Tip redakcii
 

Valentínsky manuál pre chlapov: Ako odhadnúť veľkosť prsteňa či bielizne?

Obávate sa, že tento rok dostanete od svojho miláčika opäť darček s nevhodnou veľkosťou? Tak mu podstrčte náš manuál a vyhnete sa nepríjemnostiam s dodatočným vymieňaním vášho daru.

11. februára 2014, 06:00
Ako vybrať partnerke správny valentínsky darček?

Ako vybrať partnerke správny valentínsky darček?

Autor: profimedia.sk

Pripravili sme jednoduchý návod, podľa ktorého zvládne každý chlap kúpiť svojej polovičke valentínske prekvapenie vo vhodnej veľkosti.

Spodná bielizeň

Erotická bielizeň je hádam najčastejším valentínskym darčekom. No pozor, milí páni. Ak jej kúpite príliš malú, bude si mysieť že pribrala a že je väčšia ako ste si mysleli. Ak jej kúpite zas príliš veľkú, bude si myslieť, že ju vidíte ako tučnú. Skrátka, nič je vhodné, okrem správnej veľkosti podprsenky aj nohavičiek. Inak máte problém a romantický večer sa konať nebude.

Najjednoduchšie riešenie, ako kúpiť svojej láske správnu podprsenku, je pozrieť si ďalšie jej kúsky a nájsť na nich veľkosť. Pre istotu však skontrolujte viac podprseniek, môže sa totiž stať, že kvôli strihu jej raz sadlo B-éčko a inokedy C-éčko.

Okrem písmenka je dôležité aj číslo, to označuje obvod hrude pod prsiami. Opäť pozor, niektoré ženy majú v šatníku aj 75, aj 80. Treba teda naozaj skúmať, ktorá veľkosť sa objavuje najčastejšie, prípadne sa rozpamätať, ktorú konkrétnu podprsenku nosí vaša drahá najradšej, takže jej iste sedí.

S nohavičkami to bude podobné. Veľkosť zvyčajne označujú písmena, teda XS, S, M, L či XL. Okrem toho, určite má vaša milovaná polovička toľko nohavičiek, že si nevšimne, ak si jedny pre istotu požičiate a zoberiete na porovnávanie veľkosti so sebou do predajne.

Prsteň

Ak chystáte na Valentína romantické zásnuby, alebo chcete svojej drahej darovať prstienok len tak z lásky, bude to možno o niečo komplikovanejšie ako s bielizňou.

Iste, opäť budete vychádzať z kúska, ktorý už má vaša milovaná doma. Pozor však na to, aby ste si neobkreslili veľkosť prsteňa, ktorý nosí na prostredníku a vy jej chcete kúpiť klenot na prsteník. Nezabúdajte tiež na to, že by ste mali vedieť, či vaša drahá obľubuje zlato alebo striebro.

Foto: Profimedia.sk

Darčeky bez veľkosti

Ak si stále netrúfate na takéto dary, vyberte niečo, kde je veľkosť nepodstatná. Napríklad kyticu, romantickú večeru alebo parfum. Aj tu však pozor, aby ste sa trafili. Nie síce do veľkosti, ale do vkusu.

Pri kvetoch môžete vychádzať z farebnosti jej šatníka. Ak tam prevažuje biela, nič nepokazíte bielymi kvetmi. Ak červená, tak stavte na ne. Všeobecne sa však dá povedať, že nás potešia červené ruže a určite by sme vám obúchali o hlavu kyticu zo socialistických karafiátov.

V rámci rezervovania večere si dobre premyslite, čo vaša partnerka jedáva. Ak je vegetariánka asi ju nezatiahnete do steak housu. Ak neznáša ryby, tak by jej nelahodila hoci vychýrená reštaurácia, no zameraná na plody mora.

Alebo ste sa rozhodli na parfum? Máte dve možnosti. Buď jej kúpte niečo, čo vonia vám, alebo si opíšte názvy flakónov, ktoré má doma a poproste predavačku v parfumérii, aby vám našla podobnú vôňu. Ona bude iste vedieť, či vaša polovička zbožňuje kvetinové alebo korenisté vône.

Autor: glanc.sk

video

 


 

 

 
 

Vaše diétne tipy

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 
 
Valentínsky manuál pre chlapov: Ako odhadnúť veľkosť prsteňa či bielizne?
glanc.sk