Prípad, ktorý vás dostane do kolien: Bankomat miesto potvrdeniek vydával prosby o pomoc!

13. júla 2017, 20:02
Tip redakcii

Muž z Texasu sa ocitol uväznený vo vnútri bankomatu a na svoju nezávideniahodnú situáciu sa pokúšal upozorniť lístkami, ktoré zákazníkom vystrkoval cez priezor na vydávanie potvrdeniek.

Ľudia pri vyberaní peňazí z bankomatu zažili šok. (Ilustračné foto)

Ľudia pri vyberaní peňazí z bankomatu zažili šok. (Ilustračné foto)

Autor: Profimedia

Tento nemenovaný technický pracovník v bankomate uviazol v stredu, keď vymieňal zámku na miestnosti vedúcej do zadnej časti bankomatu Bank of America, uviedla miestna polícia, ktorú dnes citovala agentúra AP.

Muž sa nevedel dostať z daného priestoru von, pretože nemal so sebou otváraciu kartu ani mobil, ktorým by mohol upovedomiť zamestnancov banky. Rozhodol sa preto vysúvať z bankomatu lístky s písanými prosbami o pomoc. "Prosím, pomôžte mi. Som tu uväznený a nemám so sebou telefón. Prosím, skontaktuje môjho šéfa," uvádza sa na jednom z papierikov.

Zákazníci vyberajúci si peniaze to najskôr považovali za žart, jeden však privolal políciu. Muži zákona zistili, že zvnútra bankomatu sa ozýva mdlý hlas, vykopli dvere priľahlej miestnosti a muža vyslobodili. "Všetci sú v poriadku, ale niečo podobné som ešte nevidel," uviedol predstaviteľ tamojšej polície.

 
Autor: TASR 
 
Aplikácie 7 plus