Tip redakcii
 

Najväčší kozmetický veľtrh BEAUTY® FORUM SLOVAKIA priniesol najnovšie trendy

Najnovšie trendy zo sveta kozmetiky pre nechtové dizajnérky, manikérky, vizážistky, kozmetičky, pedikérky, ale aj všetkých, ktorí chcú vyzerať príťažlivo priniesol medzinárodný kozmetický veľtrh BEAUTY FORUM SLOVAKIA. Najväčší domáci veľtrh krásy sa konal 20. až 22. marca na výstavisku v Trenčíne a predstavilo sa na ňom 98 vystavovateľov zo Slovenska, Českej republiky, Rakúska a Poľska.

31. marca 2014, 11:00
Veľtrh BEAUTY FORUM SLOVAKIA 2014 ponúkol nielen výrobky kvalitných kozmetických značiek, ale aj atraktívny odborný sprievodný program – workshopy pre kozmetičky, pedikérky, nechtové dizajnérky a kaderníčky.

Veľtrh BEAUTY FORUM SLOVAKIA 2014 ponúkol nielen výrobky kvalitných kozmetických značiek, ale aj atraktívny odborný sprievodný program – workshopy pre kozmetičky, pedikérky, nechtové dizajnérky a kaderníčky.

Autor: Archív

V poradí už 22. ročník veľtrhu BEAUTY FORUM SLOVAKIA 2014 ponúkol nielen výrobky kvalitných kozmetických značiek, ale aj atraktívny odborný sprievodný program – workshopy pre kozmetičky, pedikérky, nechtové dizajnérky a kaderníčky.

Majstrovstvá Slovenskej republiky v Make-upe, ktoré sú určené pre kozmetičky a vizážistov so slovenským štátnym občianstvom, mali pre rok 2014 určenú tému TRENDY VZHĽAD – INŠPIRÁCIA Z PREHLIADKOVÝCH MÓL a úlohou súťažiacich bolo vytvoriť jedinečný, elegantný a zároveň príťažlivý styling. Víťazkou sa stala Silvia Mesárošová, ktorá sa zároveň kvalifikovala na 27. medzinárodné majstrovstvá International Masters´Award Make-up 2014 v Mníchove. 2. miesto obsadila Lucia Hádeková a 3.miesto Lucia Freundová.

Veľtrh ponúkol množstvo zaujímavostí ako unikátne zdobenia nechtov od E.Mi School of Nail Design Ekaterina Miroshnichenko, originálnu metódu japonského chiropraktika Dr. Kenza Kase, bezzápachový akrylový systém, novú revolučnú metódu v predlžovaní vlasov, vegánsku kozmetiku aj zmenáreň na živo.

Okrem bohatého programu organizovaného priamo výstaviskom prispelo k zatraktívneniu podujatia aj vydavateľstvo SPOLOČNOSŤ 7 PLUS, do ktorého portfólia patrí magazín EMMA.

V EMMA stánku mohli návštevníčky veľtrhu počas troch dní zažiť okrem množstva odborných rád od vizážistiek, odborníčok na vlasy a stylistov aj praktické ukážky skrášlenia – najmä možnosť nechať sa nalíčiť odborníčkami z Mary Kay alebo si nechať upraviť vlasy špecialistkami zo salónu krásy.

Vo štvrtok sa návštevníčky okrem týchto aktivít zapojili aj do diskusie so stylistkou Monikou Blahovou, ktorá poradila dámam čo nosiť na jar a leto 2014 a akými kúskami si obohatiť šatník a spisovateľkou Janou Benkovou, ktorá sa venuje písaniu dámskych románov. Viaceré z návštevníčok bolo jej fanúšičkami a zaujímalo ich, kde naberá pani Benková inšpiráciu.

Piatkový program oživila šou Emmy a Emy Tekelyových „Sladkosti, od ktorých sa nepriberá“, kde predstavili svoju novú kuchársku knihu, debatovali o zdravej výžive, ktorá je navyše aj chutná a popoludnie návštevníčkam spríjemnili aj mnohými milými súťažami. Stylista Lukáš Kimlička ponúkol dámam svoj pohľad na slovenskú módu a na to, čo by mali ženy nosiť v najbližšom období.

Čo všetko sa na tohtoročnom kozmetickom veľtrhu udialo si môžete pozrieť v našom videu:

Autor: PR Článok
 
 

 

 
 

Vaše diétne tipy

Ivane Christovej sa podarilo schudnúť. Máme pre vás tip, ako to môžete dokázať aj vy!

Bývalá misska nikdy nepatrila medzi vychudnuté krásky a aj za čias najväčšej...
 

Zbavte sa prebytočných kíl správnou vôňou

Už zopár kvapiek oleja vám pomôže odbúrať tuk.
 

V 30tke nosila Petra veľkosť 3XL: Ako sa jej podarilo schudnúť neuveriteľných 60 kíl?

Jedlo víťazilo nad všetkým – prezrádza sesternica herca Mariána Mitaša...
 

Chudnite s prehľadom: 4 diétne omyly, ktorým raz a navždy prestaňte veriť!

Uverili ste niektorým tvrdeniam, čo kedy jesť, aby ste rýchlo schudli?...
 

Obrovská pomoc pre Slovákov na diéte: Táto tabuľka vám výrazne uľahčí život!

Neovládli ste sa a zhltli ste ku káve nugátový croissant? Vychodíte ho za...