Tip redakcii
 

Párty Pippa: Žije úplne inak ako Kate

Pippa Middletonová vyťažila zo slávy svojej sestry úplne všetko. Tenis pozerá z lóže Rogera Federera a spolu s rodičmi roztáča biznis na hrane zákona a najnovšie sa snaží preraziť aj ako spisovateľka.

14. novembra 2012, 08:00
Pippa sledovala tohtoročný Wimbledon
z kráľovskej lóže spolu s Kate.

Pippa sledovala tohtoročný Wimbledon z kráľovskej lóže spolu s Kate.

Autor: profimedia.sk

Pippa Middletonová má neoficiálny titul najkrajší zadok a už sa stáva aj úspešnou spisovateľkou. V týchto dňoch sa na pultoch objavila kniha, v ktorej vás mladá ambiciózna dáma poúča o tom, ako sa organizujú párty na kľúč. Kladiete si otázku, čo už o tom ona vie? Omyl! Jej rodičia zarobili milióny práve vďaka obchodovaniu s party predmetmi a samotná Pippa je nielen zaslúžilá party girl a ozdoba večierkov, ale v biznise funguje už niekoľko rokov. Časť knihy opisuje aj Pippin názor na slávu a fakt, že ju dnes pozná celý svet. A potom prichádzajú pasáže, kde sa delí o skúsenosti z rôznych spoločenských akcií. Vydavateľstvo jej dalo na ruku takmer pol milióna dolárov a kritici tvrdia, že to boli vyhodené peniaze. A vraj najmä nezaslúžené, pretože Pippa si podľa všetkého najala človeka, ktorému iba diktovala svoje názory a on dal dielko do literárnej podoby. Krásna družička síce tvrdí, že to nie je pravda a všetky písmenká sú jej vlastné, ale veľká časť britskej monarchie o tom výrazne pochybuje.

Rady do života

Recenzenti Pippinej prvotiny však oceňujú štýl, akým je kniha napísaná. Vraj sa nebála ísť do ľahkej irónie, ktorá často hraničí so sebairóniou. Kritici kontrujú, že to nebol zámer, ale výsledok Pippiných literárnych schopností. Isté je, že Pippa svetu nepriniesla žiaden významný objav, iba vychádza z osvedčených tradícií a ako študentka z Edinburghu viackrát zdôrazňuje, že miluje najmä tie škótske. Pri separatistických tendenciách škótskej populácie, ktorá sa chce odtrhnúť zo zväzku s Veľkou Britániou, ešte napokon Pippina kniha môže mať stmeľujúci charakter. Aj keď niekedy je vtipnejšia, ako škótsky humor. Posúďte sami: „Lovte jablká z vody, ale nezabudnite, že čím hlbšia je nádoba, tým to pôjde ťažšie!“ Skvelý postreh, nie však jediný. „Povešajte na strom pampúchy a pretekajte sa, kto ich zje prvý,“ dáva Pippa rady na veľkú rodinnú zábavu a dodáva: „Bez použitia rúk!“ Okrem toho opisuje, ako sa správne aranžujú do okien a dvier tekvice, že pri svetle baterky sa rozprávajú tie najstrašidelnejšie historky a vrcholom je nasledujúci pracovný postup: „Namaľujte na posteľnú bielizeň tváre duchov a potom ich prehoďte cez balóny!“ Pippa, Pippa, to už je asi príliš. V dvadsiatke napísať pre zvyšok sveta tieto praktické rady a ešte sa pritom tváriť, že sa nepriživuješ na svojej sestre a jej manželovi... Faktom však je, že vydavateľstvu sa investícia vydarila, pretože kniha sa na Ostrovoch okamžite stala bestsellerom. A treba uznať aj to, že vyzerá krásne aj vďaka fotografiám, kde Pippa veľmi názorne ukazuje, ako všetko pripraviť a zrealizovať, vrátane obhrýzania pampúšikov zo stromu.

