Tip redakcii
 

Podvádzam kamarátku s jej priateľom

Presne viem, kedy sa to začalo. U nás v meste na diskotéke. Po niekoľkých moderných pesničkách a našich horúcich tancoch už nebola jeho ruka iba okolo môjho pása a moja vzdialenosť od neho by sa chvíľami dala zmerať akurát tak na milimetre.

12. marca 2012, 14:00

Priznávam, trochu som ho zvádzala. Ale bol to kamarát a ani vo sne by mi nenapadlo, že naše flirtovanie neostane iba pri pohľadoch, letmých dotykoch a vykrúcaní na parkete. Okey, vo sne mi to samozrejme napadlo. Veď ON sa mi páčil odkedy som ho prvýkrát videla. Aj som mu to povedala, že sa mi páči. Niekde medzi vášnivými bozkami a jeho rukou v mojom rozkroku. To už sme sa nachádzali o 2 poschodia vyššie, v útrobách tmavých chodieb, pretože 10 minút predtým ma schytil za ruku, povedal: „Poď!,“ a ja som šla. Moje chabé namietania typu: „Toto ty robíš svojej priateľke..?“ alebo „Čo ak sem niekto príde..?“, takisto zanikli. Tento krát niekde medzi sťahovaním jeho boxeriek a opieraním ma o stenu.

Celé to bolo impulzívne, vzrušujúce, nečakané a myslím, že aj rýchle. Čas som vtedy ale veľmi nevnímala. Áno, bolo to po prvýkrát, čo som s niekým mala sex počas diskotéky. Nie, neboli sme úplne triezvi. A nie, už nie sme tínedžeri. Ani ONA nie je. Je však jeho dlhoročnou priateľkou, ktorá po celý večer poslušne sedela s partiou pri stole, popíjala drinky a bavila sa. Bohužiaľ, nie tak dobre ako jej priateľ. Naša diskotéková rýchlovka bola síce prvým spoločným sexuálnym zážitkom, ale rozhodne nie posledným.

Presne viem, ako to celé pokračovalo. V priebehu nášho polročného dobrodružstva sme sexovali u mňa doma, v byte môjho brata, skoro ráno i neskoro v noci, postojačky aj odzadu, no vždy pudovo a neromanticky. Príležitosť sa vždy našla, alebo: „keď sa chce, všetko sa dá.“

Medzitým sme sa potešili každému náhodnému, či menej náhodnému stretnutiu v spoločnosti ostatných kamarátov a kamarátok. Pochopiteľne, väčšinou bol s ŇOU. Pochopiteľne, našu vzájomnú náklonnosť sme vedeli maskovať. Piatkové posedenia v baroch však prebiehali v štýle moja noha pod stolom a v jeho rozkroku, „nečakané“ stretnutia na toaletách alebo v tmavej uličke za pubom, kde sme si pre seba ukradli maximálne 10 minút, ktoré sme ale vždy vedeli naplno využiť. Písali sme si SMSky aj na internete. Nočné chatovanie, plánovanie, fantazírovanie a dráždenie nemalo konca kraja. Písal si so mnou i keď ONA vedľa neho pokojne spala.

Viem, stala sa zo mňa milenka. Toto zistenie ma ale, na moje nemilé prekvapenie, nevyviedlo z miery natoľko, nakoľko by sa dalo očakávať. Hrať to na dve strany sa stalo mojou každodennou súčasťou. ON ma zavolal na hotel do nášho hlavného mesta, v ktorom pracoval. Ja som odmietla, pretože sa takýto výlet nedal časovo skĺbiť s mojím štúdiom. ONA ma zavolala cez víkend na kávu, venčiť psa, alebo sa jednoducho prejsť a vyrozprávať. Nikdy som neodmietla. Bola predsa stále mojou veľmi dobrou kamarátkou.

