Tip redakcii
 

Rozkvitnutý horoskop: Zistite aký kvet vás charakterizuje (2. časť)

Aj pri tomto horoskope ide o to, v aký deň ste sa narodili, no už na prvý pohľad vám bude jasné, že nejde o rozdelenie ako pri klasických znameniach slnečného horoskopu. V reči kvetín je potrebné rozdeliť ľudí na oveľa viac skupín.

13. marca 2014, 14:00
Pozrite si svoj kvetinový horoskop, ak ste sa narodili v apríli, máji alebo júni.

Pozrite si svoj kvetinový horoskop, ak ste sa narodili v apríli, máji alebo júni.

Autor: profimedia.sk

Každý mesiac je rozdelený na tri obdobia, teda tri kvetiny, a celkovo teda ide o 36 horoskopov. Takže, čo ste za kvietok vy, ak ste sa narodili v apríli, máji alebo júni?

1. 4. - 10. 4. Hortenzia

Jedinca narodeného v tomto období spoznáte na prvý pohľad jeho vyberavým chovaním, akoby z inej doby. Sú vždy elegantní, pôsobia krehko, trpezlivo a šarmantne. V práci dosahujú svoje, pretože sú tiež húževnatí a idú si za svojimi stanovenými cieľmi. Navyše im pomáha dobrý dojem, ktorý urobia takmer na každého. V láske rešpektujú slobodu a nezávislosť partnera. Ak však stretnú dominantnú polovičku nerobí im problém ani sa prispôsobiť a zdieľať záujmy, ktoré dovtedy nemali.

11. 4. - 20. 4. Orgován

Nestálosť a živelnosť je základnou charakteristikou orgovánových ľudí. V živote často prídu k veciam ako slepé kura k zrnu. Keď sa im darí nemajú problém vyhadzovať peniaze a dopriať si najdrahšie veci. Naopak, keď to nejde, bývajú trochu neznesiteľní. Najlepšie by o tom vedeli hovoriť ich partneri, ktorí si chvíľu užívajú skvelé obdobie plné darčekov a spaľujúcej lásky, inokedy depresívne prejavy. V mladosti preto čast skáču zo vzťahu do vzťahu a užívajú si ho iba kým je dobre.

21. 4. - 30. 4. Kamélia

Táto nádherná kvetina púta pozornosť presne ako nositelia jej symbolu. Sú to nádherní, neprehliadnuteľní ľudia s charizmou. V práci aj súkromí sa dokážu tešiť z maličkostí, no neznamená to, že im nezáleží na kariérnom postupe. Práveže naopak, idú si za svojim a aj to dosiahnu vďaka svoju sebavedomiu. Oblasť v ktorej vynikajú títo ľudia je jednoznačne umenie. V láske títo ľudia partnerovi majú čo ponúknuť a stavajú na trvalých vzťahoch. Ak sa zamilujú, tak pokojne aj na celý život.

1. 5. - 10. 5. Pivónia

Jedinci narodení so symbolom tohto kvetu nepokazia žiadnu zábavu. Sú to skvelí spoločníci a priatelia. Často to bývajú už v škole triedni zabávači. Vďaka svojej povahe ich v práci nič nevykoľají a sú veľmi odolní voči stresu. Dokážu tiež prichádzať s konštruktívnymi nápadmi a riešeniami problémov. Perfektne sa cítia, ak môžu kreatívne viesť tím ľudí. Ich výhodou je, že nepotrebujú nakričať na to, aby si vydobyli autoritu. Títo jedinci ani v láske nemajú problémy, prekypujú vášňou, hoci niekedy aj žiarlivosťou. Ich láska je však postavená aj na skutočnom priateľstve, takže väčšinou pretrvá.

11. 5. - 21. 5. Konvalinka

Na oko pôsobia naivne a zraniteľne, ale zdanie klame. Konvalinky majú rady prepych, jedlo, pitie a celkovo komfortný život. Vedia si ho však zabezpečiť aj sami a neočakávajú, že im to zaistí rodina či partner. Kráčajú priamo k cieľu, nebránia sa ani vlastnému podnikaniu, pretože vedia, čo chcú. Je pre nich typické racionálne uvažovanie a triezva analýza. Nadväzovanie milostných vzťahoch pre ne nie je problém. No láska je na druhom mieste. Hoci sa partnerovi až toľko nevenujú, vernosť od neho vyžadujú, a tiež pocit, že sú obskakovaní.

22. 5. - 31. 5. Ruža

Kráľovná kvetín dala do vienku osobám narodeným v tomto termíne len samé silné vlastnosti. Sú to ľudia túžiaci po moci a obdive, ktorí nemôžu byť podriadenými, a to v žiadnej oblasti, najmä nie v pracovnej. Rovnako vysoké nároky kladú na partnera, od ktorého chcú všetko alebo nič. Zlatá stredná cesta pre nich neexistuje. Lásku totiž prežívajú naplno. Na začiatku nového vzťahu očakávajú dlhé zvádzanie a vedia robiť okolky. Ale to len preto, aby si opäť užili obdiv a pozornosť.

