Tip redakcii
 

Testovali ste čistiacu micelárnu vodu. Toto sú vaše hodnotenia

Tentoraz ste testovali čistiacu micelárnu vodu na citlivú pleť značky Bioderma. Vybrali sme niektoré z vás a poslali Sensibio H2O, aby na vlastnej koži vyskúšali účinky čistiacej vody.

14. mája 2012, 13:00
Ilustračné foto

Ilustračné foto

Autor: profimedia.sk

Chcete nájsť tú pravú kozmetiku pre vás? Testujte s Glanc.sk

Tu sú vaše cenné rady, postrehy a skúsenosti s micelárnou vodou na citlivú pleť Sensibio H2O

Zuzana (33), Senica

Dobrý deň!! Rada by som sa vám poďakovala za možnosť otestovať micelárnu vodu Bioderma. Keďže mám citlivú pleť, tak som očakávala, že po očistení od makeupu budem reagovať opäť podráždene. Musím povedať, že ma voda príjemne prekvapila. Stačili dva čistiace tampóniky a tvár ostala dokonale čistá. Musela som sa však potom aj nakrémovať lebo som mala jemný pocit napnutej pleti. Avšak moja 15-ročná dcéra ju skúšala tiež a je maximálne spokojná, nemusela použiť ani krém. Ďakujeme vám ešte raz veľmi pekne a tešíme sa na ďalšie testovacie výrobky.

Veronika (21), Malé Ozorovce

O micelárnych vodách som sa toho napočúvala až až, ale vravela som si, že každá pleťová voda je (približne) rovnaká. Ale len dovtedy, kým som si Bioderma Sensibio H2O nevyskúšala na vlastnej koži. K samotnému produktu - voda je neparfumovaná, určená pre citlivú pleť. Moja pleť je zmiešaná, skôr mastná, ale so suchými šupinkami. Micelárna voda ju zbytočne nepremasťuje ani nevysušuje. Pleť je po odlíčení krásne čistá, oči ma z nej vôbec neštípu a neslzia. Výborne sa hodí aj ako klasická pleťová voda na jemné očistenie pleti počas dňa. Je to investícia, ktorá sa určite oplatí. Navyše vám vďaka malej spotrebe určite dlho vydrží :)

Magdalena (63), Liesek

Pleťová voda Bioderma mi robí dobre na suchú pokožku, vyvoláva príjemný pocit na pleti. Odličovanie očných partii po dobrom makeupe je však len na 90 percent. Pleťová voda nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Za výrobok, veľmi pekne ďakujem.

Dana (38), Spišské Vlachy

Je to výborná voda, lebo nerobí mi fľaky, nevysušuje pleť, zatiaľ spokojnosť, asi som nemala nikdy lepšiu vodu. Pred použitím vášho výrobku som mala červenú pleť, suchú so šupinkami, ale teraz moja pokožka pokojná kľudná a bez šupiniek. Som veľmi spokojná budem si kupovať tento výrobok.

Michale (19), Vojčice

Dobrý deň vám prajem, vzhľadom na to, že mám citlivú pleť a nikdy mi nič nepomáhalo na  regeneráciu pleti a znášanie nie len poveternostných vplyvov ale aj celkovo všetky vplyvy, ktoré vplývaju na pleť, tak s  touto pleťovou vodou som veľmi spokojná. Už po niekoľkých dňoch sa ukázali zmeny na mojej pokožke. Nebola taká citlivá, na vonkjašie vplyvy reagovala  oveľa pokojnejšie ako inokedy a poradila som túto vodu aj mojej mame, po ktorej som zdedila typ pleti. Bola taktiež spokojná. Som veľmi rada, že som mala príležitosť vyskúšať túto pleťovu vodu...

Magdaléna (25), Kočovce

Ďakujem vám za možnosť pri testovaní micelárnej pleťovej vody Sensibio H2O. Začala som ju testovať ráno a používala som ju aj večer. Odlíčila super aj od mejkapu. Bola som z výsledkom maximálne spokojná. Žiadna podráždená pokožka, žiadne začervenanie a hlavne výsledok na nezaplatenie. Sviežosť a pocit čistoty. Určite ju budem používať aj naďalej. Bioderma je skvelá!

Jana (45), Petrovice

Pleťovú vodu používam ráno aj večer. Je naozaj skvelá, pleť mám vláčnejšiu, hladučkú krásne odstáni nečistotu z pleti až som prekvapená čo zostáva na tampóne. Hoci sa nemaľujem, používam iba riasenku, bez problémov ju odstráni a vôbec ma oči nepália ani nezostanú červené. Hoci mám už 45 rokov ešte som túto kozmetiku nemala a priznám sa že používam zväčša čistú vodu alebo odvar z byliniek. Som alergička a je super že je neparfumovaná. Nemám nič negatívne na túto kozmetiku škoda len že je cenovo dosť drahá , ale keď túto miniem určite si kúpim novú. Ešte raz ďakujem, že ste ma vôbec vybrali na testovanie, strašne som sa potešila a hneď som ju odporučila aj kamarátkam.

