Tip redakcii
 

Hillary Clintonová: Pomsta je sladká...

Pred pár rokmi bol neobmedzeným vládcom sveta, ktorý dokonca zvládol aj verejné pranierovanie svojej sexuálnej mimomanželskej aféry. Dnes je to chorý muž, ktorý prosí manželku, aby sa s ním nerozviedla. Bývalý americký prezident Bill Clinton.

21. augusta 2012, 08:00
Hillary, Bill a Chelsea

Hillary, Bill a Chelsea

Autor: profimedia.sk

Aký obraz Billa Clintona sa vám vybaví, keď počujete jeho meno? Šedivý chlapík s obrovským úsmevom. Usmieval sa stále, počas verejných prejavov, počas podpisovania zmlúv, či bol s Jeľcinom, Arafatom, či so svojimi psami. A hoci mu milióny nevedia prísť na meno a aj v našich zemepisných šírkach sa veľmi rozporuplne hodnotil jeho príkaz bombardovať bývalú Juhosláviu, zostane navždy v pamäti ako prezident, ktorý hrá na saxofóne a podvádza svoju manželku so stážistkou Monikou Lewinskou. Dnes by ste Clintona možno nespoznali. Úsmev sa vytratil, odišli aj kilogramy a vlasy sú redšie. Bill Clinton je na tom podľa amerických médií zle.

Zlyháva mu srdce

Už keď jeho manželka Hillary nastupovala na post ministerky zahraničných vecí, médiá rozoberali, či bude svoju funkciu dostatočne stíhať. Bill Clinton, ktorý sa po odchode z prezidentskej funkcie stiahol z verejného života, bol v tom čase už po viacerých operáciách a vyžadoval permanentnú spravodlivosť. Clinton trpí ischemickou chorobou srdca, má zúžené tepny a už má za sebou niekoľko operácií, počas ktorých mu zaviedli štvornásobný by-pass, čo je premostenie srdcovej tepny cievnym štepom, a urobili mu aj angioplastiku – do zúženej cievy mu zaviedli výstuž. Napriek snahe lekárov jeho vyhliadky nie sú príliš priaznivé a v súčasnosti ho vraj pri živote udržiava najmä vegánska strava. Niekdajší prvý muž Ameriky stratil vraj až príliš veľa kilogramov a niektorí lekári sa vyjadrili, že má pred sebou najviac pol roka života. Ďalšia operácia je nevyhnutnosťou, poškodené srdce a zdravotná forma bývalého prezidenta však nezaručujú, že by sa z narkózy prebral. Dosť veľkou ranou v tomto trápení je aj fakt, že Hillary Clintonová vraj požiadala svojich právnikov, aby dali dokopy rozvodové papiere.

Škandály z minulosti

Polemizuje sa aj o tom, či práve Hillarina hrozba rozvodom nespôsobila štart Clintonových zdravotných problémov. Pritom to bol práve on, ktorý sa vždy usmieval a mal všetky tromfy v rukách. Hillary Clintonová sa stala najznámejšou „paroháčkou“ sveta a koncom minulého storočia si nielen ona, ale celý svet museli vypočuť podrobný opis aférky, ktorá sa odohrala v Oválnej pracovni Bieleho domu. Príbeh je dostatočne známy, takže len pripomenieme, že prezident zviedol moletnú stážistku Moniku Lewinskú, ktorá ho orálne uspokojila priamo v prezidentskej pracovni a potom všetko prezradila svojej kamarátke, ktorá informácie posunula ďalej. Vznikol celosvetový škandál. Monika sa stala mediálnou hviezdou číslo jeden, dievča so zlomeným srdcom a s pošpinenou cťou vraj verilo, že Clinton ju naozaj miluje a rozvedie sa. Jej právnici však išli ďalej, kým z toho napokon nebolo verejné vypočúvanie. Prezident všetko vytrvalo popieral, až sa na scéne objavili legendárne modré šaty, kde sa vraj našli stopy Clintonových spermií. Z Moniky sa stala najznámejšia „šmudľa“, ktorá si neperie šaty a používa ich ako dôkaz, a Clinton bol na smiech celému svetu. Smiali sa mu aj jeho nepriatelia a prezidentskí kolegovia z iných krajín, doma to však napodiv prehrmelo a mohol pokračovať vo svojej prezidentskej funkcii. Sám vraj neskôr obľuboval vtipy, ktoré o ňom kolovali, a najradšej mal vraj tento: Aká je najerotogénnejšia časť tela Moniky Lewinskej? Clintonis. Prezidentova manželka ho celý čas vytrvalo podporovala, svoju úlohu prvej dámy zvládla so cťou a profesionálne, a keď Bill odišiel z úradu, začala napĺňať vlastné politické ambície. Tie vyvrcholili kandidatúrou na prezidentský úrad a napokon kreslom ministerky zahraničia. O pár mesiacov sa jej funkcia končí, v tom čase by sa vraj malo začať rozvodové konanie.

