Tip redakcii
 

Toto je najsexi žena sveta: Odkukajte jej recept na krásu

Najsexi žijúcou ženou súčasnosti je podľa pánskeho magazínu Esquire herečka Mila Kunis. Vlastným menom Milena Markovna Kunis pochádza z Ukrajiny a momentálne randí s Ashtonom Kutcherom. Ashtona už síce asi nezbalíte, no krásna ako Mila môžete byť aj vy! Inšpirujte sa jej tipmi.

10. októbra 2012, 11:00
Mila Kunis vie, čo je sexi. Preferuje dymové líčenie očí.

Mila Kunis vie, čo je sexi. Preferuje dymové líčenie očí.

Autor: profimedia.sk

"To, čo robím a  to, kým som, sú dve rôzne veci. A vždy aj budú. Mnohí ľudia strácajú to, akí sú a stanú sa tým, čím chcú byť alebo tým, za koho ich považujú. Vedome som sa rozdelila do dvoch životov. Milujem svoju prácu a neviem si predstaviť, že by som robila niečo iné. Ale keď s prácou skončím, tak s ňou skončím," povedala 29-ročná Kunis v rozhovore pre Esquire.  A práve jej prirodzenosť je to, čo mužov priťahuje. Hviezda nemá problém vybehnúť z fitka len v teplákoch a bez mejkapu.

Športujte

Milina postava nie je dielom zázračných génov, ako to mnohé celebrity proklamujú. Svoje krivky trpezlivo trápi v posilňovni, ale nepreháňa to. A vďaka tomu má pevné, no stále ženské tvary. "Počas nakrúcania Čiernej labute som schudla na nezdravých 44 kíl. Nebola som to ja, bola som plochá, nemala som žiadne krivky ani formu..." Teraz má približne o 11 kíl viac a je spokojná sama so sebou.

profimedia.sk

Ak máte pekné štíhle nohy, ukážte ich! Čierne trojštvrťové legíny doplňte dlhším tričkom a bundičkou do pása, ktorá skryje aj väčšie bruško či neforemné ramená. Muži milujú legíny! Čerstvo umyté vlasy zopnite do chvosta, nahoďte tmavé okuliare a pery pretrite jemným leskom.

Usmievajte sa

Tým najlepším mejkapom je úsmev. Usmievajte sa ráno v kúpeľni pred zrkadlom, cestou do práce aj na nákupoch. Nič nie je viac sexi ako krásna žena so širokým úsmevom.

foto: profimedia.sk

Zabudnite na farby

Milujete extravaganciu a výrazné krikľavé líčenie? Nie je to vždy to, čo sa mužom páči. Podľa prieskumov približne 79% z nich preferuje dymové oči! Vyzerajú tak tajomne a elegantne zároveň. A Mila to vie.

Čítajte viac: Aký make up by vám vybral chlap? Dymové oči!

Noste iba to, čo vám pristane

Je pekné, že sledujete módne trendy a snažíte sa v obchodoch loviť kúsky, ktoré sú momentálne trendy, nezabúdajte však na svoju osobnosť. Máte hrubé členky? Cropped nohavice nie sú nič pre vás, radšej si vyberte jemne rozšírený strih a pozornosť upriamte na chutný zadok. Mila by si napríklad nikdy neobliekla šaty vo farbe, ktorá jej nepristane, nech by bola akokoľvek in. Pristane jej červená, preto po nej často siahne na spoločenských akciách.

foto: profimedia.sk

Máte svoje beauty triky, na ktoré nedáte dopustiť? Zapojte sa do našej súťaže a ešte vás za ne odmeníme:

Jesenná súťaž s Glanc.sk: Vyhrajte ošetrenie pleti!

Autor: glanc.sk

video

 


 

 
 
 
Toto je najsexi žena sveta: Odkukajte jej recept na krásu
glanc.sk