Stanislava (35), Partizánske

Dobrý deň, som veľmi rada, že som mohla vyskúšať Micelárnu vodu Sensibio H2O od firmy Bioderma. Mám problematickú pleť a veľmi citlivú, takže kozmetiku si musím vyberať opatrne. Preto som veľmi rada uvítala vašu ponuku na testovanie Micelárnej vody H2O. Ja som s touto čistiacou vodou nadmieru spokojná. Bolo priam zázračné ako sa moja pleť zmenila. Zostala po použití jemná, vláčna, zregenerovaná bez začervenaných fľakov po tvári. Bolo priam neuveriteľné ako do hĺbky dokázala vyčistiť moju pokožku. Pleť bola krásne čistá bez zbytkov nečistôt a nepociťovala som ani nadbytočné premastenie pokožky. Čo ma veľmi milo prekvapilo bolo, že krásne dokázala odstrániť i maskaru (riasenku) z mihalníc a bez akéhokoľvek nepríjemného štípania okolo očí. Ak by som mala svoj dojem zhrnúť do jednej vety, tak som veľmi rada, že i vďaka vám som konečne našla čistiacu a odličovaciu vodu práve pre mňa. Ešte raz sa chcem veľmi pekne poďakovať za možnosť vyskúšať tento výrobok a určite v budúcnosti by som s radosťou prijala možnosť ďalšieho testovania podobných produktov.

Iveta (40), Strečno

Dobrý deň, v prvom rade by som sa chcela poďakovať za možnosť otestovať novinku od Biodermy micelárnu vodu. A ako som po prvých dňoch používania tohto výrobku zistila na vlastnej koži, môžem povedať bez prehánania, že ide o nadčasový výrobok. Mám normálnu až zmiešanú pleť a použitím tejto pleťovej vody sa moja pleť pekne upokojila, rozžiarila a bola na dotyk jemnejšia. Aj malé prípadné začervenania, ktoré sa mi občas vyskytnú, po použití micelárnej vody Bioderma sa vytratili. Rada by som ešte vyzdvihla jej odličovacie schopnosti, kedže denne používam make-up , vododolnú ceruzku na oči a tiež špirálu. Pri odličovaní s touto pleťovou vodou som si pleť odlíčila pekne dočista a nepociťovala som ani štípanie očí, tak ako sa mi to stáva pri niektorých iných výrobkoch. Na záver môžem zhodnotiť, že tento výrobok môžem vrelo odporučiť ženám v mojom veku(40), budú milo prekvapené a pleť sa im odvdačí rozžiarenou pleťou a kvalitným odlíčenim. V našom veku sa už oplatí investovať do kvality. Ešte raz ďakujem za možnosť testovania, kozmetiku milujem a toto je veľmi príjemný spôsob rozšíriť si obzor.

Zuzana (31), Senica

Dobrý večer,  v prvom rade by som vám chcela poďakovať za možnosť testovať túto vodu. Pri otvorení ma prekvapila príjemná nevtieravá vôňa a ja som začala nedočkavo testovať. Po týždni používania môžem skonštatovať, že toto je môj dlho hľadaný výrobok a ostávam mu naďalej verná. Pleť po použití bola vyživená, vôbec nebola vysušná ani napnutá, ako pri iných typoch vôd, zmizli mi aj suché miesta na tvári, ktoré nepríjemne sťahovali. Dokonca nemám potrebu po použití vody nanášať pleťový krém. Fantasticky odličuje aj makeup a špirálu bezo zvyškov. Som spokojná a vode dávam 10 bodov z 10-tich.

Ivana (27), Veľká Maňa

S miclárnou pleťovou vodou som nadmieru spokojná. Veľmi milo ma prekvapila, nakoľko som ešte od tejto značky nemala žiadny výrobok, nevedela som, čo od nej očakávať! Na pleť posobila príjemne. Oceňujem aj to, že jej voňa nie je výrazná, pretože práve aróma iných pleťových vôd mi sposobovala problémy a podráždenie pleti, no Sensibio H2O si s týmito komplikáciami hravo poradila! Tým pádom som sa presvedčila o kvalite značky Bioderma, a rada vyskúšam aj iné produkty. Verím, že ma nesklamú!

