Tip redakcii
 

4 najčastejšie dôvody, prečo si neviete nájsť chlapa

Stále si neviete nájsť partnera? Možno robíte jednu z nasledujúcich chýb, ktorá každého potenciálneho nápadníka od vás ihneď odradí.

08. marca 2013, 11:00
Neviete si nájsť chlapa?

Neviete si nájsť chlapa?

Autor: profimedia.sk

1. Nemáte dostatok sebavedomia

Deväť z desiatich mužov vám určite povie, že najsexi je žena vtedy, keď z nej srší sebavedomie. Je pri tom úplne jedno, či ste vysoká, alebo nízka, chudá, alebo máte pár kíl navyše. Takisto nerozlišujú medzi tým, či ste blondína, brunetka alebo ryšavka. Nezaoberajte sa svojimi nedostatkami a radšej sa zamerajte na to, čo je na vás pekné a neporovnávajte sa s ostatnými. Každý z nás je originál a zatiaľ čo sa za vašou susedou ide zblázniť ten pekný poštár, vášmu kamarátovi sa vôbec páčiť nemusí. Nezabúdajte, že každý hľadá niečo iné, preto hlavu hore a vykročte sebavedomo vpred.

2. Hovoríte až príliš veľa...a všetko

Ženy majú od prírody tendenciu rozprávať viac ako muži. Ak sa ho však hneď na prvom rande opýtate, ako to s vami myslí, či sa chce ženiť a koľko by chcel mať detí, nedivte sa, že rýchlo zdupká. Muž musí mať pocit, že to on ulovil vás, nie vy jeho. Skúste sa na prvom rande držať neutrálnych tém, buďte šarmantná a vtipná. Neskáčte mu do reči a nerozprávajte stále iba o sebe. Skúste ho počúvať. Muži majú radi pocit, že ženu zaujíma, čo si myslia.

Úplne by ste sa mali vyhýbať komentovaniu iných žien a ich zovňajšku. Ak o nich hovoríte, muž okamžite pochopí, že sa s nimi porovnávate a to teda sebavedomá žena nerobí. Ak sa prehnane riešite a robí vám starosti, čo si o vás myslia iní, strácate u neho na cene.

3. Nestaráte sa o seba

Áno, chápeme, že vy predsa nechcete muža, ktorému ide iba o váš vzhľad. Lenže ten je dôležitý pre každého a je to prvá vec, ktorú si na vás chlap všimne. Nečudujte sa, že o vás žiadny chlap nezakopne, keď vám nepekne odrastajú korienky a mejkap nosíte len na výnimočné príležitosti raz do roka. Uvedomte si, že žena muža reprezentuje a snažte sa, aby bol ten váš na vás hrdý.

4. Zúfalo sa snažíte uloviť chlapa

Flirtujete snáď s každým chlapom, ktorý sa objaví vo vašom zornom poli, pretože ste presvedčená, že bez partnera váš život nemá zmysel. Stop! Každý muž je v prvom rade lovec. Ľahká korisť ho preto začne po pár týždňoch zaujímať. Pochopte, že život sa netočí len okolo mužov a šťastná môžete byť aj single. Podľa psychológov dokonca nikdy nebudete mať šťastný vzťah, ak na tom druhom budete príliš lipnúť. Ak teda túžite po šťastnom vzťahu, naučte sa byť najprv šťastná sama so sebou, ináč to nepôjde. aj vo vzťahu by ste si však mali udržiavať mierny odstup a mať aj svoj vlastný život. Vtedy budete pre muža príťažlivá a on nebude mať dôvod utekať za inou.

Autor: glanc.sk
 


 

Vaše diétne tipy

Počuli ste už o hubovej káve, hubovom latte a hubovom kakau? Oplatí sa ich vyskúšať!

Máte problémy so srdcom, alebo tlakom? Riešte to kávou. Samozrejme, bezkofeínovou....
 

Strava ma vyliečila, tvrdí autorka stravovacieho hitu Antónia Mačingová. Naozaj to funguje u každého?

„Keď ma lekárka otestovala, zistila, že som alergická hádam na všetko…...
 

TAKTO to robí Dara Rolins! Ženy sa chcú obliekať ako ona, mať jej postavu aj frajera. Speváčka svoje finty netají

Návod, ako vyzerať skvele, poskytla Dara Rolins (44) opäť vo svojom novom...
 

Ryža pri chudnutí? Prečo nie! Táto 1 surovina zníži jej obsah kalórií

Zahájili ste boj s kilami navyše? Ak ste na druhú koľaj dočasne odsunuli...
 

SCHUDLA 45 kíl a dnes si už na sladkosti ani nespomenie. Miriam prezradila, ako sa jej to podarilo

V šou Extrémne premeny Slovensko sa podarilo zmeniť životný štýl aj bývalej...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?