Tip redakcii
 

Upravte sa ako lovkyňa duchov Jennifer Love Hewitt

Tento týždeň sa upravte ako médium seriálových duchov Jennifer Love Hewittová. Vizážistka vám poradí, ako z vás vyčarovať obdivovanú celebritu. Aj pri líčení Katky stačilo pár šikovných ťahov.

30. mája 2012, 09:00
Upravte sa ako herečka Jennifer Love Hewitt

Upravte sa ako herečka Jennifer Love Hewitt

Autor: LÝDIA JUŠKOVÁ

Narodila sa pred tridsiatimi troma rokmi v americkom Texase v rodine patologičky a lekárskeho technika. Vystupovať začala ako trojročná. Taká malá spievala všade, kde sa dalo. Na výstave hospodárskych zvierat, ale aj v tanečnej sále pre mestské publikum. Ako päťročná začala chodiť na hodiny stepu a baletu. V deviatich už bola členkou národného tímu Texas Show, s ktorým navštívila napríklad aj vtedajší Sovietsky zväz. Keď mala desať rokov, vyhrala národnú talentovú súťaž, a tak sa kvôli nej rozvedená matka presťahovala do Los Angeles. Tam začala Jenni navštevovať okrem spevu aj hodiny herectva.

Svoje prvé úlohy začala dostávať už ako školáčka. Odvtedy sa stále venuje svojej životnej láske – herectvu. Jennifer má silnú alergiu na orechy. Preto pri sebe stále nosí injekciu s protialergickou látkou. Je to milá mladá žena bez hviezdnych manierov, ktorá sa ako celebrita nespráva a ani tak nevyzerá. Zlé jazyky hovoria, že pre súdkovitú postavu vyzerá dokonca horšie ako obyčajné ženy v jej veku. Keď svet obleteli fotky celulitídy na jej stehnách a zadku, herečka bola šokovaná záujmom o svoj zovňajšok. Z toho dôvodu vo svojich vyjadreniach pre médiá ustavične odsudzuje tých, ktorí mladé ženy nútia nenávidieť svoje telo pre to, že nie je vyziabnuté a vyhladované. Naša modelka Katka Ivanková je tiež herečka – ale slovenská. Hrá na Novej scéne v Bratislave. Aj v úlohe Jennifer Love Hewittovej jej to mimoriadne pristane. Dokonca podľa nás aj viac ako originálu...

Katka má bezchybnú, súmernú a mladú tvár. Keby chodila skôr spávať, nemusela by som použiť ani kryciu tyčinku na kruhy pod oči. Na koreni nosa, okolo pier, na brade a v strede čela som rozotrela svetlejší mejkap a na lícne kosti a spánky tmavší. Tvár som napokon iba zľahka prepudrovala, aby sa na fotke neleskla. Ak máte suchšiu tvár, púder pokojne vynechajte.

Líčka stačilo zvýrazniť jemnou broskyňovou farbou. Tá dodá tvári zdravý letný nádych.

Obočie má Katka upravené. Stačilo ho len zahustiť tieňom. Na jej vlastné riasy som prilepila pár trsov umelých. Jennifer Love Hewittová máva oči najvýraznejšie z celej tváre, preto ich bolo treba zvýrazniť aj riasami navyše.

Oči najväčšmi rozjasnil béžovozlatistý tieň. Naniesla som ho pod spodnú líniu očí. Nie však po celej dĺžke, iba od kútika do troch štvrtín oka. Čiernou kajalovou ceruzkou som obkreslila vnútornú časť spodného viečka. Ak ňou vytvarujete i kútik a pedantne prejdete aj pohyblivé viečko, dosiahnete naozaj sexi mačacie oči. Dôležité je, aby ste nezabudli na tmavší hnedý tieň, ktorý nanesiete nielen na začiatok pohyblivého viečka, ale aj na miesto, kde sa končia umelé riasy. Oko tak maximálne predĺžite.

Pery sú pri tomto líčení nepodstatné. Stačilo ich namaľovať jemným rúžom. Na spodnú peru môžete použiť aj o stupeň tmavší rúž. Budú tak pôsobiť plnšie.

Do vlasov som popripájala jemné klipové trsy vlasov, ktoré sú v obchodoch dostupné za prijateľné ceny. Použila som svetlejšie, aby bol účes zaujímavejší.

Autor: ŠARM/ Lívia Kramárová, Veronika Vargová
 


 

 
 

Vaše diétne tipy

NAHRADÍ CUKOR aj TUK. Nejde o žiadny zázrak, ale opäť o niečo, čo nám ponúka príroda

Neviete sa rozhodnúť medzi medom, stéviou či javorovým sirupom? Skúste...
 

Neuveriteľné! Toto jedli hollywoodske hviezdy na galavečere odovzdávania ocenení Zlatý glóbus!

Pozrite sa, čo skončilo na ich rozmaznaných jazýčkoch. Žeby im nezáležalo...
 

Brzda pre roztiahnuté žalúdky: Skúste sa desať dní stravovať podľa zakladateľa makrobiotiky

Máme za sebou polovicu januára a vy stále nezačali s diétou, hoci ste si to...
 

TIPY od fitnestrénerov: Tieto dobroty môžete jesť bez výčitiek

Manželia Tina a Vlado Zlatošovci ponúkajú vo svojej knihe aj zdravé recepty....
 

Teraz to vyjde! Začínate nový rok chudnutím? Takto dosiahnete trvalé výsledky

To, ako definitívne skoncovať s nadváhou a tukovými vankúšikmi alebo...