Dátum: Štvrtok 19.01.2017 Dnes oslavuje:

Drahomíra Zajtra: Dalibor

 

 

 
  • Poslať e-mailom
  • Vytlačiť článok
  • Facebook
  • Napíšte nám
  • Zdielať s ostatnými

Príbehy, ktoré vás chytili za srdce! TIETO boli v roku 2016 pre vás najsilnejšie

Zdroj: MK 03. januára 2017, 13:30
Foto: Shutterstock.com TOTO sú najsilnejšie príbehu roku 2016!

Život píše príbehy, ktoré sú niekdy až príliš kruté a tvrdé. Nemaznal sa ani s osudmi týchto ľudí...

Vážne choroby, nesprávne rozhodnutia ale i nepochopiteľné chyby. O ťažkých príbehoch,ktoré napísal život sám vedia najlepšie rozprávať ľudia, ktorí na vlastnej koži prežili tieto príbehy. V roku 2016 vás najviac za srdce chytilo týchto 5!

Umelé prsia sa pre ňu stali nočnou morou

  • Jana prsia nikdy nemala, hanbila sa vyzliecť do plaviek. Po narodení dcérky boli silikónové implantáty jasnou voľbou. Prvú operáciu podstúpila pred desiatimi rokmi. Bola spokojná, jej prsia vyzerali prirodzene, nemala žiadne komplikácie. Šok nastal, keď išla po rokoch na nevyhnutnú reoperáciu. Lekár zistil, že jej implantáty sú roztrhané a vytečené a všetko hneď musí ísť von.

Dianu zneužíval vlastný otec

  • V osemnástich rokoch sa vášnivo zaľúbila do Martina, ktorý bol od nej o osem rokov starší. Jej život nabral rýchly spád. Presťahovala sa k nemu. Vydala sa a maturovala už s bruškom. Hoci nebola zo situácie nadšená vedela, že sa o nich postará. Najväčší šok v živote však zažila keď sa dozvedela, že jej manžel ich malú dcérku zneužíva.

Manžel netušil, že som sa živila prostitúciou

  • V deň svojich štrnástych narodenín prišla o panenstvo. Takto začína Jana opisovať, ako sa dostala až k prostitúcii. V pätnástich trávila víkendy na diskotékach. V sedemnástich sa vybrala s kamarátkou do Rakúska robiť lesbickú šou. Práve v nočnom klube jej prišlo ako rýchlo sa dajú zarobiť peniaze. Nastal kolotoč zábavy, sexu a drog. Jej minulosť ju však jedného dňa dobehla. Jej priateľ sa náhodou všetko dozvedel  a opustil ju. Manželovi už pravdu nepovedala!

Šokujúci príbeh Michala, ktorý žije s HIV

  • Keď mu lekárka oznámila, že je HIV pozitívny skolaboval! Hoci sa k tejto diagnóze verejne hlásia len štyria ľudia v Česku, on sám dokázal ísť po čase s kožou na trh a verejne začal hovoriť o tom, čo prežíva HIV pozitívny človek. Nakazení majú strach. Strach, že im nikto ani ruku nepodá. Často to o nich nevedia ani ich najbližší.

Pre Jara sa manželka stala pobehlicou

  • S Jarom sa brali asi po ročnej známosti. Obaja mali už čo-to odžité a dávno po tridsiatke. Preto to bola svadba nielen z lásky, ale aj z rozum. Vzťah nemal pevné základy a zamilovanosť veľmi rýchlo vyprchala. Aj hádky a vulgarizmi, ktoré boli na dennom poriadku viedli Milenu k tomu, aby sa začala obzerať po iných chlapoch. 

Naj z glancu

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 

Pluska video

Koniec nudy v saune!