, teroristom poslal takmer mrazivý odkaz.

Ilustračná.

Ilustračná.

Autor: Archív

Boh odpúšťa všetkým, ja sa postarám, aby sa s bohom stretli. Tieto slová adresoval z Moskvy ruský prezident Vladimír Putin teroristom, ako reakciu na zistenia, podľa ktorých stáli za haváriou ruského airbusu teroristi. "Božie dielo je odpustiť teroristom, moje dielo je ich poslať k nemu," vyjadril sa viac než jasne Putin. Vzápätí po vyhlásení vydal Putin rozkaz bombardérom, aby zaútočili na pozície islamského štátu v Sýrii. Informuje o tom stránka Azutcahangja.

Na kritiku odpovedá jasne

Putina nedávno kritizovali, že len nominálne bojuje proti Islamskému štátu a je to vlastne boj proti sýrskemu diktátorovi Asadovi a jeho rebelom. Akonáhle sa však objavila správa o tom, že v lietadle nad Egyptom vybuchla bomba, Putin zverejnil vyhrážky na adresu IS. Okrem Francúzov tak podnikajú útoky na pozície islamistov v Sýrii aj Rusi.

Novinárka naletela

Hoci tento výrok vzbudil vo svete senzáciu, vo štvrtok sa ukázalo, že nešlo o slová, ktoré povedal ruský prezident. Novinárka, ktorá tieto tvrdenia priniesla, sa neskôr ospravedlnila s tým, že ich našla na Facebooku a následne zverejnila.

 
Autor: Pluska.sk/ip 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Putin teroristom: Boh odpúšťa všetkým, ja sa postarám, aby sa s ním aj stretli
Pluska.sk/ip