Tip redakcii
 

Viete čo je beading? Plastika pre mužov!

Ak sa chlapi rozhodnú zveriť svoju najobľúbenejšiu časť tela do rúk cudziemu chlapovi, tak len Milovi Bugtcherovi.

18. februára 2013, 09:00
Vlastným menom Miloslav Míka je najvyhľadávanejší odborník na „vylepšovanie“ penisov široko-ďaleko.

Vlastným menom Miloslav Míka je najvyhľadávanejší odborník na „vylepšovanie“ penisov široko-ďaleko.

Autor: Archív

Vlastným menom Miloslav Míka (32) je najvyhľadávanejší odborník na „vylepšovanie“ penisov široko-ďaleko. Jeho špecializáciou je genitálny piercing a beading. Sorry, dámy, ale to druhé sa nás netýka, aj keď si vďaka tomu vraj prídeme na svoje.

A čo je vlastne beading?

Sú to špeciálne implantáty do penisu. Majú tvar korálika. Nareže sa koža, korálik sa vsunie dnu a zašije. Na povrchu penisu sa vďaka tomu vytvoria hrbolčeky. Beading tak penis môže zväčšiť a pôsobí tiež ako dráždidlo.

Takže to zlepšuje sexuálny zážitok najmä ženám?

Aj chlapom. Chlapa najviac vzrušuje, keď si užíva žena. Keď ju to nebaví, to si môže rovno urobiť sám.

Čo dokážeš z penisu vytvoriť?

Zvyčajne je požiadavka vylepšiť nástroj, nie ho pretvoriť na autíčko.

Akí chlapi za tebou chodia?

Časť tvoria potetovaní chlapi na viditeľných miestach, vek okolo dvadsaťpäť rokov. Možno to bude znieť zvláštne, ale väčšina mojich zákazníkov na prvý pohľad nevyzerá nápadne. Bývajú starší a pracujú na pomerne zaujímavých pozíciách. Niektorí hľadajú adrenalínový zážitok, iní chcú vylepšiť a všetci hľadajú cestu, ako spestriť svoj sexuálny život.

Nie je to trochu divné?

Mne sa to nezdá divné. Každý druhý dnes chodí do sexshopu, ale prečo si kupovať plastovú hračku, keď si môžeš vylepšiť tú svoju – živú?

Kedy mám beading priateľovi odporučiť?

Každý chlap si užije situáciu, keď pod ním leží partnerka a prosí, že už má dosť. To nám pripomína naše miesto v spoločnosti, podvedome tieto veci vyhľadávame. Preto si ma obvykle chlapi nájdu sami. Ženy ich nemusia nikam posielať.

Koľko to stojí?

Odporučil by som sumu začínajúcu sa na 140 eurách. Len čo však chlapi zistia, čo beading dokáže, obyčajne chcú ďalší. Tam už ich niekedy musím zaraziť, aby to nepreháňali.

Máš ho aj ty, teda beading?

U nás v tetovacom štúdiu Hell máme pravidlo piercera: Ak chceš niečo robiť iným, musíš si to urobiť sám. Mám na žaludi šesť piercingov a jeden implantát zložený z deviatich guľôčok.

Je vôbec možné, urobiť si toto sám?

On pri tom trochu protestoval, je to reflex, aj ja mám pud sebazáchovy. Takisto to bolo pomerne bolestivé, ale ide to.

Väčšinou majú chlapi k svojmu prirodzeniu celkom pozitívny vzťah...

To určite. Ale to, že máš niekoho rád, ešte neznamená, že mu neublížiš.

Keď balíš novú babu, vždy ju vopred upozorníš?

Nie som promiskuitný. Navyše som už trošku známy, neviem si predstaviť, že by so mnou chcela ísť baba, ktorá o mne nič nevie. Ak sa na to dá, musí počítať s čímkoľvek. S priateľkou sa poznáme už niekoľko rokov. Vtedy som toho ešte nemal toľko na sebe. A ešte predtým? To bolo dávno a prznil som akurát tak sedemnástky. Mám rád staršie ženy, než som ja, pretože sú už zrelé a vedia presne, čo chcú.

