Vere Wisterovej nečakane krachlo manželstvo: Vieme, prečo sa rozchádzajú!

29. decembra 2016, 13:00
Tip redakcii

Vera Wisterová (39) sa rozhodla vianočné sviatky i Silvestra stráviť so svojou rodinou v Izraeli, odkiaľ pochádza jej americký manžel Jeremy Hulsh. Nikomu by však ani vo sne nenapadlo, že dôvodom jej cesty do zahraničia nebude vianočná dovolenka, ale niečo celkom iné. Moderátorka tam vycestovala za manželom, ktorý inak kvôli práci často cestuje po svete, aby spolu riešili rozvod.

Vera Wisterová momentálne neprežíva šťastné obdobie.

Vera Wisterová momentálne neprežíva šťastné obdobie.

Autor: Michal Šebeňa

Ryšavka Vera Wisterová, ktorá kedysi dlhé roky randila s Ivanom Táslerom, sa ku koncu tohto roka zaradí medzi prominentné páry, ktorým sa rozpadla rodina. Wisterovej manželstvo s Američanom Jeremym, s ktorým má dvoch synov Harlowa (4) a Thea (2), sa totiž ocitlo v troskách. Ako informoval portál Topky.sk, o rozchode dvojice sa v jej okolí šepkalo už dlhšie.

Vera sa totiž v lete 2014 po rokoch vrátila z Izraela na Slovensko a usadila sa v rodnej Bratislave. Dôvodom malo byť rodinné zázemie a hlavne jej ambicióznosť a pracovné záležitosti, ktoré v Izraeli vôbec nemala. Na jeseň 2016 dostala lukratívny džob v JOJ-ke, kde moderovala historickú súťažnú šou Návštevníci a následne začala pracovať aj vo Fun rádiu. Za ich krízou môže s najväčšou pravdepodobnosťou stáť práve časté a dlhé odlúčenie, keďže Jeremy má úspešne rozbehnutú kariéru v hudobnom priemysle v Tel Avive.

„Je pravda, že Vera sa z Bratislavy nepohne a jej manžel bol stále preč,“ dozvedeli sme sa od zdroja z okolia páru. Hoci oficiálny dôvod rozvodu zatiaľ nie je známy, paradoxom je, že pár sa pred ôsmimi rokmi zoznámil práve v Izraeli. Na jeseň 2010 sa tajne zosobášili v izraelskom Tel Avive len v kruhu svojich najbližších. Ich manželstvo tak vydržalo presne šesť rokov.

Ako Wisterová so svojím manželom vyrieši starostlivosť o ich dve deti, je zatiaľ otázne. Krach manželstva by však už mal byť hotovou záležitosťou. Vera sa nám do uzávierky nevyjadrila. „Ak chcete hovoriť o súkromí mojej dcéry, tak nie,“ odbila nás slovami moderátorkina mama.

 
Autor: akm, nij, tam, 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Vere Wisterovej nečakane krachlo manželstvo: Vieme, prečo sa rozchádzajú!
akm
nij
tam