NAHÉ FOTO pobúrilo Egypťanov: TOTO spravili sexi modelke, keď pózovala pri pyramídach v Evinom rúchu!

12. septembra 2017, 19:00
Tip redakcii

Byť odvážny sa nie vždy vypláca. Svoje o tom vie aj belgická modelka Marisa Papen (25). Kráska sa pózovaniu na umeleckých aktoch v rôznych mestách sveta venuje už približne dva roky. Počas tejto práce nezažila takmer žiadne komplikácie, až prišla v apríli do Egypta a fotenie nahých snímok pri pyramídach či na púšti si vyžiadalo svoju daň.

Marisa pózovala nahá v Egypte. Miestnym sa to nepáčilo.

Marisa pózovala nahá v Egypte. Miestnym sa to nepáčilo.

Autor: Instagram

Napriek tomu, že si možné nebezpečenstvo uvedomovala, vybrala sa Marisa fotiť do severoafrickej krajiny, kde sa stretla s fotografom z Austrálie. V meste Gíza vraj podplatili ochranku a pustili sa do práce. V priebehu fotenia sa však v ich blízkosti objavili dvaja cudzí muži.

FOTO Prezradila svoj elixír mladosti: Modelka Elle MacPherson (53) svedomite popiera zákony prírody!

MÓDNA POLÍCIA z cien MTV Neoholené podpazušie, pod šatami naostro či do latexu narvaný rozkrok: Hviezdy vytasili karty najväčšieho nevkusu!

„Bol to šok, ako keď si dáte ľadovú sprchu o piatej ráno. Snažili sme sa im vysvetliť, že robíme umenie s najväčšou úctou voči egyptskej kultúre. Oni však spojitosť medzi nahotou a umením nevidia,“ prezrádza modelka. Dvojici sa však opäť podarilo mužov zákona podplatiť, dali im 20 dolárov a pokračovali v ceste, tentokrát mali namierené do Luxoru a majestátneho komplexu Karnak.

Tu však prišlo k tomu, čoho sa modelka a jej fotograf najviac obávali. Marisa povedala svojmu kolegovi, aby pre istotu vymazal všetky zábery. Egypťanom povedali, že testovali svetelnosť. Tí však tejto historke neuverili, zatkli ich a uväznili. „Vnímali to ako porno alebo niečo podobné,“ opisuje reakcie miestnych Belgičanka.

V cele strávili niekoľko hodín spolu s ďalšími približne dvadsiatimi mužmi. V obavách ich priviedli pred sudcu. Ten im napokon dal iba varovanie, aby už nikdy v živote nespravili podľa jeho slov nič tak hlúpe. Niektoré snímky z Egypta sa však zachovali a teraz kolujú po internete. „Myslím, že sme vytvorili niečo, na čo by bola Kleopatra pyšná,“ dodala k nevšednej pracovnej skúsenosti Marisa.

Viac umeleckých fotiek Marisy v Egypte nájdete v galérii článku.

 
Autor: reb 
 
Aplikácie 7 plus