Tip redakcii
 

4 témy, ktoré s nami radšej nepreberajte: Chlapi, týmto nám bodáte dýku do srdca!

Kedy si tí chlapi uvedomia, že niektoré ich vety a správanie sú horšie, ako keby vám fyzicky ublížili? A možno to ten váš vie a podvedome vás tým pripravuje na začiatok konca.

14. marca 2013, 10:00
Niektoré vety, ktoré vyjdú z partnerových úst, sú horšie ako keby nám fyzicky ublížil. Čo nám tým chce naznačiť?

Niektoré vety, ktoré vyjdú z partnerových úst, sú horšie ako keby nám fyzicky ublížil. Čo nám tým chce naznačiť?

Autor: Profimedia.sk

Prekážajú vášmu partnerove vaše dotyky alebo každé slovo, ktoré chcete povedať, umlčí ešte v zárodku? Ak navyše kritizuje váš šatník a nedokáže vás potešiť neplánovanou drobnosťou, asi by ste sa mali vážne zamyslieť nad tým, prečo s ním vôbec ste.

Nechytaj sa ma!

Sedíte spolu v kine, chystáte sa na spoločnú večeru alebo ho v aute chcete pohladiť po ruke. Určite nečakáte, že vybuchne a upozorní vás, aby ste sa ho nedotýkali, však? Možno bude tvrdiť, že ho iba šteklíte. Slabá a trápna výhovorka... ochladnutie citov môže byť nezvratné a začína sa prejavovať presne takto.

Čo s ním?

Ak sa tak stane raz či dvakrát, dá sa to pochopiť, veď ani vy vždy nemáte náladu na nežnosti na verejnosti. Ak sa však vašim dotykom vyhýba opakovane a čoraz častejšie, nie je to pre váš vzťah dobrým znamením. Nájdite si čas na rozhovor a zvážte, či má zmysel, aby ste boli spolu.

Dôležitejšie ako vy...

Ušetrili ste pár drobných, dostali lepšiu výplatu, a tak ste sa rozhodli, že urobíte partnerovi radosť hoci aj maličkosťou, a to bez toho, aby mal nejaký sviatok. Nedotkne sa vás, keď si uvedomíte, že on vám podobne pozornosť neprejavil a asi tak ani nikdy neurobí? Aj keď nečakáte diamantové náušnice a potešil by vás hoci prívesok na kľúče, on radšej každé peniaze navyše investuje do svojho auta, bicykla, koníčkov – skrátka, do seba.

Čo s ním?

Možno je za tým sebecká výchova, možno váš chlap ešte stále nedospel na džentlmena, aby si uvedomil, že by vás občas neplánovaná pozornosť potešila. Kým sa nespamätá, investujte každý cent navyše radšej do seba.

Čo to máš na sebe?

Vašu novú blúzku ohodnotí vetou, že by sa skôr hodila jeho babke, nohavice, o ktorých ste presvedčená, že vám robia skvelú figúru, síce pochváli, no neodpustí si poznámku, že minulý rok ste boli štíhlejšia. Tieto na pohľad nevinné a podľa neho len úprimné vety vám dokážu nepekne podkopať sebavedomie. Ako s takým chlapom môžete vydržať?

Čo s ním?

Aj keby ste sa do neho „obuli“ podobným spôsobom, nepochopí to a vážnejšie to s ním nezamáva. Rozumnejšie bude, ak si jeho poznámky nebudete všímať, budete si kupovať a nosiť to, čo sa vám páči a v čom sa cítite príjemne. Ak bude mať stále nejaké pripomienky, s radosťou ho prenechajte takej, ktorá bude svoj šatník prispôsobovať jemu.

Do toho sa nemiešaj

Vyrazili ste si s priateľmi, máte návštevu a rozprúdila sa debata? Teda, debatujú všetci a vy viac-menej len počúvate. Ak sa chcete k téme niečo spýtať alebo doplniť, váš partner vás umlčí jediným gestom či vetami typu: „Do toho sa nemiešaj,“ alebo: „Čo ty o tom môžeš vedieť?“ Aj keby ste vedeli viac ako všetci zúčastnení...

Čo s ním?

Niektorí chlapi si ani v tomto storočí neuvedomujú, že ich partnerky sú rovnocenné a inteligentné bytosti. Alebo si to len nechcú pripustiť? Nenechajte sa umlčať a povedzte mu, čo si o jeho správaní myslíte. Buď sa spamätá a ospravedlní, alebo sa nabudúce bude rozprávať sám.

Autor: Báječná žena/Alena Jurisová
 


 

Vaše diétne tipy

Počuli ste už o hubovej káve, hubovom latte a hubovom kakau? Oplatí sa ich vyskúšať!

Máte problémy so srdcom, alebo tlakom? Riešte to kávou. Samozrejme, bezkofeínovou....
 

Strava ma vyliečila, tvrdí autorka stravovacieho hitu Antónia Mačingová. Naozaj to funguje u každého?

„Keď ma lekárka otestovala, zistila, že som alergická hádam na všetko…...
 

TAKTO to robí Dara Rolins! Ženy sa chcú obliekať ako ona, mať jej postavu aj frajera. Speváčka svoje finty netají

Návod, ako vyzerať skvele, poskytla Dara Rolins (44) opäť vo svojom novom...
 

Ryža pri chudnutí? Prečo nie! Táto 1 surovina zníži jej obsah kalórií

Zahájili ste boj s kilami navyše? Ak ste na druhú koľaj dočasne odsunuli...
 

SCHUDLA 45 kíl a dnes si už na sladkosti ani nespomenie. Miriam prezradila, ako sa jej to podarilo

V šou Extrémne premeny Slovensko sa podarilo zmeniť životný štýl aj bývalej...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?