Všetko sa to začalo kaziť, keď som si uvedomila, že ma k nemu nepriťahuje už iba jeho živočíšnosť a živelnosť. Cítila som k nemu niečo viac. Po niekoľkoročnom stroskotanom vzťahu vstúpil do môjho života niekto, pre koho som bola znova krásna, sexy, neodolateľná, niekto, s kým som sa nikdy nenudila a robil môj život vzrušujúcim. To sme my ženy. Chlapa si vieme vysnívať tak dokonale, že stratíme prehľad o tom, aký v skutočnosti je. Pri akomkoľvek náznaku mojej náklonnosti k nemu som si vypočula básničku o tom, ako s ŇOU nie je šťastný, je mu dobre iba so mnou, len musím vydržať a čoskoro to celé skončí. V tomto období som si našla priateľa. Takého naozaj. A skončila som to ja. Priamočiaro a bez okolkov som mu vysvetlila, že nášmu dobrodružstvu je koniec a hneď som mala o čosi lepší pocit pri komunikácii s ŇOU. Môj nový vzťah vyzeral perspektívne, no ako to už v živote chodí, nič nie je bezproblémové. Vyznal mi lásku. ON. Mail na 2 strany znel naozaj presvedčujúco a na jeho konci som mala dokonca slzy na krajíčku. Pán Život si totiž niekedy s nami robí, čo sa mu zachce.

Na mail som nereagovala. Po nejakej dobe sa ONI rozišli a ja som sa snažila vychutnávať si svoj plnohodnotný partnerský život. Máte pravdu, nič jednoduché a pekné zákonite nemôže trvať večne, a preto si my, hlúpi ľudia často zamotáme osud aj sami, aby sme náhodou nestihli upadnúť do stereotypu. Znova sme si písali. JA a ON. Stará dvojka. Nenechával ma chladnou a túžila som po ňom stále viac a viac.

Netuším, ako to bude celé pokračovať. Viem len, že svojho partnera som nikdy nepodviedla a snažila som sa zo všetkých síl moju komunikáciu s NÍM obmedziť na minimum. Viem aj to, že ma podvedome k nemu stále niečo priťahovalo. No viem, že môj „plnohodnotný“ vzťah som ukončila z úplne iných dôvodov. Ak si myslíte, že po rozchode NÁM v našej vášni či láske už nič nemohlo stáť v ceste, mýlite sa. Bol totiž opäť s ŇOU.

Irónia osudu, hlúpy žart alebo iba zlý sen? Nech je to čokoľvek, ja som slobodná, ON I sú spolu, a mám pocit, že sa všetci dostávame na úplný začiatok. NAŠE dobrodružstvo sa práve môže začať!

Katarína

Katke za to, že sa s nami podelila o svoj príbeh, posielame kozmetický balíček od Dermacolu

Autor: Glanc.sk
 


 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

pluska správy

Známe Kristíny okradli. Ich reakcia vás prekvapí

Ony to vymyslia a iní na tom zarábajú. Je to v poriadku?
 

Manažéri už nevedia, čo so sebou. V Rakúsku sa postavili zoči voči vlkom!

„Zvieraťu je jedno, či ste generálny riaditeľ, alebo vrátnik,“ vysvetľuje...
 

Cieľavedomé deti sa vo svete nestratia. Ako ich motivovať?

Máte pocit, že niektoré deti sú akoby prirodzene ambiciózne a baví ich neustále...
 

Chudučká a unudená: Bývalá misska sa stráca pred očami!

Nudí sa bývalá misska Veronika Vágnerová Husárová (30) v spoločnosti manžela?...
 

FOTO Dokonalá optická ilúzia: Na jednej fotke prepája umelec dva svety!

Vidíte to aj vy? Fotky tohto umelca sú viac ako magické.
 

Vaše diétne tipy

Známej speváčke šaman zachránil život. Prečo takto skončila?

Marcella Molnárová (52) tvrdí, že ani v tomto veku sa nemusí v jedle obmedzovať....
 

Máte radi husté polievky a omáčky? Vyskúšajte namiesto múkovej zápražky sliz

Hľadáte ideálnu diétnu potravinu? Uvarte si okru.
 

Čitateľky, ktoré chudli so Šarmom: Opäť majú chuť žiť!

Naše čitateľky Martina Konfederáková (38) a Anna Krupská (57) po dvojmesačnom...
 

Podovolenkový detox: Nápoj z 2 surovín prečistí črevá a naštartuje trávenie

Prehnali ste to s dobrotami počas dovolenky? Vráťte telo do normálu pomocou...
 

Špecialistka na zdravú výživu Tina Zlatoš Turnerová radí: Hladovka je prospešná!

Niektorí špecialisti na zdravú výživu tvrdia, že by sme mali jesť päťkrát...