Tip redakcii
 

Upravte sa ako lovkyňa duchov Jennifer Love Hewitt

Tento týždeň sa upravte ako médium seriálových duchov Jennifer Love Hewittová. Vizážistka vám poradí, ako z vás vyčarovať obdivovanú celebritu. Aj pri líčení Katky stačilo pár šikovných ťahov.

30. mája 2012, 09:00
Upravte sa ako herečka Jennifer Love Hewitt

Upravte sa ako herečka Jennifer Love Hewitt

Autor: LÝDIA JUŠKOVÁ

Narodila sa pred tridsiatimi troma rokmi v americkom Texase v rodine patologičky a lekárskeho technika. Vystupovať začala ako trojročná. Taká malá spievala všade, kde sa dalo. Na výstave hospodárskych zvierat, ale aj v tanečnej sále pre mestské publikum. Ako päťročná začala chodiť na hodiny stepu a baletu. V deviatich už bola členkou národného tímu Texas Show, s ktorým navštívila napríklad aj vtedajší Sovietsky zväz. Keď mala desať rokov, vyhrala národnú talentovú súťaž, a tak sa kvôli nej rozvedená matka presťahovala do Los Angeles. Tam začala Jenni navštevovať okrem spevu aj hodiny herectva.

Svoje prvé úlohy začala dostávať už ako školáčka. Odvtedy sa stále venuje svojej životnej láske – herectvu. Jennifer má silnú alergiu na orechy. Preto pri sebe stále nosí injekciu s protialergickou látkou. Je to milá mladá žena bez hviezdnych manierov, ktorá sa ako celebrita nespráva a ani tak nevyzerá. Zlé jazyky hovoria, že pre súdkovitú postavu vyzerá dokonca horšie ako obyčajné ženy v jej veku. Keď svet obleteli fotky celulitídy na jej stehnách a zadku, herečka bola šokovaná záujmom o svoj zovňajšok. Z toho dôvodu vo svojich vyjadreniach pre médiá ustavične odsudzuje tých, ktorí mladé ženy nútia nenávidieť svoje telo pre to, že nie je vyziabnuté a vyhladované. Naša modelka Katka Ivanková je tiež herečka – ale slovenská. Hrá na Novej scéne v Bratislave. Aj v úlohe Jennifer Love Hewittovej jej to mimoriadne pristane. Dokonca podľa nás aj viac ako originálu...

Katka má bezchybnú, súmernú a mladú tvár. Keby chodila skôr spávať, nemusela by som použiť ani kryciu tyčinku na kruhy pod oči. Na koreni nosa, okolo pier, na brade a v strede čela som rozotrela svetlejší mejkap a na lícne kosti a spánky tmavší. Tvár som napokon iba zľahka prepudrovala, aby sa na fotke neleskla. Ak máte suchšiu tvár, púder pokojne vynechajte.

Líčka stačilo zvýrazniť jemnou broskyňovou farbou. Tá dodá tvári zdravý letný nádych.

Obočie má Katka upravené. Stačilo ho len zahustiť tieňom. Na jej vlastné riasy som prilepila pár trsov umelých. Jennifer Love Hewittová máva oči najvýraznejšie z celej tváre, preto ich bolo treba zvýrazniť aj riasami navyše.

Oči najväčšmi rozjasnil béžovozlatistý tieň. Naniesla som ho pod spodnú líniu očí. Nie však po celej dĺžke, iba od kútika do troch štvrtín oka. Čiernou kajalovou ceruzkou som obkreslila vnútornú časť spodného viečka. Ak ňou vytvarujete i kútik a pedantne prejdete aj pohyblivé viečko, dosiahnete naozaj sexi mačacie oči. Dôležité je, aby ste nezabudli na tmavší hnedý tieň, ktorý nanesiete nielen na začiatok pohyblivého viečka, ale aj na miesto, kde sa končia umelé riasy. Oko tak maximálne predĺžite.

Pery sú pri tomto líčení nepodstatné. Stačilo ich namaľovať jemným rúžom. Na spodnú peru môžete použiť aj o stupeň tmavší rúž. Budú tak pôsobiť plnšie.

Do vlasov som popripájala jemné klipové trsy vlasov, ktoré sú v obchodoch dostupné za prijateľné ceny. Použila som svetlejšie, aby bol účes zaujímavejší.

Autor: ŠARM/ Lívia Kramárová, Veronika Vargová

video

 


 

 
 

Vaše diétne tipy

Schudnutí z reality šou Extrémne premeny Slovensko radia ako jesť a nepribrať!

Aj chudnúci zo šou Extrémne premeny síce milujú sviatky, no pribrať už nemienia....
 

Po sviatkoch ani kilo navyše! Silvia schudla 88 kíl, Rudo 81 kíl - toto sú ich tipy na zdravé maškrty

Vyskúšajte aj vy zdravšie varianty vianočných koláčikov. Silvia Bzdil...
 

Počuli ste už o hubovej káve, hubovom latte a hubovom kakau? Oplatí sa ich vyskúšať!

Máte problémy so srdcom, alebo tlakom? Riešte to kávou. Samozrejme, bezkofeínovou....
 

Strava ma vyliečila, tvrdí autorka stravovacieho hitu Antónia Mačingová. Naozaj to funguje u každého?

„Keď ma lekárka otestovala, zistila, že som alergická hádam na všetko…...
 

TAKTO to robí Dara Rolins! Ženy sa chcú obliekať ako ona, mať jej postavu aj frajera. Speváčka svoje finty netají

Návod, ako vyzerať skvele, poskytla Dara Rolins (44) opäť vo svojom novom...
 
 
Upravte sa ako lovkyňa duchov Jennifer Love Hewitt
ŠARM/ Lívia Kramárová
Veronika Vargová