Tip redakcii
 

Ušetrila na vizážistke! Hádajte, do akých rúk sa zverila nevesta Mária Čírová

Speváčka si po deviatich rokoch zasnúbenia dopriala romantickú svadbu. 

21. augusta 2017, 16:00
Mária s manželom Mariánom.

Mária s manželom Mariánom.

Autor: Pretty photography

Po deväťročnom vzťahu sa konečne obliekla do svadobných šiat. Mária sa spolu s partnerom, hudobným producentom Mariánom Kachútom (43) rozhodli spečatiť svoj vzťah. Dvojica sa už pýši titulom dvojnásobných rodičov a vychovávajú spolu syna Huga (8) a dcéru Zoe (5). Speváčka sa už volá Kachútová, ale ako umelkyňa bude vystupovať pod menom Čírová.

Čo ich brzdilo?

Brunetka má na to, že bola celých deväť rokov zasnúbená, jasné vysvetlenie. „Svadba bola od začiatku v pláne, ale ako to býva, vždy ju v plánoch niečo posunulo - narodenie prvého či druhého dieťatka, pracovné povinnosti a podobne. Pred pár mesiacmi sme sa obaja zhodli, že deti už vyrástli, takže už si svadbu užijú spolu s nami. Veľmi sa tešíme a vnímame to ako ďalší dôležitý životný posun v našom vzťahu. Myslím si, že je krásne a naozaj výnimočné, ak si niekto dokáže povedať áno aj po deviatich rokoch spoločného života a s dvomi deťmi. Som rada, že tento okamih prišiel práve teraz,“ povedala Mária. 

Šuškalo sa, že Mária sa nevie zmieriť s tým, že sa si s partnerom a otcom svojich detí nepovedia áno v kostole. Marián má však za sebou jedno nevydarené manželstvo a ako s rozvedeným mužom, to nie je možné. Či už príčina ich neustáleho odkladania sobáša bola akákoľvek, dnes sú z nich konečne manželia.

Ukryla dekolt

Speváčka sa vydávala v šatách v štýle morskej panny s rukávmi vo viktoriánskom štýle, ktoré boli vyrobené z luxusnej francúzskej guipure čipky, pretkávanej vlásencom. Vybrala si ich v tom istom salóne ako iné známe nevesty - tanečnica Ivana Gáborik (31), tenistka Dominika Cibulková (28) či herečka Zuzana Kubovčíková Šebová (35), ktorej pripravili róbu, tak, aby jej čo najviac zvýraznili pekné tehotenské bruško. Všetky nevesty zvolili decentný ale odhalený dekolt, len Mária sa rozhodla pre zahalenie až ku krku. Róbu doplnila zlatými náušnicami po svojej babičke. V rodinnej réžii bola aj nevestina vizáž. Ako sa na sociálnej sieti pochválila jej sestra Agnesa, „po toľkých nevestách som si konečne nalíčila moju milovanú sestričku.“ Okrem úlohy vizážistky dostala Agnesa aj rolu hlavnej družičky.

Ako doma

Miesto na konanie sobáša i hostiny si dvojica vybrala romantické priestory obľúbeného nitrianskeho hotela, kde s kapelou často prespávajú, keď cestujú na koncerty a vystúpenia. „Je to už taký náš domovský hotel, keď potrebujeme, vždy tam radi prespíme, cítime sa tam dobre. Je to pokojné miesto s krásnym výhľadom na celú Nitru, s výborným jedlom a dýcha romantickým provensálskym štýlom, čiže ideálne miesto na svadbu“ pochvaľuje si Mária. 

Vieme, prečo Rytmus neskladá slnečné okuliare z očí. Nie je jediný, ktorý je na nich „závislý“!

FOTO: Objavili sme 20 rokov staré zábery Zuzany Tlučkovej. Pamätáte si ju ešte v Telecvokingu?

Spútaná kožou a v sexi bielizni. Playmate Andrea Járová vie, akými fotkami má zaujať!

FOTO: Agáta Prachařová je v ôsmom mesiaci, ale stíha festivaly aj kúpu výbavičky. Páči sa vám jej kočiar?

Autor: Gr
 


 

 
 

pluska správy

Vaše diétne tipy

NAHRADÍ CUKOR aj TUK. Nejde o žiadny zázrak, ale opäť o niečo, čo nám ponúka príroda

Neviete sa rozhodnúť medzi medom, stéviou či javorovým sirupom? Skúste...
 

Neuveriteľné! Toto jedli hollywoodske hviezdy na galavečere odovzdávania ocenení Zlatý glóbus!

Pozrite sa, čo skončilo na ich rozmaznaných jazýčkoch. Žeby im nezáležalo...
 

Brzda pre roztiahnuté žalúdky: Skúste sa desať dní stravovať podľa zakladateľa makrobiotiky

Máme za sebou polovicu januára a vy stále nezačali s diétou, hoci ste si to...
 

TIPY od fitnestrénerov: Tieto dobroty môžete jesť bez výčitiek

Manželia Tina a Vlado Zlatošovci ponúkajú vo svojej knihe aj zdravé recepty....
 

Teraz to vyjde! Začínate nový rok chudnutím? Takto dosiahnete trvalé výsledky

To, ako definitívne skoncovať s nadváhou a tukovými vankúšikmi alebo...