Žena, na ktorú mal dlhé roky slabosť exprezident, dnes žije nový život. Čo je s ňou?

21. apríla 2017, 14:10
Tip redakcii

Reči o tom, že bývalá česká hlava štátu Václav Klaus má slabosť pre mladé letušky, sa u našich susedov objavovali v minulosti na dennej báze. Spájaný bol s viacerými kráskami. Českému denníku Blesk sa podarilo zistiť čo je so ženou, ktorá mala stáť po exprezidentovom boku celé roky.

Letuška, ktorá bola spájaná s exprezidentom Klausom, má mať už dnes na ruke obrúčku.

Letuška, ktorá bola spájaná s exprezidentom Klausom, má mať už dnes na ruke obrúčku.

Autor: profimedia

Napriek tomu, že od roku 1968 má Klaus doma manželku Liviu, v súčasnosti veľvyslankyňu v Bratislave, o jeho slabosti na mladé letušky sa špekulovalo celé roky. Pred 10 rokmi priniesli české média správu o tom, že Klaus trávi čas s letuškou vládnej letky Petrou Bednářovou. Tá pritom nemala byť prvá, ktorá sa s bývalou českou hlavou štátu zaplietla.

Dostihla ho spravodlivosť: Gangster obžalovaný z vraždy študenta Tupého skončí za mrežami!

Klaus oficiálne pomer s mladou letuškou nepotvrdil, avšak v roku 2007, keď sa ich aféra prevalila, mali byť spolu už štyri roky.

Neuveriteľné, na čo sa Matovič zmohol. Z matky si urobil bieleho koňa?

V roku 2012 si podľa medializovaných informácií mala Bednářová, ktorá žila z platu letušky, kúpiť byt v hodnote takmer troch miliónov českých korún v rezidenčnom areáli v Berouně. Podľa zmluvy mala celú sumu platiť rovno na ruku. Špekulácie o tom, že k luxusnému bývaniu jej dopomohol práve Klaus, na seba nenechali dlho čakať. V tom istom roku mal však ich vzťah ukončiť. V roku 2012 videli spolu dvojicu naposledy.

Toto stojí za to! Ficova reakcia na protikorupčný pochod na seba nenechala čakať

„Už sme ju tu nevideli roky a vôbec nevieme, čo s ňou je. Vraj sa vydala,“ prezradil pre Blesk nemenovaný spolupracovník bývalého prezidenta. Z letušky Petry Bednářovej by podľa ich zistení dnes mala byť už Petra Maruniaková.
Osud sa s ňou nemaznal: Krásna česká modelka (†26) prehrala boj s rakovinou

Klausova aféra s mladou letuškou vládnej letky mala byť taktiež predmetom klebiet v prezidentskom paláci. Potom, ako sa objavili špekulácie o tom, že Bednářová má s Klausom milostný pomer, exprezidentova manželka Livia mala zakázať, aby Petra na letoch s Klausom pracovala. „Na Klausa vraj tentokrát kričala, nech aspoň berie ohľad na ich deti a vnúčatá,“ prezradili v tom čase ľudia z Pražského hradu.

Exprezidentova manželka sa o tom, že nevera bolí, rozpísala aj vo svojich pamätiach, avšak konkrétne prstom na nikoho neukázala.

 
Autor: vek 
 
Aplikácie 7 plus