Jana (39), Bratislava

Dobrý deň. Ďakujem za čistiacu vodu od Biodermy. Som rada, že ju môžem testovať práve ja, keďže mám citlivú a atopickú pleť a od narodenia trpím na atopickú dermatitídu. Trocha som mala obavy z čistiacej vody, pretože doteraz som mala len čistiace mlieka. Obávala som sa, že moja pleť bude suchá a napnutá, lebo keď si tvár opláchnem vodou, mám pocit, že moja pokožka je o 3 čísla menšia :-( Po prvom odlíčení s Biodermou som bola veľmi milo prekvapená. Čistiaca voda perfektne odstránila makeup a dokonca na prvý ťah aj špirálu, ktorej používam niekoľko vrstiev a vždy to bola doteraz celkom procedúra, kým som sa jej večer zbavila. Po vyčistení pleti som skusmo nenaniesla pol hodinu žiadny krém, aby som zistila, ako na tom moja pleť bude, či ma bude ´sťahovať .... Napodiv sa nič také dramatické nedialo, pokožka na tvári bola v poriadku, žiadne podráždenie ani začervenanie sa nekonalo. Dokonca som mala pocit, že je pleť osviežená, ako keby sa rozjasnila. Takže ja som s týmto produktom spokojná. Toľko môj prvý dojem. Mám doma 16 ročnú dcéru, ktorá má tiež atopickú pleť, ale ešte skombinovanú aj s akné. Testuje čistiacu vodu od Biodermy so mnou a jej postrehy vám pošlem v dohľadnej dobe tiež. Ďakujem ešte raz, Biodermu si odteraz určite budeme kupovať a zrejme aj iné produkty od nej. A teším sa na ďaľšie testovanie nejakej zaujímavej kozmetickej vychytávky, ak to bude možné.

Dominika (21), Prešov

Dobrý večer, vami zaslaný kozmetický výrobok Bioderma som začala používať hneď prvý deň ako mi bol doručený. Spočiatku nebolo vidieť žiadne rozdiely, keďže mám mastnú a v T-zóne problematickú pleť. Po týždni sa mi pleť vyrovnala, nové akné som ani nespozorovala a dokonca aj pleť už nemám takú mastnú ako kedysi. Musím tento výrobok ohodnotiť len kladne. Som veľmi rada, že som sa mohla zapojiť do tohto testovania.

Silvia (35), Vráble

Som veľmi rada, že som mohla tento výrobok vyskúšať. Nakoľko nosím do  práce každý deň makeup, tak som ju každodenne používala a bola som s  ňou maximálne spokojná. Čistiaca micelárna voda šetrne čistí a odličuje v  jednom kroku tvár, oči i pery, bez nadmerného trenia pokožky. Odličuje aj vodeodolný makeup na prvý krát, čo je veľké plus, neštípe pokožku a  ani keď sa mi nedopatrením dostala do očí. Moja pleť je celkovo čistejšia, svieža a zmizli mi rôzne malé vyrážky, ktoré sa mi vyhadzovali na tvári.

Záver: Rozhodne odporúčam, je naozaj výborná !!! ... odteraz ju budem používať stále :)

Darina (23), Gabčíkovo

Dobrý deň, čistiaca voda Bioderma je super, mám po nej pleť peknú a dobre vyčistenú. Je super že si s ňou môžem umyť aj make-up.

Andrea(29), Veľká Maňa

Dobrý deň, po týždni testovania posielam svoj názor na produkt :-) Sensibio H2O bola vykúpením pre moju citlivú a podráždenú pleť, pretože doposiaľ som vhodnú pleťovú vodu nenašla! Dokonca táto micerálna pleťová voda odstraňuje i vodeodolný make-up. Perfektne pleť vyčistí, odstráni všetky nečistoty a udržiava rovnováhu pokožky, lebo neobsahuje žiadne mydlá. Po týždni používania mi ustúpilo aj začervenanie sposobené čistením pleti, a preto jej aj naďalej zostávam verná!

Andrea (21), Martin

Moje hodnotenie na čistiacu vodu od Biodermy: Túto vodu som testovala zatiaľ 7 dní a som s ňou spokojná. Keďže mám citlivú pleť tak mám problém si nájsť vhodný výrobok. Táto voda nedráždi a nevysušuje moju pleť, ale dokonale ju vyčistí a rozžiari. A nemusím už používať ďalšie čistiace produkty tak mi šetrí čas. Určite jej zostanem verná a skúsim aj iné produkty z tejto rady. Ďakujem vám že som ju mohla testovať.

Adriana (35), Košice

Biodermu vodu som dostala, ďakujem Vám veľmi pekne, mám už iba asi na dve použitia, je veľmi dobrá, nevysušuje, je vhodná na odlíčenie očí, rada by som si zakúpila po spotrebovaní vody ďalšiu, hoci len menšie balenie, alebo v akcii, pretože finančná situácia mi to zatiaľ nedovoľuje. Určite je to zatiaľ najlepšia voda na pleť, akú som kedy mala. Prajem vám pekný deň.

Autor: Glanc.sk

video

 


 

 
 
 
Testovali ste čistiacu micelárnu vodu. Toto sú vaše hodnotenia
Glanc.sk