Tip redakcii
 

Schudnite do plaviek: Oľga zhodila už 7 kíl!

Káva na raňajky, namiesto obeda bageta a sladkosti pri sledovaní večerného programu v televízii. Ako zvláda Oľga Repčáková (36) zmenu jedálneho lístka?

01. júna 2013, 09:00
Oľga dosahuje skvelé výsledky

Oľga dosahuje skvelé výsledky

Autor: Archív

Predtým, ako sa Oľga prihlásila do našej reality show o chudnutí, so svojimi stravovacími návykmi si hlavu veľmi nelámala. Podľa jej vlastných slov boli všetko iné, len nie dobré. „Raňajkovala som kávu, desiatu som skoro pravidelne vynechávala, prípadne som si občas dala ovocie,“ začína vyratúvať Košičanka.

Bryndzové halušky

Obed vyriešila buď klasickým jedlom, alebo nejakou bagetou, olovrant kúskom pečiva či jogurtom a – ako s povzdychom prezrádza – najbohatším jedlom celého dňa bola u nej večera: „Vtedy som zjedla skoro všetko, čo mi prišlo pod ruku. A hlavne večer pri televízore som si dopriala sladkosti.“ Sladké maškrty boli jej najväčšou slabosťou. Nepohrdla však ani bryndzovými alebo tvarohovými haluškami, no postupne sa naučila tieto mliečne produkty meniť za syr cottage. A keď bola príležitosť v podobe oslavy alebo sviatkov, kalórie nerátala. „Proste som jedla, koľko som mala chuť,“ hodnotí sebakriticky Oľga.

Obed mi nestačil

Hoci sa už niekoľko týždňov stravuje s Norbi Update, priznáva slabé chvíľky. Láka ju zmrzlina a do niektorých jedál by vraj rada pridala trošku viac soli. Darí sa jej odolávať zakázaným maškrtám? „Zjedla som kúsok oblátky a jeden nanuk. Alkohol nepijem ani sladené nápoje, takže v tomto smere mi vôbec nič nechýba,“ hovorí. Od novej stravy si nič nesľubovala – vraj sa chcela dať prekvapiť.

Priznáva, že prvé týždne mala pocit, že jej nestačí obed, a cítila sa po ňom ešte hladná. „Teraz však niekedy obed alebo večeru ani nevládzem dojesť,“ pochvaľuje si Oľga Repčáková. Jedlá jej chutia, no s úsmevom dodáva, že na jedálnom lístku sa objavili tri, ktoré nemala veľmi rada ani predtým. „Bol to prívarok zo zelenej fazuľky, špenátový prívarok a grilovaná zelenina,“ prezrádza.

Jednoduchá zmena

Aký názor má na Oľginu snahu Ivan Gallo zo spoločnosti Norbi Update? „Myslím si, že poctivo a tvrdo, podľa svojich Oľga cvičí v Golem clube v Košiciach schopností, zdoláva jednoduchú a pritom vážnu zmenu životosprávy,“ hovorí odborník na zdravé stravovanie.

Čo to stojí?

Výrobky Norbi Update sú síce o niečo drahšie, ale len preto, že v nich nenájdete lacné suroviny ani také prídavné látky, ktorými sa niektoré suroviny nahrádzajú. „Naše pečivo stojí v priemere o 20 percent viac ako bežné kvalitné pečivo. No s tým rozdielom, že vás nasýti a po jeho zjedení nebudete o chvíľu hladná,“ vysvetľuje Ivan Gallo a dodáva: „Update nie je diéta. Je to životný štýl, s ktorým dokážete ľahko predchádzať civilizačným ochoreniam, budete vitálna, štíhla a plná energie. Kto neverí, nech to skúsi. Jediné, čo môžete stratiť, je len vaša nadváha.“

Ako je na tom Oľga?

Výška: 164 cm

Na začiatku / Po 7 týždňoch

Hmotnosť: 80 kg/73 kg

Hrudník: 108 cm/101 cm

Pás: 99 cm/90 cm

Boky: 112 cm/102 cm

Pozrite si video, ako Oľga cvičí v košickom Goleme:

Autor: Báječná žena/ Alena Jurisová

video

 


 

Vaše diétne tipy

Chlebová diéta: Z nopálového chleba nepriberiete, dokonca vám pomôže spáliť tuk

Aj keď to znie neuveriteľne, toto pečivo vás zbaví nadbytočných kíl.
 

SUPER TIP: Tieto naklíčené semienka nesmú chýbať na jarnom šaláte. Majú zázračné účinky

Propagátorka kvalitnej stravy Anetta Vaculíková sa správnym zložením...
 

Trénerka zo šou Najväčší víťaz odhalila svoj jedálniček. Vieme, prečo na jej tanieri mäso nenájdeme!

Soňa Sedláčková sa zbavila nadváhy, napriek tomu sa dráždi hranolčekmi....
 

Už dala dole 3 kilá! Erika Barkolová prezradila svoj chudnúci plán

Moderátorka na vlastnej koži skúša, či je pravda, že po štyridsiatke idú...
 

Sexi fotky: Zuzana Belohorcová nafotila ďalšie šteklivé zábery, pozrite sa na jej telo!

Vypracovala si síce ukážkovú figúru, no jej manžel je na nervy. Vieme prečo....
 

Kalkulačka kalórií

Koľko ste zjedli?

Chcete udržať denný príjem kalórií na uzde? Vypočítajte si energetickú hodnotu svojho jedla.
 
 
Schudnite do plaviek: Oľga zhodila už 7 kíl!
Báječná žena/ Alena Jurisová