Tip redakcii
 

Príbeh čitateľky Anky: Podvádzal ma celé roky

Po siedmich rokoch vymenil Anku (34) jej partner za mladšiu. Obťažovalo ho totiž, že za posledné dva roky sa párkrát spýtala na to, kam svoj vzťah posunú. On po rodine ani deťoch netúžil.

07. augusta 2013, 08:00
Prečítajte si príbeh čitateľky Anky

Prečítajte si príbeh čitateľky Anky

Autor: profimedia.sk

Zo začiatku bolo všetko ideálne... „Naše prvé mesiace boli úžasné, bola som presvedčená, že k sebe patríme a nič nás nerozdelí. Nikto ma tak nerozosmial ako Miloš, nikto mi tak nepohladil dušu, keď som sa cítila mizerne. Chodil za mnou každú voľnú chvíľu, hoci to mal 200 kilometrov a väčšinou prišiel len na pár hodín,“ spomína tridsiatnička.

Namotala sa. Na chlapa, ktorý mal na začiatku ich vzťahu priateľku. Päťročný vzťah. Aj keď Anke po prvej spoločnej noci bez mihnutia oka povedal, že so svojou Paťkou sa vlastne ani nechce rozísť. „Ostala mi hrča v hrdle, ale tušila som, či skôr dúfala, že to je iba fráza. Začala som sa s ním hrať, bez zábran. Také divoké správy a fotky si cez mobil a maily vymenil málokto,“ pousmeje sa Anka pri tejto spomienke.

Cítila som sa ako víťaz

Miloš sa síce nakoniec rozhodol, že s dlhoročnou priateľkou sa porozpráva a rozíde sa s ňou, ostalo však len pri rečiach. Kým Anke, ktorá žila v hlavnom meste, sľuboval nádherné spoločné chvíle, Paťku, s ktorou sa nerozišiel, udržiaval v tom, že je všetko v poriadku. Približne dva mesiace... „Bolo mi divné, že má zrazu toľko povinností a môžeme sa vidieť len raz za týždeň. Ale vedela som, že má naozaj náročnú prácu, tak som bola vďačná aj za to málo,“ hovorí Anna.

Až raz ju v práci prekvapil telefonát od Milošovej partnerky. „Vraj mu našla naše maily. Či viem, že sú spolu už päť rokov a že Miloš sa pri nej správa ako najúžasnejší chlap na svete. Zarazilo ma to, ale na druhej strane som bola polichotená, pretože som jej telefonát brala ako svoje víťazstvo,“ priznáva Anka bez okolkov.

Ružové okuliare

Už jej nič, či skôr nikto nestál v ceste. Priateľka sa od Miloša odsťahovala, Anine zamestnávateľ vyšiel v ústrety a preradil ju na stredné Slovensko, hoci na horšie platenú pozíciu. „Bolo mi to jedno. Hlavne, že som bola s ním,“ povzdychne si brunetka. V Bratislave nechala všetko – rodinu, kamarátov, sľubne rozbehnutú kariéru. Bezhlavo sa vrhla do vzťahu s mužom, ktorého poznala pár týždňov.

„Bola som hlúpa a zaslepená,“ uvedomuje si dnes. Navyše s ružovými okuliarmi na očiach a presvedčená, že robí najlepšie rozhodnutie vo svojom živote. Vzápätí dodáva: „Moji rodičia sa so mnou pol roka nerozprávali, keď som odišla z domu. Ja som však tvrdohlavo šla za svojím rozhodnutím, nepozerala som naľavo, napravo, nezvažovala, čo bude ďalej.“

A čo rodina?

Prvé spoločné roky boli ideálne. Vzali si do prenájmu väčší byt, chodili na výlety, Anina spoznávala jeho kamarátov a budovala si nové priateľstvá. „Dodnes tam mám výborné kamarátky,“ pousmeje sa. Všetci známi naokolo uzatvárali manželstvá, rodili sa im deti, len Miloš sa k ničomu nemal. „Ak som aj niečo naznačila, znervóznel. Hoci na začiatku vzťahu mi tvrdil, že sa určite vezmeme, že chce mať so mnou rodinu...“ Dokonca časom ani nezniesol, ak k nim prišli na návštevu známi, ktorí mali malé dieťa. Anka to však neriešila.

Stále čakala, že Miloš sa zmení, že si konečne uvedomí, čo preňho obetovala. Prvýkrát ju z naivných očakávaní prebrala bývalá priateľka jej partnera. „Stretli sme sa na diskotéke. Nebola už najtriezvejšia, možno preto mala odvahu osloviť ma. Vraj si mám frajera poriadne strážiť a či viem, kade sa cez deň túla. A že ma aj tak nechá,“ spomína Anna na nepríjemnú chvíľu. Snažila sa nepripúšťať si slová ohrdnutej milenky, brať ich ako pokus o pomstu, no čoraz častejšie jej chodili po rozume. Hlavne, keď jej Miloš počas dňa opakovane nezdvíhal telefón.