Foto: profimedia.sk

Aféra s Bondom

Spojenie mladej Middletonky s party zábavou nie je náhodné, vďaka tomuto biznisu si aj ona žije ako v bavlnke. Jej rodičia rozbehli totiž veľký biznis práve v tomto segmente. Zoznámili sa v oblakoch, ona bola letuška a on steward, keď Carole Middletonová otehotnela a už nemohla lietať, prišla s nápadom, ako stráviť čas a ešte aj zarobiť. Najprv začala navrhovať kabelky a tašky pre najmenších, ktoré boli určené na detské akcie. Keďže sa dobre predávali, aj manžel prestal lietať a vrhol sa do biznisu. Middletonovci začali vyrábať veci na párty na kľúč. Pirátska akcia? Žiadny problém, zabezpečili všetko, od umelých rúk s hákom až po balóniky a truhlice s pokladom. Princezničkovská oslava? Vybavené, od špáradiel so srdiečkami a korunkami až po samotné korunky pre všetky oslavujúce princezné. Za desať rokov sa z nich stali milionári, ktorí si mohli dovoliť kúpiť nehnuteľnosť v drahej časti Londýna. Potom investovali do britského národného športu a kúpili si pretekárskeho koňa. Ten vyhral, čo sa dalo a zarobil Middletonovcom ďalšie milióniky. V súčasnosti však čelia veľkému škandálu, pretože v rámci svojej firmy zneužili Jamesa Bonda. Mánia, ktoré ovládla svet počas premiéry novej bondovky, sa im totiž zdala celkom vhodným predajným artiklom, a tak ponúkli na svojej internetovej stránke mnoho predmetov, ktoré súvisia s Jamesom Bondom. Záujemcovia o párty v štýle Agenta 007 si tak od Middletonovcov mohli kúpiť všetko – od kávových šálok cez poháre na martini, po hodinky, okuliare či atrapu Bondovej zbrane. Malo to jeden háčik, logo filmu sa nemôže používať len tak halabala, ani keď ste súčasťou kráľovskej rodiny. A nielen to, Middletonovci buchli na stránku aj fotku Davida Craiga bez toho, aby vec konzultovali s majiteľmi filmových práv. V Británii je z toho celkom veľký škandál, ktorý však paradoxne pomáha Pippe, pretože sa vezie na vlne informácií o rodine a predáva svoju party knižku...

Čerstvo zaľúbená

Keď sme pri Bondovi, bol to práve David Craig, ktorého na internete zvolili ako muža, ktorý sa hodí ku krásnej Pippe. Tá sa síce na londýnskej premiére nového Bonda mihla pri hercovi, ktorý ho stvárnil, aktuálne však loví v iných vodách. Chlapom, ktorý jej robí raňajky, je aktuálne obchodník s nehnuteľnosťami James Matthews. Sú do seba zahľadení natoľko, že ich vzťah môže prekonať aj dĺžku Pippinho randenia s hráčom kriketu Alexom Loudonom, ktorý už dokonca kupoval svadobné prstene, ale napokon z akcie nič nebolo. Pippa teda vrhá zaľúbené pohľady na Matthewsa, keď ich spolu prichytia na večeri a snažia sa ich odfotografovať, ukrýva svoju tvár za kabelkou a pomaly sa tvári, že za kabelkou to ani nie je ona. Aký rozdiel v porovnaní s pretŕčaním sa v lóži Rogera Federera v New Yorku, kam ju slávny tenista pozval na svoj zápas. Ako VIP hosťa. Keď sme pri tom, najbližšie k nám bude Pippa ako VIP hosť koncom novembra na maškarnom plese v Prahe. Ak tam príde ako Bond girl, bude to čistá provokácia...

Autor: ŠARM/ Katarína Wagnerová
 


 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

pluska správy

Lunárny kalendár radí: Ktorý deň narúša pokojné tempo a chod udalostí?

Jednajte na základe pocitov, obklopte sa len blízkymi ľuďmi.
 

PRAVDA o tom, či spôsobuje nepríjemný syndróm dráždivého čreva rakovinu

Syndróm dráždivého čreva postihuje častejšie ženy. Je pravda, že sa majú...
 

FOTO: Takto ste ich ešte nevideli! Pozrite sa na celebrity na záchode!

Ktorým známym tváram nerobí problém zvečniť sa na toalete?
 

Hovorte ich deťom denne: 5 viet, ktoré potrebujú počuť, aby vyrástli z nich šťastní ľudia

Niekedy stačí naozaj málo. A pre vaše dieťa to bude znamenať do života naozaj...
 

Vaše diétne tipy

Strava ma vyliečila, tvrdí autorka stravovacieho hitu Antónia Mačingová. Naozaj to funguje u každého?

„Keď ma lekárka otestovala, zistila, že som alergická hádam na všetko…...
 

TAKTO to robí Dara Rolins! Ženy sa chcú obliekať ako ona, mať jej postavu aj frajera. Speváčka svoje finty netají

Návod, ako vyzerať skvele, poskytla Dara Rolins (44) opäť vo svojom novom...
 

Ryža pri chudnutí? Prečo nie! Táto 1 surovina zníži jej obsah kalórií

Zahájili ste boj s kilami navyše? Ak ste na druhú koľaj dočasne odsunuli...
 

SCHUDLA 45 kíl a dnes si už na sladkosti ani nespomenie. Miriam prezradila, ako sa jej to podarilo

V šou Extrémne premeny Slovensko sa podarilo zmeniť životný štýl aj bývalej...
 

Rudo urobil pred svadbou to, čo robia budúce nevesty. Životnú zmenu si nevie vynachváliť!

Keď sa dnes už manželov Kučákovcov spýtate, kedy sa dali dokopy, Rudo okamžite...