Tip redakcii
 

Poznáte hodinu svojho narodenia? Zistite ju a dozviete sa viac o vašom osude!

Čísla sú v astrológii veľmi dôležité. Ak ste si už zisťovali čo to o vašom živote podľa dátumu narodenia, teraz môžete zistiť oveľa viac.

22. augusta 2017, 18:00
Čo o vás prezradí hodina vášho narodenia?

Čo o vás prezradí hodina vášho narodenia?

Autor: Profimedia.sk

Viete, kedy ste sa narodili? Presnú hodinu si určite nepamätáte, oplatí sa ju však zistiť. Práve čas, kedy ste sa narodili dokáže veľa prezradiť o vašom osude. V astrológii sa deň rozdeľuje do dvojhodinových etáp. A práve tie určujú vaše vlastnosti, schopnosti ale i to, po čom v živote túžite alebo od neho očakávate.

0:00 -2:00

Snívať je dovolené a čo to o tom vedia aj ľudia, ktorí sa narodili v tomto časovom rozpätí. V ich živote neexistuje nič, čo by sa extra plánovalo. Život nechávajú plynúť a popritom si s vyloženými nohami radi poleňošia. Ak patríte do tejto skupiny i vy, mali by ste vo svojom okolí mať niekoho, kto vás dokáže uzemniť, aby ste v rámci snívania nevyleteli príliš vysoko.

2:00 - 4:00

Títo ľudia nevedia, čo znamená nuda a nedostatok. Ich život je plný zážitkov, do ktorých bez problémov investujú aj preto, že posledným čím trpia je núdza o peniaze. Potrpia si na materiálne veci, túžia vynikať strhávať na seba pozornosť. Diplomacia nie je ich silnou stránkou. Mlčať je niekedy zlato.

4:00 – 6:00

Ak ste sa narodili v tomto čase, pravdepodobne patríte medzi ľudí, ktorí sú draví a úspech je pre vás veľmi dôležitý. Svoje povinnosti nikdy neodkladáte a v práci si svoje povinnosti plníte na 100%. V ľuďoch vzbudzujete autoritu!

6:00 – 8:00

Ľudia, ktorí sa narodili v túto skorú rannú hodinu vo svojom živote potrebujú fyzickú prácu. Žiadna práca nie je pre vás problémom. Patríte medzi introvertov, ktorí netúžia po veľkej spoločnosti a aj nadväzovanie nových známostí je pre vás problémom. Svoj život túžite pokojne prežiť, bez zbytočných výkyvov.

8:00 – 10:00

V tomto čase sa zväčša rodia mimoriadne úspešní a slávni ľudia. S ľuďmi nemajú problém, dokážu každého odzbrojiť dobrou náladou a úsmevom. Aj oni však majú svoje mínusy. Občas treba na nich dohliadnuť, aby netrávili v práci príliš veľa času. Naučiť by sa mali poriadku a dochvíľnosti.

10:00 – 12:00

Ľudí narodených v tomto časovom úseku nič nezastaví. Na ceste za úspechom sú ochotní zdolávať prekážky, nakoľko sú obdarení veľkou dávkou sebadisciplíny. Vaša povaha je neoblomná a práve preto žnete v živote úspech za úspechom. Niekedy sa skúste zamyslieť a reálne zhodnotiť, či ste vašim snom a ideálom neobetovali až príliš.

12:00 – 14:00

Na pravé poludnie sa rodia ľudia, ktorým bola do vienka daná kreativita. Títo ľudia si potrpia na originalitu. Nad svojimi priateľmi chcú stále vyhrávať a dokazovať im svoj úspech. Nezaškodilo by im, ak by sem tam dokázali vcítiť do kože iných a naučiť sa pokore.

14:00 – 16:00

Ak ste sa narodili v tomto čase určite vás neprekvapíme keď povieme, že milujete adrenalín. Nové a nepoznané veci sú pre vás výzvou a zdolávanie prekážok a hraníc je pre vás veľmi dôležité. Slová podpory a obdivu potrebujete počuť viac ako ostatní. Ak sa vám zájem nedostáva neraz skĺznete do apatie.

16:00 – 18:00

Vo vašom živote sú priority viac ako jasné. Alfou a omegou vášho života je rodina, priatelia a láska. Patríte medzi romantikov, dokáže sa tešiť z maličkostí a život s vami je hotovou rozprávkou. Pre svojich najbližších ste ochotní urobiť takmer čokoľvek aj na úrok vášho pohodlia.

18:00 – 20:00

Aj vy ste sa narodili v týchto večerných hodinách? To, čo k svojmu životu potrebujete je dostatok oddychu a času na to, aby ste sa mohli venovať svojim záľubám. V živote sa snažíte nestáť na jednom mieste a neustále napredovať. Tak ako ste nároční na seba, rovnaké nasadenie a výkony vyžadujete aj od svojich kolegov či podriadených.

20:00 – 22:00

Ľudia, ktorí sa narodili v tomto čase prinášajú do života iných svetlo, pokoj a veľa radosti. Ich optimistické povahy a triezve uvažovanie oceníte hlavne vtedy, ak potrebujete pomôcť pri riešení problému. Pomoc síce bez váhania ponúknu, na strane druhej ich ťažkosti iných veľmi zraňujú.

22:00 – 0:00

Ak ste sa narodili kúsok pred polnocou je viac ako potrebné aby ste sa v živote obklopili ľuďmi, ktorí vám ukážu isté pravidlá. Vy sami ste totiž nespútanými bohémami a disciplína nie je vašim verným kamarátom. Jasno nemáte ani v otázke lásky, nič čo trvá večne nie je pre vás vzrušujúce.

Zo žien narodených v tomto znamení chlapi šalejú: Patríte medzi tie šťastné aj vy?

Autor: mk

video

 


 

 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

pluska správy

OTESTUJTE SA:Šetríte na potravinách?

Je pre vás dôležitá kvalita potravín alebo sa pri ich výbere rozhodujete...
 

Gabriela Harabinová aj o mužových deťoch z prvého manželstva. Tušili ste, ako si zarábajú?

Potenciálnym prvým dámam a prezidentskej kandidátke sme položili 10 otázok....
 

Čo má Adela s Kollárom? Vyjadril sa k tomu jej manžel Viktor Vincze

Moderátor prezradil, prečo atakuje manželku otázkami o Borisovi…
 

TOTO rozkošné dievča roky patrí k bulváru. Teraz sa z nej možno stane milionárka vďaka rozvodu

Hoci Lucka Vondráčková (38) nemá v súkromí dobré obdobie, na jej tvári sa...
 

Meghan si megadrahú párty v USA poriadne zlizla. Vykričali jej ešte aj...

... uhlíkovú stopu, ktorú zanechala letom súkromným lietadlom. Bolo to...
 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 
 
Poznáte hodinu svojho narodenia? Zistite ju a dozviete sa viac o vašom osude!
mk