Tip redakcii
 

Poznáte hodinu svojho narodenia? Zistite ju a dozviete sa viac o vašom osude!

Čísla sú v astrológii veľmi dôležité. Ak ste si už zisťovali čo to o vašom živote podľa dátumu narodenia, teraz môžete zistiť oveľa viac.

22. augusta 2017, 18:00
Čo o vás prezradí hodina vášho narodenia?

Čo o vás prezradí hodina vášho narodenia?

Autor: Profimedia.sk

Viete, kedy ste sa narodili? Presnú hodinu si určite nepamätáte, oplatí sa ju však zistiť. Práve čas, kedy ste sa narodili dokáže veľa prezradiť o vašom osude. V astrológii sa deň rozdeľuje do dvojhodinových etáp. A práve tie určujú vaše vlastnosti, schopnosti ale i to, po čom v živote túžite alebo od neho očakávate.

0:00 -2:00

Snívať je dovolené a čo to o tom vedia aj ľudia, ktorí sa narodili v tomto časovom rozpätí. V ich živote neexistuje nič, čo by sa extra plánovalo. Život nechávajú plynúť a popritom si s vyloženými nohami radi poleňošia. Ak patríte do tejto skupiny i vy, mali by ste vo svojom okolí mať niekoho, kto vás dokáže uzemniť, aby ste v rámci snívania nevyleteli príliš vysoko.

2:00 - 4:00

Títo ľudia nevedia, čo znamená nuda a nedostatok. Ich život je plný zážitkov, do ktorých bez problémov investujú aj preto, že posledným čím trpia je núdza o peniaze. Potrpia si na materiálne veci, túžia vynikať strhávať na seba pozornosť. Diplomacia nie je ich silnou stránkou. Mlčať je niekedy zlato.

4:00 – 6:00

Ak ste sa narodili v tomto čase, pravdepodobne patríte medzi ľudí, ktorí sú draví a úspech je pre vás veľmi dôležitý. Svoje povinnosti nikdy neodkladáte a v práci si svoje povinnosti plníte na 100%. V ľuďoch vzbudzujete autoritu!

6:00 – 8:00

Ľudia, ktorí sa narodili v túto skorú rannú hodinu vo svojom živote potrebujú fyzickú prácu. Žiadna práca nie je pre vás problémom. Patríte medzi introvertov, ktorí netúžia po veľkej spoločnosti a aj nadväzovanie nových známostí je pre vás problémom. Svoj život túžite pokojne prežiť, bez zbytočných výkyvov.

8:00 – 10:00

V tomto čase sa zväčša rodia mimoriadne úspešní a slávni ľudia. S ľuďmi nemajú problém, dokážu každého odzbrojiť dobrou náladou a úsmevom. Aj oni však majú svoje mínusy. Občas treba na nich dohliadnuť, aby netrávili v práci príliš veľa času. Naučiť by sa mali poriadku a dochvíľnosti.

10:00 – 12:00

Ľudí narodených v tomto časovom úseku nič nezastaví. Na ceste za úspechom sú ochotní zdolávať prekážky, nakoľko sú obdarení veľkou dávkou sebadisciplíny. Vaša povaha je neoblomná a práve preto žnete v živote úspech za úspechom. Niekedy sa skúste zamyslieť a reálne zhodnotiť, či ste vašim snom a ideálom neobetovali až príliš.

12:00 – 14:00

Na pravé poludnie sa rodia ľudia, ktorým bola do vienka daná kreativita. Títo ľudia si potrpia na originalitu. Nad svojimi priateľmi chcú stále vyhrávať a dokazovať im svoj úspech. Nezaškodilo by im, ak by sem tam dokázali vcítiť do kože iných a naučiť sa pokore.

14:00 – 16:00

Ak ste sa narodili v tomto čase určite vás neprekvapíme keď povieme, že milujete adrenalín. Nové a nepoznané veci sú pre vás výzvou a zdolávanie prekážok a hraníc je pre vás veľmi dôležité. Slová podpory a obdivu potrebujete počuť viac ako ostatní. Ak sa vám zájem nedostáva neraz skĺznete do apatie.

16:00 – 18:00

Vo vašom živote sú priority viac ako jasné. Alfou a omegou vášho života je rodina, priatelia a láska. Patríte medzi romantikov, dokáže sa tešiť z maličkostí a život s vami je hotovou rozprávkou. Pre svojich najbližších ste ochotní urobiť takmer čokoľvek aj na úrok vášho pohodlia.

18:00 – 20:00

Aj vy ste sa narodili v týchto večerných hodinách? To, čo k svojmu životu potrebujete je dostatok oddychu a času na to, aby ste sa mohli venovať svojim záľubám. V živote sa snažíte nestáť na jednom mieste a neustále napredovať. Tak ako ste nároční na seba, rovnaké nasadenie a výkony vyžadujete aj od svojich kolegov či podriadených.

20:00 – 22:00

Ľudia, ktorí sa narodili v tomto čase prinášajú do života iných svetlo, pokoj a veľa radosti. Ich optimistické povahy a triezve uvažovanie oceníte hlavne vtedy, ak potrebujete pomôcť pri riešení problému. Pomoc síce bez váhania ponúknu, na strane druhej ich ťažkosti iných veľmi zraňujú.

22:00 – 0:00

Ak ste sa narodili kúsok pred polnocou je viac ako potrebné aby ste sa v živote obklopili ľuďmi, ktorí vám ukážu isté pravidlá. Vy sami ste totiž nespútanými bohémami a disciplína nie je vašim verným kamarátom. Jasno nemáte ani v otázke lásky, nič čo trvá večne nie je pre vás vzrušujúce.

Zo žien narodených v tomto znamení chlapi šalejú: Patríte medzi tie šťastné aj vy?

Autor: mk

video

 


 

 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

pluska správy

Jasmina Alagič priznáva, že jej temperament sa prejavuje všade. Keď sa háda, počuje to každý!

„Keď milujem, milujem naplno, keď sa hádam, počujú to všetci susedia. Temperament...
 

Známa speváčka má chalupu v kostole! Petra Janů tvrdí, že TOTO miesto je premodlené

Speváčka Petra Janů (65) miluje svoju chalupu, aj keď najšťastnejšie roky...
 

NEBEZPEČNÉ útvary na koži môžu na prvý pohľad vyzerať nenápadne. Zbystrite pozornosť ak ...

... ste spozorovali, že vám pribudli biele aj pigmentové škvrny, červené...
 

Plešinové patálie: Ľuboš Kostelný chce takto KURIÓZNE vyriešiť stratu vlasov!

Herec prezradil, že ho trápi úbytok porastu hlavy a preto zvažuje netradičné...
 

Vaše diétne tipy

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 

TOTO sú Darine recepty na štíhlosť. Jedzte ako ona a budete mať krivky ako ona

Dara Rolins je nesmierne disciplínovaná a je to aj vidieť. Ženy ju obdivujú...
 

Maslo, z ktorého schudnete: Odhaľte tajomstvo tehotnej mozzarelly

Hebká burrata, vrzgajúce halloumi a nadýchaná ricotta. Neviete, čo s nimi?...
 

Chcete mať dokonalé krivky ako Lucia Mokráňová? Tu sú jej triky ako na to!

„Slovo nedá sa neexistuje! Všetko ide a nemusíte z domu vystrčiť ani nos....
 
 
Poznáte hodinu svojho narodenia? Zistite ju a dozviete sa viac o vašom osude!
mk