Tip redakcii
 

4 témy, ktoré s nami radšej nepreberajte: Chlapi, týmto nám bodáte dýku do srdca!

Kedy si tí chlapi uvedomia, že niektoré ich vety a správanie sú horšie, ako keby vám fyzicky ublížili? A možno to ten váš vie a podvedome vás tým pripravuje na začiatok konca.

14. marca 2013, 10:00
Niektoré vety, ktoré vyjdú z partnerových úst, sú horšie ako keby nám fyzicky ublížil. Čo nám tým chce naznačiť?

Niektoré vety, ktoré vyjdú z partnerových úst, sú horšie ako keby nám fyzicky ublížil. Čo nám tým chce naznačiť?

Autor: Profimedia.sk

Prekážajú vášmu partnerove vaše dotyky alebo každé slovo, ktoré chcete povedať, umlčí ešte v zárodku? Ak navyše kritizuje váš šatník a nedokáže vás potešiť neplánovanou drobnosťou, asi by ste sa mali vážne zamyslieť nad tým, prečo s ním vôbec ste.

Nechytaj sa ma!

Sedíte spolu v kine, chystáte sa na spoločnú večeru alebo ho v aute chcete pohladiť po ruke. Určite nečakáte, že vybuchne a upozorní vás, aby ste sa ho nedotýkali, však? Možno bude tvrdiť, že ho iba šteklíte. Slabá a trápna výhovorka... ochladnutie citov môže byť nezvratné a začína sa prejavovať presne takto.

Čo s ním?

Ak sa tak stane raz či dvakrát, dá sa to pochopiť, veď ani vy vždy nemáte náladu na nežnosti na verejnosti. Ak sa však vašim dotykom vyhýba opakovane a čoraz častejšie, nie je to pre váš vzťah dobrým znamením. Nájdite si čas na rozhovor a zvážte, či má zmysel, aby ste boli spolu.

Dôležitejšie ako vy...

Ušetrili ste pár drobných, dostali lepšiu výplatu, a tak ste sa rozhodli, že urobíte partnerovi radosť hoci aj maličkosťou, a to bez toho, aby mal nejaký sviatok. Nedotkne sa vás, keď si uvedomíte, že on vám podobne pozornosť neprejavil a asi tak ani nikdy neurobí? Aj keď nečakáte diamantové náušnice a potešil by vás hoci prívesok na kľúče, on radšej každé peniaze navyše investuje do svojho auta, bicykla, koníčkov – skrátka, do seba.

Čo s ním?

Možno je za tým sebecká výchova, možno váš chlap ešte stále nedospel na džentlmena, aby si uvedomil, že by vás občas neplánovaná pozornosť potešila. Kým sa nespamätá, investujte každý cent navyše radšej do seba.

Čo to máš na sebe?

Vašu novú blúzku ohodnotí vetou, že by sa skôr hodila jeho babke, nohavice, o ktorých ste presvedčená, že vám robia skvelú figúru, síce pochváli, no neodpustí si poznámku, že minulý rok ste boli štíhlejšia. Tieto na pohľad nevinné a podľa neho len úprimné vety vám dokážu nepekne podkopať sebavedomie. Ako s takým chlapom môžete vydržať?

Čo s ním?

Aj keby ste sa do neho „obuli“ podobným spôsobom, nepochopí to a vážnejšie to s ním nezamáva. Rozumnejšie bude, ak si jeho poznámky nebudete všímať, budete si kupovať a nosiť to, čo sa vám páči a v čom sa cítite príjemne. Ak bude mať stále nejaké pripomienky, s radosťou ho prenechajte takej, ktorá bude svoj šatník prispôsobovať jemu.

Do toho sa nemiešaj

Vyrazili ste si s priateľmi, máte návštevu a rozprúdila sa debata? Teda, debatujú všetci a vy viac-menej len počúvate. Ak sa chcete k téme niečo spýtať alebo doplniť, váš partner vás umlčí jediným gestom či vetami typu: „Do toho sa nemiešaj,“ alebo: „Čo ty o tom môžeš vedieť?“ Aj keby ste vedeli viac ako všetci zúčastnení...

Čo s ním?

Niektorí chlapi si ani v tomto storočí neuvedomujú, že ich partnerky sú rovnocenné a inteligentné bytosti. Alebo si to len nechcú pripustiť? Nenechajte sa umlčať a povedzte mu, čo si o jeho správaní myslíte. Buď sa spamätá a ospravedlní, alebo sa nabudúce bude rozprávať sám.

Autor: Báječná žena/Alena Jurisová
 


 

Vaše diétne tipy

NAHRADÍ CUKOR aj TUK. Nejde o žiadny zázrak, ale opäť o niečo, čo nám ponúka príroda

Neviete sa rozhodnúť medzi medom, stéviou či javorovým sirupom? Skúste...
 

Neuveriteľné! Toto jedli hollywoodske hviezdy na galavečere odovzdávania ocenení Zlatý glóbus!

Pozrite sa, čo skončilo na ich rozmaznaných jazýčkoch. Žeby im nezáležalo...
 

Brzda pre roztiahnuté žalúdky: Skúste sa desať dní stravovať podľa zakladateľa makrobiotiky

Máme za sebou polovicu januára a vy stále nezačali s diétou, hoci ste si to...
 

TIPY od fitnestrénerov: Tieto dobroty môžete jesť bez výčitiek

Manželia Tina a Vlado Zlatošovci ponúkajú vo svojej knihe aj zdravé recepty....
 

Teraz to vyjde! Začínate nový rok chudnutím? Takto dosiahnete trvalé výsledky

To, ako definitívne skoncovať s nadváhou a tukovými vankúšikmi alebo...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?