Snažil sa zapierať

Náhoda jej však otvorila oči úplne. „Jedno ráno som si sadla k počítaču, Miloš ešte spal. Do večera si na internete písal – vraj s kamarátom. Nebol to kamarát. Zabudol sa totiž odhlásiť z Facebooku a ja som mala pred očami celú jeho konverzáciu,“ povzdychne si Anka. Miloš si nepísal s jednou slečnou, ale hneď s dvomi naraz. Také perverznosti nepreberal ani s ňou a podľa viet bolo jasné, že už neraz ich s dotyčnými previedol do reality. „Obrátil sa mi žalúdok, roztriasli sa mi ruky. Keď som si uvedomila, že spáva so mnou aj s nimi a ktovie s kým ešte. Nevedela som, či ho mám ísť zmlátiť, alebo sa zbaliť a odísť. Tak som len sedela a čakala, kým sa zobudí,“ spomína.

Miloš sa najskôr snažil zapierať. Tvrdil, že to sú len žarty, že to s nimi nemyslel vážne, pod ťarchou dôkazov sa však nakoniec na Anku rozkričal. Ziapal, nech si uvedomí, pod akým je tlakom, že ona stále rozpráva o svadbe, ale on sa ženiť nikdy nebude a nikdy nechce mať deti. „Rozplakala som sa. On tresol dvermi a odišiel. Tri dni som bývala u kamarátky, ani neviem, či bol Miloš vtedy vôbec doma,“ opisuje chvíle, ktoré jej vytrhli srdce z hrude a zložili jej ružové okuliare z uslzených očí.

Už som opatrná

Mrzí ju, že až keď jej prišlo pár priateľov pomôcť s balením, až vtedy sa im rozviazali jazyky. Dozvedela sa totiž, že Miloš ju podvádza od začiatku ich vzťahu, rovnako ako podvádzal aj predchádzajúcu partnerku. „Cítila som sa ako víťaz, keď som ho prebrala bývalej a neuvedomila som si, že môžem skončiť rovnako. Týždeň po našom rozchode si domov nasťahoval jednu z tých kočiek z Facebooku. Nemá ešte ani 25 rokov, takže ona ho pár rokov s túžbou po rodine otravovať nebude,“ hovorí Anina ironicky.

Vrátila sa späť do hlavného mesta. Chvíľu žila u rodičov, pred časom si kúpila vlastný byt. Vzťah zatiaľ nerieši, hoci pár nápadníkov by sa našlo. „Ostala som veľmi opatrná a asi bude trvať ešte dlho, kým ma niekto presvedčí, že za niečo stojí…“

Autor: Báječná žena
 


 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

pluska správy

TOTO robí svojmu manželovi: Danica Nejedlá prezradila tajnosti zo spálne!

Popritom prezradila, že kamošky jej dohadzovali nápadníkov a zažila aj...
 

FOTOPRÍBEH, ako sa z rozkošného chlapca stala sexi kosť. Blondínku stála zmena hotový majetok

Túžba byť ženou bola väčšia, ako čokoľvek iné a začala s tým už ako tínedžerka....
 

Krásna dcéra Cindy Crawford Kaia: Podozrenie z anorexie?!

Svojej mame akoby z oka vypadla a takisto podľahla aj svetu modelingu....
 

Nedobrovoľný celibát: TOTO sa deje s vašim telom, keď nemáte sex

Zdá sa vám a vášmu okoliu, že ste sa v ostatnom čase zmenili a často je to s vami...
 

Vaše diétne tipy

Šokujúce priznanie z Extrémnych premien: Jána už unesie aj výťah

Paradoxne, obezita priniesla do života Jána Hodoňa (39) popularitu aj...
 

Máte po 40tke? 5 najčastejších chýb, prečo ženy v tomto veku nevedia schudnúť

Snažíte sa bez úspechu? Možno robíte niektorú z týchto chýb. Prehodnoťte...
 

4 nepriatelia štíhlej línie: TIETO potraviny už viac neraňajkujte

Raňajkujete či vôbec? To, čím odštartujete deň môže do veľkej miery ovplyvniť...
 

Známej speváčke šaman zachránil život. Prečo takto skončila?

Marcella Molnárová (52) tvrdí, že ani v tomto veku sa nemusí v jedle obmedzovať....
 

Máte radi husté polievky a omáčky? Vyskúšajte namiesto múkovej zápražky sliz

Hľadáte ideálnu diétnu potravinu? Uvarte si okru.