Zráta mu to

Bill Clinton sa vraj snaží manželku zo všetkých síl, ktoré mu zostali, presvedčiť, aby sa s ním nerozviedla. Je jasné, že sa mu opäť nechce chodiť po súdoch, v prípade procesu by sa stal opäť mediálnym terčom a po rokoch by sa znovu vyťahovali staré aféry. Okrem Lewinskej sa údajne zaplietol s viacerými ženami, a tak by súd začal počítať ďalšie obete jeho sexuálneho apetítu. Hillary vraj potrebovala byť vzornou manželkou len počas jeho prezidentovania a naplnenia vlastnej politickej kariéry, a keď svoju misiu v americkej vláde ukončí, chce sa stiahnuť z verejnosti a pomáhať svojej dcére Chelsei (32) v prípade, že by otehotnela. A to je zrejme ďalšia trauma bývalého prezidenta. Rád by sa vnúčaťa dožil, aby sa z neho mohol tešiť. Chelsea momentálne uprednostňuje kariéru, učí na Columbijskej univerzite, pracuje pre NBC a robí si doktorát na Oxforde. Hoci z času na čas vyhlási, že s manželom chcú dieťa, zatiaľ sa žiaden výsledok nedostavil.

A zainteresovaní tvrdia, že Hillary plánuje svojmu nevernému manželovi obmedziť aj stretávanie s ešte nenarodeným dieťaťom. Billovi Clintonovi sa tak začínajú vracať všetky jeho prešľapy z minulosti a škodoradostníci si mädlia ruky, že spravodlivosť síce prichádza neskôr, ale predsa. Mnohí Hillary drukujú, že po toľkých rokoch, keď musela čeliť miliónom narážok a bola na smiech celému svetu, sa rozhodla rázne zakročiť. Počas nedávnej návštevy Egypta jej Lewinskú paradoxne pripomenuli, keď ju privítali demonštranti s transparentmi a skandovaním mena Monika. Clinton zatiaľ akékoľvek rozhovory o svojej zdravotnej situácii a vzťahoch s najbližšími odmieta, podľa aktuálnych záberov však naozaj nevyzerá najlepšie. Čas ukáže, či toto všetko sú len reči špekulantov a Hillary Clintonová je žena, ktorá si ponesie svoj manželský údel v tichosti aj naďalej, alebo zranená žena, ktorá trpezlivo čaká, aby si vychutnala pomstu až do konca.

Autor: ŠARM/ KATARÍNA WAGNEROVÁ

video

 


 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

pluska správy

13 HRIECHOV, ktoré páchajú rodičia na koži svojich detí

Často si neuvedomujú, že opálenie nie je zďaleka to najlepšie, čo môžu deťom...
 

OTESTUJTE SA: Žijete ako stroj?

Máte pocit, že svoj život nežijete, len prežívate? Chodíte do práce, staráte...
 

FOTO: Miriam Kalisová ako Kate Middletonová. Obe stavili na ten istý TRIK

Obe ženy stavili na zaručený návod na to, ako vystúpiť zo šedého davu. Nie...
 

Priznanie Dušana Cinkotu: Žene dal návrh, za ktorý by ho najradšej zbila

Herec (47) napísal manželke Zuzane (31) z väzenia list, na ktorý zareagovala...
 

Vyšli vôbec z módy? TOMUTO letnému kúsku neodolali ani svetové hviezdy

Hovoríme o kraťasoch na traky, pri ktorých platí, že ich buď miluješ, alebo...
 

Vaše diétne tipy

Diéty celebrít: Soňa Müllerová, Zuzana Vačková aj Zuzana Plačková prezradili, čo u nich funguje

Aj vy sa poobzeráte pred zrkadlom, kým sa odhalíte na pláži? Hnať sa za dokonalosťou...
 

V Česku sa šíri panika, objavili sa tam komáre nakazené smrteľným vírusom. Treba sa báť aj na Slovensku?

Donedávna v našich zemepisných šírkach platili komáre len za otravný hmyz,...
 

Upečte si koláč v na grile! Nadýchaná bublanina sa NAOZAJ dá pripraviť aj nad pahrebou

Gril sa vám cez leto postará o štíhlu líniu. Pokojne si preto občas môžete...
 

Táto sladká strukovina vás zbaví kíl! Skúste týždňovú DIÉTU so zeleným hráškom

Prvý zelený hrášok sa už objavil v obchodoch. Vyskúšajte týždňovú diétu...
 

Chcete úspešne chudnúť? Jedzte potraviny, ktoré stimulujú hormóny sýtosti

Máte pri diéte problém s pevnou vôľou? Skúste raňajkovať ovsená kašu. Pokusy...
 
 
Hillary Clintonová: Pomsta je sladká...
ŠARM/ KATARÍNA WAGNEROVÁ