Tip redakcii
 

Prekážajú mi jej babské jazdy: Ako jej to mám povedať?

Mám jeden problém, ktorý pretrváva už dlhší čas. Dva roky žijem s úžasnou ženou, ktorú nadovšetko milujem, a chcem si s nou založiť rodinu. Vychádzame spolu veľmi dobre. Len s jednou výnimkou – priateľka má veľa kamarátok a chodieva s nimi asi raz do mesiaca na diskotéku. Verím jej, ale na druhej strane mi to prekáža, nechcem o ňu prísť. Neviem, ako jej povedať, že by som bol najradšej, keby na tieto diskotéky nechodila, alebo keby ich obmedzila na minimum. Mám dvadsaťpäť rokov, ona tiež. Zdá sa mi dosť detské realizovať tieto dámske jazdy. Čitateľ Libor

11. januára 2013, 12:00
Ako jej povedať, že vám jej babské jazdy prekážajú?

Ako jej povedať, že vám jej babské jazdy prekážajú?

Autor: Profimedia.sk

Čo na to psychoterapeutka Helga Menkeová?

Keď ste si ju vybrali, berte ju celú. Ak je úžasná, nadovšetko ju milujete a chcete sa s nou ženiť, určite hrá rolu aj jej kamarátska povaha, že vás očarila práve ona. Asi ju máte rád pre jej energiu, šarm, vtip a aj spomínanú chuť sa zabávať. Snažte sa zvládnuť ten fakt, že ju majú radi aj iní ľudia, a dôverujte jej.

Zrením pohodlnieme

Je veľmi pravdepodobné, že mladá žena, ktorá v dvadsiatke pretancuje na bále sedmoro črievic, už nebude rovnako tancachtivá, keď bude mat tridsaťpäť. Vekom sa mení ťažisko záujmov a skutočne väčšina žien čoraz častejšie volí v piatok večer papuče k telke, dobrej knihe. Pohodlie domova, ktoré si za tie roky vybudovala, si užíva so svojím manželom a s deťmi. Samozrejme, priateľstvá udržiava, ale návštevy sú skôr rodinného typu, prispôsobené deťom, menej divoké. Je to tak prirodzené a verte Libor, že aj vaša parketová dračica do toho dorastie.

Primerane veku

Život má svoje vývinové fázy a vývinové výzvy. Vo vašom veku ľudia hľadajú prácu, čo by ich v živote napĺňala. A partnera, s ktorým by si pomáhali niesť bremená života, ktorých je neúrekom, a delili sa o radosti, ktorých je ešte viac. Hľadanie práce i partnera často prebieha formou pokusov a omylov. Robíme chyby, ktoré sú nevyhnutné, učíme sa na nich a múdrieme. Je možné, že práve preto sa bojíte, keď partnerka odchádza s „babami na diskotéku“. Tenký hlások pochybností sa ozýva a našepkáva: „Načo tam ide? Stále ešte hľadá? Hľadá lepšieho? Som pre ňu dosť dobrý?“

Rada na zabitie

Určite ste to už niekde počuli – rozčúlilo vás to vtedy a rozčúli vás to aj teraz, keď vám to poviem. Budujte si sebavedomie! Nič iné na vzťahové neistoty neúčinkuje lepšie. Chlap, ktorý má rád seba, svoju prácu, svoju rodinu, svoj okruh priateľov, koníčky, ktorý má rád nový deň, lebo má kopu nápadov, ako ho zaujímavo prežiť, sa netrápi, čo robí drahá polovička mimo domu. Verí si. Vie, že partnerka vidí jeho kvality a nie je hlúpa, že by ho opustila, a tým pustila do obehu pre iné ženy.

Podiskotékové blues

Verím, Libor, že vaša priateľka si uvedomuje, že fungujúci vzťah je vyššia hodnota než diskotékový ošiaľ. Možno trošku závidí kamoškám, ktoré sú ešte single, že sa lepšie bavia na tanečnom parkete aj pri bare, lebo to vzrušenie z hľadania páru si užívajú naplno. Zadané a zadaní v klube sú limitovaní v neviazanej zábave. No po pár hodinách dídžej vypne aparatúru, rozsvietia sa svetlá, upratovačky začnú zametať a z klubu odchádzajú tri skupiny mladých ľudí.

Slobodní, ktorí nikoho nestretli, sú tak trošku smutní a sklamaní. Slobodní, ktorí niekoho zaujímavého stretli, plní nádeje a očakávania, ako sa to bude rozvíjať. A zadaní sa šťastní vracajú k svojim polovičkám domov, lebo oni už majú to, čo všetci slobodní na diskotéke dúfali nájsť – milovaného partnera.

Autor: Báječná žena

video

 


 

Vaše diétne tipy

Chlebová diéta: Z nopálového chleba nepriberiete, dokonca vám pomôže spáliť tuk

Aj keď to znie neuveriteľne, toto pečivo vás zbaví nadbytočných kíl.
 

SUPER TIP: Tieto naklíčené semienka nesmú chýbať na jarnom šaláte. Majú zázračné účinky

Propagátorka kvalitnej stravy Anetta Vaculíková sa správnym zložením...
 

Trénerka zo šou Najväčší víťaz odhalila svoj jedálniček. Vieme, prečo na jej tanieri mäso nenájdeme!

Soňa Sedláčková sa zbavila nadváhy, napriek tomu sa dráždi hranolčekmi....
 

Už dala dole 3 kilá! Erika Barkolová prezradila svoj chudnúci plán

Moderátorka na vlastnej koži skúša, či je pravda, že po štyridsiatke idú...
 

Sexi fotky: Zuzana Belohorcová nafotila ďalšie šteklivé zábery, pozrite sa na jej telo!

Vypracovala si síce ukážkovú figúru, no jej manžel je na nervy. Vieme prečo....
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Prekážajú mi jej babské jazdy: Ako jej to mám povedať?
Báječná žena