Môže byť sex s tebou nebezpečný?

Môže, ale len preto, že dôsledne ctím pravidlo: Na verejnosti jednaj so ženou ako s dámou, v posteli ako so štetkou. A mám rád sex s kvapkou násilia. Čo sa týka môjho penisu, je pravda, že by som ním dokázal potrhať miesto, kam ho zasúvam. Na druhej strane sa to bez poškodenia väčšinou zaobíde. Pretože kondóm v mojom prípade nepripadá do úvahy, pohlavným chorobám sa vyhýbam najefektívnejším spôsobom – sex mám len so svojou stálou partnerkou.

Čo ťa baví viac – pracovať na ženách alebo na mužoch?

Piercing u žien je jednoduchší ako u chlapov, napriek tomu ma stále baví. Pri chlapoch ma baví robiť solídny upgrade. Ak sa neboja pre to aj niečo vytrpieť. Potom mám možnosť vytvoriť niečo, čo sa tak často nevidí.

Je to iné, ako prepichovať, čo ja viem, jazyky?

Vždy, keď s niečím začínam, som nervózny. To boli časy, keď som počítal, koľko som prepichol jazykov. A tých penisov som prepichol stovky. Väčšina ľudí, čo si to chce dať urobiť, príde za mnou. Zvlášť, ak majú nejaký zaujímavý projekt.

Čo tým myslíš – projekt?

Ak im nestačí jeden krúžok, ale vedia, že ich to bude baviť a chcú si nechať urobiť nejakú bombu. Povedia mi, čo má rada ich žena, a ja im to dizajnovo navrhnem. Ak chcú supernástroj, ktorý bude v budúcnosti fungovať, prídu za mnou. U žien je toho menej, čo sa dá vymyslieť. Väčšinou si prídu baby po malý estetický doplnok, príjemnú hračku. Alebo sa zastavia také, čo majú rady bondáž a závažíčká (pozn. pútanie za genitálie a piercing).

Čo sú to za ženy?

Chodia normálne baby, študentky, ale často dámičky, ktoré sú dobre postavené a ktoré to jednoducho baví. Nechcú piercing, ktorý by bol viditeľný, často si ho ani nemôžu dovoliť. Mám zákazníčky skôr po tridsiatke so špecifickými požiadavkami.

Ako sa k tomu človek dopracuje? Začína sa to jedným krúžkom?

Vždy to prebieha v nejakej fáze. Človek si povie, toto by som si už nedal urobiť, samozrejme, to prekročí a ide ďalej. To sa stáva zvyčajne u ľudí do dvadsať rokov, tí mávajú šialený rozjazd. U starších to také nie je, tí väčšinou presne vedia, čo chcú.

Koľko toho môžem mať?

Od piercingu genitálií alebo beadingu nie je taká závislosť ako od tetovania. To väčšinou robia ľudia bez nejakého konceptu, len to tak lepia jedno za druhým. V mojom odbore to tak nie je – ženské nemôžu mať piercingov kopu.

Stalo sa ti, že si niekoho od „projektu“ odhovoril?

Iba vtedy, keď si myslím, že má nezmyselné požiadavky, alebo vidím, že by to mohol v budúcnosti ľutovať, lebo v tom nemá celkom jasno. Niekedy to nie je možné anatomicky, sú ženy, ktorým niektorý piercing nepichneš. Nemajú priestor alebo by im to robilo pri sexe problémy. Vtedy im ponúknem alternatívu alebo sa stretneme o pol roka, kým si premyslia, čo by chceli iné. Ale väčšinou všetci odchádzajú s tým, čo chcú. Že by som im to vyhováral, lebo sú divní, tak to nie.

Máš spätnú väzbu?

Niektorí toho majú rozrobeného viac, tých vidím pravidelne. Tam dostávam feedback, čo to robilo a čím by sme to mohli ešte upgradnúť.