1. 6. - 10. 6. Azalka

Ide o nenápadných ľudí, ktorí sú sentimentálni a náladoví. Ich dominantnou vlastnosťou je cit pre spravodlivosť. Ak sú o niečom presvedčení, vtedy si idú za svojim a využijú všetko, čo odpozorovali. S ich pozorovacím talentov súvisí aj potreba cestovať a spoznávať nové krajiny a kultúry. V láske podliehajú citom veľmi ľahko, preto je ich milostný život plný zvratov. Stáva sa im, že keď konečne získajú partnera, ktorého chceli, strácajú o neho záujem. Vydržať s nimi môže partner s vlastnými záujmami, alebo s náročnou prácou, kvôli ktorej nebude tráviť každý deň doma.

11. 6. - 20. 6. Ľalia

Navonok vyzerajú osoby so znamením ľalie veľmi chladne, no je to len preto, že si žijú vo svojom fiktívnom svete. Nie sú až takí zdržanliví, naopak, kto ich spozná, spozná aj ich zmyselnosť. Ľalie sa však potom boja, že ich môžu zraniť, preto si až toľko ľudí k sebe nepripúšťajú. Láka ich duchovno, alebo iná hĺbavá práca. V láske zas veria, že prežijú románik ako z červenej knižnice, ktorý im vydrží celý život.

21. 6. - 30. 6. Sirôtka

Typickými vlastnosťami týchto ľudí je úprimnosť a priamosť, preto neodpúšťajú, ak ich niekto oklame. Majú tiež porozumenie pre ostatných. Vyznačujú sa osobitým kúzlom osobnosti, preto je okolo nich vždy veľa priateľov. V pracovnom kolektíve fungujú ako tmeľ. Peniaze pre nich nehrajú až takú rolu, viac si potrpia na zážitkoch a vlastnej spokojnosti. V súkromí zas prinášajú práve oni do vzťahu nový vietor, pretože majú radi pestrý život. A život po boku s nimi je veru poriadne strhujúci.

Narodili ste sa v januári, februári alebo marci? Pozrite si svoj kvetinový horoskop tu.

Ostatné znamenia z rozkvitnutého horoskopu nájdete na našich stránkach v najbližších dňoch. 

Autor: glanc.sk
 


 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

pluska správy

FOTO: Tomuto neuveríte! Najkrajšie dievča Liptova uniesli zo slávnostnej recepcie maskovaní muži

Napriek všetkým nedostatkom bolo finále Miss Liptov neopakovateľné....
 

Narodili ste sa v TOMTO znamení? Rok 2018 bude pre vás výnimočný!

Užite si posledné týždne tohto roka. Už onedlho sa váš život výrazne zmení....
 

Schudnete aj keď sú sladké: TOTO sú dôvody, prečo si dopriať jablká aj hrušky

Obsahujú vitamíny a dostatok vlákniny. A to je iba zlomok, prečo by ste ich...
 

Lucie Bílá po rozchode šokuje: Dala sa dokopy s ex manželom a ďalšieho muzikanta pripravila o panictvo

Napriek tomu, že jej skrachoval ďalší vzťah, zlatá slávica rozhodne nesmúti....
 

Bože, to sú TELÁ! Ale ani dokonalé modelky z Victoria's Secret sa nevyhnú TRAPASOM - jedna z nich sa roztiahla rovno na móle

Modelky sa tentokrát predviedli na veľkolepej prehliadke v čínskom Šanghaji....
 

Vaše diétne tipy

Strava ma vyliečila, tvrdí autorka stravovacieho hitu Antónia Mačingová. Naozaj to funguje u každého?

„Keď ma lekárka otestovala, zistila, že som alergická hádam na všetko…...
 

TAKTO to robí Dara Rolins! Ženy sa chcú obliekať ako ona, mať jej postavu aj frajera. Speváčka svoje finty netají

Návod, ako vyzerať skvele, poskytla Dara Rolins (44) opäť vo svojom novom...
 

Ryža pri chudnutí? Prečo nie! Táto 1 surovina zníži jej obsah kalórií

Zahájili ste boj s kilami navyše? Ak ste na druhú koľaj dočasne odsunuli...
 

SCHUDLA 45 kíl a dnes si už na sladkosti ani nespomenie. Miriam prezradila, ako sa jej to podarilo

V šou Extrémne premeny Slovensko sa podarilo zmeniť životný štýl aj bývalej...
 

Rudo urobil pred svadbou to, čo robia budúce nevesty. Životnú zmenu si nevie vynachváliť!

Keď sa dnes už manželov Kučákovcov spýtate, kedy sa dali dokopy, Rudo okamžite...