FOTO VNÚTRI Krásnej mamičke sa nevinný výlet stal osudným: Po hroznej nehode sa jej život zrútil ako domček z karát

19. mája 2017, 00:00
Tip redakcii

Život sa jej zrútil ako domček z kariet! Američanka Courtney Cosper Waldon (27) utrpela počas vlaňajšej stanovačky popáleniny tretieho stupňa na tvári a na takmer polovici tela. Po dvoch týždňoch od incidentu mladú mamičku dcérky opustil manžel a keďže nebola schopná pracovať, skončila na ulici.

Mladej mamičke Courtney sa život doslova rozpadol.

Mladej mamičke Courtney sa život doslova rozpadol.

Autor: Profimedia

Minulý rok v septembri Courtney na stanovačke sedela pri ohnisku, do ktorého niekto vylial benzín. Spôsobilo to explóziu, jej obeťou bola práve ona. Po prevoze do nemocnice ostala mesiac v kóme.

Keď sa prebulia, zistila, že ju opustil manžel, nemohla pracovať, platiť účty a aj s dcérkou skončila na ulici.

"Keď som sa dozvedela, že môj muž ma po dvoch mesiacoch od svadby nechal napospas osudu, bola krutá facka. Prosila som ho, aby sa vrátil. Povedal iba, že by som pre neho bola príliš veľká záťaž," povedala Courtney.

Napospas osudu

Oporou jej bola dcérka Caroline (5), ktorá jej dávala odvahu bojovať a ísť ďalej. Museli sa vysťahovať zo svojho bytu, pomocnú ruku im podali predstavitelia miestneho kostola, ktorí zbierajú finančné prostriedky na výstavbu ich nového domu.

Každý mesiac od tragédie musela Courtney absolvovať  laserovú operáciu, v súčasnosti už má sedem kožných štepov.

Ako hovorí, hoci na ňu ľudia na ulici ešte sále zazerajú, pomaly sa snaží s pomocou dcérky a dobrých ľudí, znovu postaviť na nohy.

 
Autor: pag 
 
Aplikácie 7 plus