Prečo sa tým neživíš?

Je to môj koníček. Normálne ráno vstanem, zacvičím si, idem do práce a potom mám tieto aktivity. Musím sa niečím živiť.

Ako sa to stalo, že sa ti to stalo koníčkom?

Je to zaujímavá práca s ľuďmi, niečo, čo mi pri práci s počítačmi chýba. S ľuďmi sa bavím otvorene, poviem im všetko, čo potrebujú, a oni mi potom povedia čokoľvek zo svojho súkromného života. Výsledkom je produkt presne na mieru a príjemne strávený čas.

Ako si sa k tomu dostal?

Cez piercing. Keď som v puberte zistil, čo všetko sa dá prepichnúť, tak som si to začal prepichovať. Chytilo ma to, prepichoval som aj svojich kamošov a asi v devätnástich som si načierno otvoril prvý salón. Pred deviatimi rokmi sme s kamošom založili tetovacie štúdio Hell. On to robí naplno, ja mám zaujímavú voľnočasovú aktivitu.

Ako si sa učil rôzne techniky?

Tak, to musíš robiť pokusy na sebe. A veľa vecí preberieš zo štandardnej medicíny a konzultuješ s lekármi, čo treba najmä pri niektorých zložitejších modifikáciách, ktoré robím práve ja. V nemocnici som bol na civilke, robil som na chirurgii v sále a tam bolo veľa ľudí, ktorí mi ochotne odpovedali na otázky, ktoré ma zaujímali. Naučil som sa také tie opičky – ako šiť kožu a na čo sa používajú najrôznejšie nástroje.

Beading

Tieto implantáty frčia v jakuze, ktorá však nepoužíva silikónové guľôčky, ale perly. Za každý rok v base si jej člen zašil do penisu jednu. Tak si predstavte, že niektorý z nich vyfasoval dvadsať rokov! Čítala som, že to robia aj väzni v našich zemepisných šírkach. Guľôčky si však vyrábajú sami zo štetiniek na zubných kefkách. Spaľujú ich a cmúľajú, kým z nich nevyrobia guľôčky, a nechcite vedieť, ako si to vpichujú pod kožu! Stačí len skrutkovač a topánka. Au!

Vraj beading v base má dve výhody: vyhnete sa análnemu sexu a manželky sú také spokojné, že na hriešnika vďačne počkajú. „Tým si nie som istý,“ tvrdí Míla. „Či má vylepšenie penisu vplyv na sexuálny apetít spoluväzňov? Na to by som sa radšej nespoliehal. A manželka na hriešnika určite počká, ak je to dobrý chlap. Ak je niekto idiot, nepomôže mu, ani keby mal nástroj zo zlata.“

Autor: EMMA/Alexandra Žilavá

video

 


 

 
 

Vaše diétne tipy

Chlebová diéta: Z nopálového chleba nepriberiete, dokonca vám pomôže spáliť tuk

Aj keď to znie neuveriteľne, toto pečivo vás zbaví nadbytočných kíl.
 

SUPER TIP: Tieto naklíčené semienka nesmú chýbať na jarnom šaláte. Majú zázračné účinky

Propagátorka kvalitnej stravy Anetta Vaculíková sa správnym zložením...
 

Trénerka zo šou Najväčší víťaz odhalila svoj jedálniček. Vieme, prečo na jej tanieri mäso nenájdeme!

Soňa Sedláčková sa zbavila nadváhy, napriek tomu sa dráždi hranolčekmi....
 

Už dala dole 3 kilá! Erika Barkolová prezradila svoj chudnúci plán

Moderátorka na vlastnej koži skúša, či je pravda, že po štyridsiatke idú...
 

Sexi fotky: Zuzana Belohorcová nafotila ďalšie šteklivé zábery, pozrite sa na jej telo!

Vypracovala si síce ukážkovú figúru, no jej manžel je na nervy. Vieme prečo....
 
 
Viete čo je beading? Plastika pre mužov!
EMMA/Alexandra Žilavá