Dátum: Pondelok 05.12.2016 Dnes oslavuje:

Oto Zajtra: Mikuláš

 

 

 
  • Poslať e-mailom
  • Vytlačiť článok
  • Facebook
  • Napíšte nám
  • Zdielať s ostatnými

Upravte sa ako Adele

Zdroj: ŠARM/ LÍVIA KRAMÁROVÁ, VERONIKA VARGOVÁ 12. júna 2012, 06:00
Foto: Lýdia JUŠKOVÁ Našu čitateľku sme upravili ako speváčku Adele.

Stačí poslať fotku do redakcie, prísť a vizážistka z vás urobí obdivovanú celebritu. Aj pri líčení Evky stačil jeden pár šikovných rúk.

Adele Laurie Blue Adkinsová v detstve nepatrila medzi tie vyvolené deti, o ktorých hviezdnej kariére rozhodli agenti a rodičia skôr, než dospeli. Bola obyčajným školopovinným dievčaťom. Čo obyčajným. Bola dosť škaredým dievčaťom. Aj keď sa od rovesníkov výrazne odlišovala speváckym nadaním, na jeho ukážku vinou výzoru veľa príležitostí nemala. Aj učitelia, aj blízki ju stále upozorňovali na to, že šoubiznis nie je pre bacuľky. Ona však veriť neprestala a spievala. Túžila vyniknúť aspoň tak ako jej krásna spolužiačka Leona Lewisová.

Bohvie, ako dlho by si talent kliesnil cestu von z Adelinho hrdla, keby nestretla toho správneho „nesprávneho“ muža. Ak totiž ženy nedokážu urobiť maximum pre seba, dokážu to určite pre svojho vyvoleného a nenaplnenú lásku. Kým na ňu čakala, písala a spievala.

Jej prvý hit Someone Like You si na internete ľudia pustili viac ako päťsto miliónov ráz a doslova z noci do rána Adele vystrelil medzi absolútne svetové celebrity. Kto chcel byť in, začal uznávať Adelin božský hlboký hlas. Uznanie jej začali verejne vyjadrovať nielen speváci, ale dokonca aj politici.

Malej, odstrkovanej Adele sa podarilo zvíťaziť. Naplnil sa jej veľký spevácky sen. Pred sebou má už len jednu úlohu. Prinútiť svojho bývalého, aby oľutoval, že ju opustil. Aj k tomu cieľu je Adele už na polceste. Ak bude chudnúť aj naďalej ako doteraz, o pár mesiacov sa škaredé káčatko zmení na krásnu, obdivovanú a bohatú labuť.

Naša modelka Evka pred úpravou:

Evku pretvárala vizážistka Veronika Vargová.

1. Evka má krásnu pleť. Nepotrebovali sme ju teda nijako zakrývať. Stačilo ju iba vytieňovať, zjednotiť dvoma odtieňmi mejkapu a napokon zľahka prepudrovať. Svetlejší mejkap som použila pod oči, okolo pier, na bradu a čelo.

2. Obočie bolo treba zahustiť a zvýrazniť tmavohnedou ceruzkou na obočie. Naša modelka má síce obočie tmavšie, ale prepudrovaním zbledlo.

3. Oči som tieňovala jednoducho a postupne od svetlej hnedej cez tmavšiu hnedú až po tú najtmavšiu. Čo je najpodstatnejšie na tieňovaní oka? Svetlý až biely tieň do vnútorného kútika a pod obočie. Všimnite si, ako sa oči nádherne rozžiarili. Všetko ukončite tenkou čiernou linkou a zvýrazňujúcou maskarou.

4.Tmavohnedým tieňom, ktorý ste použili na pohyblivé viečko, orámujte spodnú líniu oka. Nezabudnite použiť maskaru aj na spodné mihalnice.

5. Na pery naneste svetlý rúž alebo lesk. Ak máte výrazné oči, pery pretrite iba jemne.

6. Líčka som zvýraznila odtieňom hnedej, nič viac nebolo treba. Keďže účes som vytvárala zo suchých vlasov, nepoužila som klasické natáčky na veľké vlny, ale žehličku. Na temene hlavy som musela vlasy poriadne natupírovať. Tak vyzerajú hustejšie s maximálnym objemom. Napokon som ich kvôli fotografovaniu zhrnula dopredu a prelakovala. Nádherná zmena, čo poviete?

Milé čitateľky,

ďakujeme vám za krásne listy. Teší nás, že sa vám rubrika páči. Najväčšmi nás tešia šťastné a prekvapené tváre našich zmenených čitateliek. Tak neváhajte a prihláste sa, aby ste aj vy získali hmatateľnú pamiatku na to, aká ste boli krásna. Emaily s vašimi fotkami čakáme na adrese sarm@7plus.sk. A nezabudnite, že každá z nás môže byť krásna – keď sa prihlási do Šarmu. 

Naj z glancu

Pluska video

Koniec nudy v saune!

Najnovšie z módy

Idete na kultúru? Oprášte rafinove staré kúsky z vášho šatníka. Vieme ako!

A nechcete kupovať nové šaty? Nikto nespozná, že máte model z minulej sezóny....
 

Pomôcka pre maturantky: 4 TIPY ako si vybrať šaty na stužkovú slávnosť!

Predstavujeme štyri typy večerných šiat, v ktorých na tohtoročnej stužkovej...
 

Nápadný kabát? Nebojte sa zainvestovať do tohto zimného kúsku. Neobanujete!

Je veselý a omladzuje, rozžiari deň, aj keď nesvieti slnko. Ale oplatí sa...
 

Slovenské princezné: Heringhová s hlbokým výstrihom, Pallová ako lesná víla

Na charitatívnej akcii Fashion Sparkling Charity Night predviedli známe...
 

Vyberáte šaty na stužkovú? Mamy vyvarujte sa týchto módnych faux pas!

Výber šiat sa riadi zásadou: Zostaňte sama sebou, cíťte sa v šatách slávnostne,...