Tip redakcii
 

Upravte sa ako Adele

Stačí poslať fotku do redakcie, prísť a vizážistka z vás urobí obdivovanú celebritu. Aj pri líčení Evky stačil jeden pár šikovných rúk.

12. júna 2012, 06:00
Našu čitateľku sme upravili ako speváčku Adele.

Našu čitateľku sme upravili ako speváčku Adele.

Autor: Lýdia JUŠKOVÁ

Adele Laurie Blue Adkinsová v detstve nepatrila medzi tie vyvolené deti, o ktorých hviezdnej kariére rozhodli agenti a rodičia skôr, než dospeli. Bola obyčajným školopovinným dievčaťom. Čo obyčajným. Bola dosť škaredým dievčaťom. Aj keď sa od rovesníkov výrazne odlišovala speváckym nadaním, na jeho ukážku vinou výzoru veľa príležitostí nemala. Aj učitelia, aj blízki ju stále upozorňovali na to, že šoubiznis nie je pre bacuľky. Ona však veriť neprestala a spievala. Túžila vyniknúť aspoň tak ako jej krásna spolužiačka Leona Lewisová.

Bohvie, ako dlho by si talent kliesnil cestu von z Adelinho hrdla, keby nestretla toho správneho „nesprávneho“ muža. Ak totiž ženy nedokážu urobiť maximum pre seba, dokážu to určite pre svojho vyvoleného a nenaplnenú lásku. Kým na ňu čakala, písala a spievala.

Jej prvý hit Someone Like You si na internete ľudia pustili viac ako päťsto miliónov ráz a doslova z noci do rána Adele vystrelil medzi absolútne svetové celebrity. Kto chcel byť in, začal uznávať Adelin božský hlboký hlas. Uznanie jej začali verejne vyjadrovať nielen speváci, ale dokonca aj politici.

Malej, odstrkovanej Adele sa podarilo zvíťaziť. Naplnil sa jej veľký spevácky sen. Pred sebou má už len jednu úlohu. Prinútiť svojho bývalého, aby oľutoval, že ju opustil. Aj k tomu cieľu je Adele už na polceste. Ak bude chudnúť aj naďalej ako doteraz, o pár mesiacov sa škaredé káčatko zmení na krásnu, obdivovanú a bohatú labuť.

Naša modelka Evka pred úpravou:

Evku pretvárala vizážistka Veronika Vargová.

1. Evka má krásnu pleť. Nepotrebovali sme ju teda nijako zakrývať. Stačilo ju iba vytieňovať, zjednotiť dvoma odtieňmi mejkapu a napokon zľahka prepudrovať. Svetlejší mejkap som použila pod oči, okolo pier, na bradu a čelo.

2. Obočie bolo treba zahustiť a zvýrazniť tmavohnedou ceruzkou na obočie. Naša modelka má síce obočie tmavšie, ale prepudrovaním zbledlo.

3. Oči som tieňovala jednoducho a postupne od svetlej hnedej cez tmavšiu hnedú až po tú najtmavšiu. Čo je najpodstatnejšie na tieňovaní oka? Svetlý až biely tieň do vnútorného kútika a pod obočie. Všimnite si, ako sa oči nádherne rozžiarili. Všetko ukončite tenkou čiernou linkou a zvýrazňujúcou maskarou.

4.Tmavohnedým tieňom, ktorý ste použili na pohyblivé viečko, orámujte spodnú líniu oka. Nezabudnite použiť maskaru aj na spodné mihalnice.

5. Na pery naneste svetlý rúž alebo lesk. Ak máte výrazné oči, pery pretrite iba jemne.

6. Líčka som zvýraznila odtieňom hnedej, nič viac nebolo treba. Keďže účes som vytvárala zo suchých vlasov, nepoužila som klasické natáčky na veľké vlny, ale žehličku. Na temene hlavy som musela vlasy poriadne natupírovať. Tak vyzerajú hustejšie s maximálnym objemom. Napokon som ich kvôli fotografovaniu zhrnula dopredu a prelakovala. Nádherná zmena, čo poviete?

Milé čitateľky,

ďakujeme vám za krásne listy. Teší nás, že sa vám rubrika páči. Najväčšmi nás tešia šťastné a prekvapené tváre našich zmenených čitateliek. Tak neváhajte a prihláste sa, aby ste aj vy získali hmatateľnú pamiatku na to, aká ste boli krásna. Emaily s vašimi fotkami čakáme na adrese sarm@7plus.sk. A nezabudnite, že každá z nás môže byť krásna – keď sa prihlási do Šarmu.

Autor: ŠARM/ LÍVIA KRAMÁROVÁ, VERONIKA VARGOVÁ

video

 


 

 
 

Vaše diétne tipy

Táto sladká strukovina vás zbaví kíl! Skúste týždňovú DIÉTU so zeleným hráškom

Prvý zelený hrášok sa už objavil v obchodoch. Vyskúšajte týždňovú diétu...
 

Chcete úspešne chudnúť? Jedzte potraviny, ktoré stimulujú hormóny sýtosti

Máte pri diéte problém s pevnou vôľou? Skúste raňajkovať ovsená kašu. Pokusy...
 

Chlebová diéta: Z nopálového chleba nepriberiete, dokonca vám pomôže spáliť tuk

Aj keď to znie neuveriteľne, toto pečivo vás zbaví nadbytočných kíl.
 

SUPER TIP: Tieto naklíčené semienka nesmú chýbať na jarnom šaláte. Majú zázračné účinky

Propagátorka kvalitnej stravy Anetta Vaculíková sa správnym zložením...
 

Trénerka zo šou Najväčší víťaz odhalila svoj jedálniček. Vieme, prečo na jej tanieri mäso nenájdeme!

Soňa Sedláčková sa zbavila nadváhy, napriek tomu sa dráždi hranolčekmi....
 
 
Upravte sa ako Adele
ŠARM/ LÍVIA KRAMÁROVÁ
VERONIKA VARGOVÁ