Tip redakcii
 

Mužsko-ženské vzťahy zvládli s noblesou: Temné tajomstvo Chantal Poullain

Osudového muža Chantal Poullainovej (60) obvinili zo spoluúčasti na vražde.

25. novembra 2016, 00:00
Chantal vyrastala
v romantickej rodine,
obklopená koňmi,
dokonca i s gepardom.
Zažila v nej však aj
tragédie – samovraždu,
obvinenie z vraždy...

Chantal vyrastala v romantickej rodine, obklopená koňmi, dokonca i s gepardom. Zažila v nej však aj tragédie – samovraždu, obvinenie z vraždy...

Autor: Profimedia.sk

Herečka už desaťročia žije v Česku. Osudovej láske, Bolkovi Polívkovi (67), obetovala medzinárodnú kariéru a pohodlný život v bohatom Francúzsku. Ich láska však nevydržala a Bolek dnes žije s inou. Vydržali však ich dobré vzťahy. Určite aj vďaka Chantalinej veľkorysosti.

Nepovie o ňom krivého slova, ani vo svojich pamätiach, ktoré vyšli k jej šesťdesiatke, neperie špinavú bielizeň na verejnosti. Z knižky je jasné, že tolerancii sa naučila vo svojej francúzskej rodine, kde síce vládli komplikované mužsko-ženské vzťahy, no všetci ich zvládli s noblesou.

Tolerovaná nevera

Už jej dedo mal dve ženy. V Marseille vlastnil továreň na lode a mal noblesnú manželku. Problém bol, že s ním nechcela žiť aj v jeho druhom domove. V krajine koní, a býkov, ale aj mokradí a komárov. Preto mal na farme v Camargue inú ženu. A obe sa rešpektovali.

Tak ako sa dedo odmietol podriadiť konvenciám v živote, odmietol to aj v smrti. Celý život miloval kone, a keď na prahu deväťdesiatky usúdil, že už nemá dosť síl udržať sa v sedle, v stajni si vzal život a v liste na rozlúčku blízkym odkázal, ako ich miluje, no nechce byť príťažou.

Zamilovaný rozvod

Rovnako svojráznou osobnosťou bol jeho syn, otec Chantal. Vraj to bol jeden z najpríťažlivejších mužov, akého kedy stretla. S jej mamou, po ktorej, mimochodom, podedila krásu, tvorili podobný pár ako Chantal s Bolkom. Hoci sa veľmi milovali, nedokázali spolu žiť.

Rozviedli sa, keď mala Chantal päť rokov, jej sestra o rok menej a mama bola tehotná – dôsledok posledného pokusu o zmierenie. Pri rozvode sa vraj držali za ruky a plakali. Nikdy sa neprestali ľúbiť, napriek tomu, že otec si potom vzal za ženu jej najlepšiu kamarátku.

Vražda milenca

Chantalin otec bol mačo v dobrom zmysle slova. Na pozemku choval kone, ale aj pumy a gepardy, s ktorými chodil na prechádzku, a za rodinným stolom sedávali často obe ženy a jeho sedem detí. Bohužiaľ, idylka mala smutný koniec. Otec vlastnil veľkú zbierku zbraní.

Raz za ním prišiel priateľ, ktorý tvrdil, že sa mu okolo domu potuluje diviak, a poprosil ho, aby mu jednu požičal. Lenže klamal. Pušku nepoužil na zviera, ale zastrelil ňou ženinho milenca.

Dva roky za mrežami

Vyšetrovanie, samozrejme, ukázalo, komu patrila vražedná zbraň, a herečkinho otca obvinili zo spoluúčasti na vražde. Dva roky strávil vo väzení, kým sa kamarát konečne priznal.

Hoci jeho povesť očistili, za ten čas prišiel o všetko. Dostal sa do dlhov, musel predať majetok, no hlavne prestal dôverovať ľuďom. Podľa Chantal mu táto skúsenosť vzala veľkú časť osobnosti. Posledné roky strávil ako samotár s občasnou návštevou detí a žien. „Ale vybral si to,“ zdôrazňuje Chantal, ktorá po ňom zdedila dobrodružnú, veľkorysú a priamočiaru povahu.

Autor: ŠARM/ BR
 


 

 
 

pluska správy

Nielen sex ale i posilňovňa: 3 polohy, za ktoré sa vám poďakuje aj vaša postava

Prepadli ste joge? Pozície, ktoré zvládate na hodinách skúste aj za dverami...
 

VIDEO: Kim Kardashianová musela schovať bradavky. Neuveríte, čo ju k tomu prinútilo

Najznámejšia členka rodinného klanu, ktorý žije z predaja svojho súkromia,...
 

ROZHOVOR s DAROU ROLINS: Musela som si upratať emócie

Nikdy som Laure nehľadala ocka. Toho má. A ako otec bol Matěj od začiatku,...
 

Vaše diétne tipy

Známej speváčke šaman zachránil život. Prečo takto skončila?

Marcella Molnárová (52) tvrdí, že ani v tomto veku sa nemusí v jedle obmedzovať....
 

Máte radi husté polievky a omáčky? Vyskúšajte namiesto múkovej zápražky sliz

Hľadáte ideálnu diétnu potravinu? Uvarte si okru.
 

Čitateľky, ktoré chudli so Šarmom: Opäť majú chuť žiť!

Naše čitateľky Martina Konfederáková (38) a Anna Krupská (57) po dvojmesačnom...
 

Podovolenkový detox: Nápoj z 2 surovín prečistí črevá a naštartuje trávenie

Prehnali ste to s dobrotami počas dovolenky? Vráťte telo do normálu pomocou...
 

Špecialistka na zdravú výživu Tina Zlatoš Turnerová radí: Hladovka je prospešná!

Niektorí špecialisti na zdravú výživu tvrdia, že by sme mali jesť päťkrát...