Topmodelka Cara Delevingne údajne kúpila nový dom! Predal jej ho známy spevák?

Jeden predá, druhý kúpi. Celebrity medzi sebou majú svoje "kšefty".

20fotiek
Kúpili sestry dom pre seba alebo idú s dobou a majú svoju prvú investičnú nehnuteľnosť? Nuž, to uvidíme neskôr. Autor: Hello Magazine/Profimedia/ MAVRIXONLINE.COM

>>> FOTOGALÉRIU nájdete priamo TU <<<

Cara Delevingne je dnes jednou z najsledovanejších svetových hviezd. Okrem toho, že hneď rok na to, ako podpísala svoj prvý kontrakt s modelingovou agentúrou, sa prechádzala po prehliadkových mólach v tých najznámejších značkách, je tvárou niekoľkých prestížnych kampaní, nedávno vydala svoj prvý hudobný videoklip, hviezdi v najnovšom akčnom filme Valerian a navyše poburuje svoj svojou otvorenosťou a priznanou homosexualitou. Sympatická hviezda známa svojim hustým obočím a "ksichtíkmi" však doma nie je sama, ktorá prepadla modelingu (aj napriek tomu, že dnes sa mu už naplno nevenuje), modelkami sú aj jej dve sestry Chloe a Poppy. A práve s Poppy sa Cara údajne rozhodla bývať. 

FOTO: Toto malé, ale šikovné bývanie známej superstar si zamilujete!

Mel Gibson predáva svoje hniezdočko lásky. Pozrite si toto netradičné bývanie zblízka

Sestry sú nerozlučnou dvojicou a preto sa niet čo čudovať, že chcú aj ako dospelé stále bývať spolu. Rozhodli sa teda pre kúpu nového dievčenského hniezdočka a vyzerá to tak, že sa presťahujú do bývalého mládeneckého sídla krásavca Jareda Leta. Spevák a herec sa rozhodol tento dom predať už minulý rok (viac TU)jeho novým domovom sa stala stará vojenská základňa v Los Angeles. Vilka, ktorá sa má stať novým domovom sestier patrí však ku skupine skromnejších celebritných bývaní. Má 370 m2, otvorený projekt priestorov, bazén, štyri spálne, nejaký ten bar a nechýba ani nahrávacie štúdio. Sestry spojili sily a kúpili sídlo v Hollywoode plné tropických rastlín za 1,5 milióna libier. 

VIDEO: Ako býva hitmaker Elton John a jeho partner? Takto!

Vidiecky domček, kde Marilyn Monroe povedala svoje áno je na predaj. Zamilujete si ho!

 
Autor: Mária Ambrozová
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Topmodelka Cara Delevingne údajne kúpila nový dom! Predal jej ho známy spevák?
Mária Ambrozová