Toto Banášová s Vinczem len tak ľahko nepredýchajú: Drzé slová kolegyne o ich sexuálnom živote!

31. októbra 2016, 10:00
Tip redakcii

Poriadne ich strápnili! Adela Banášová (36) a jej nový partner Viktor Vincze (25) momentálne prežívajú celkom krušné obdobie. Akoby nestačilo, že rozruch okolo dvojice ešte stále neutícha, do zamilovaného páriku si rypli rovno v Markíze.

Viktor a Adela sa stali terčom poriadnej drzosti.

Viktor a Adela sa stali terčom poriadnej drzosti.

Autor: Michal Šebeňa, Archív

O kolegialite sa zrejme v tomto prípade príliš hovoriť nedá. V markizáckej Smotánke sa totiž na Adele a Viktorovi veselo zabávali. Práve tam nedávno Ján Tribula vyspovedal Viktora Vinczeho, ktorý ani len netušil, aké strápnenie si aj napriek úplne nevinným slovám s Adelou vyslúžia. „Skrátka, teraz sa mám relatívne dobre, tak si užívam, čo mi život dáva,“ skonštatoval moderátor na nedávnej markizáckej žúrke, ktorá sa konala v čase, kedy ešte verejnosť o ich vzťahu nevedela. Na obrazovkách sa však táto reportáž uplynulú sobotu objavila už aj s hlasovým komentárom, ktorý dodatočne doplnili.


Viktor s Adelou sa dočkali nepríjemného komentára na margo ich vzťahu.
FOTO: TV Markíza

„A v tom čase mu už dávala tá Adela,“ povedal komentátor a všetkým divákom muselo byť jasné, na čo touto poznámkou narážal. Za scenár v Smotánke by však podľa našich informácií nemal zodpovedať nikto iný, ako samotná Erika Judínyová.

Ktovie, čo by blondínka povedala na to, ak by sa podobnej drzosti dočkala ona sama na adresu jej manželstva so Števom Skrúcaným. Isté je len to, že za nemiestny komentár sa Banášová s Vinczem Smotánke nepoďakujú


Pár svoj vzťah pred verejnosťou už netají. 
FOTO: Vlado Benko jr. 

Myslíte si, že takáto poznámka bol vhodná?

Celkový počet hlasujúcich: 3488

 
Autor: nij



 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Toto Banášová s Vinczem len tak ľahko nepredýchajú: Drzé slová kolegyne o ich sexuálnom živote!
nij