Tip redakcii
 

5 najčastejších chýb vo vzťahu: Takto si ho neudržíte

Bola to láska ako hrom! Všetko bolo krásne a ideálne, tak kde sa potom stala chyba? Za problémy vo vzťahu môžu vždy dvaja. Prezradíme vám päť najčastejších chýb, ktoré robíme vo vzťahu...

10. apríla 2013, 12:00
Týmto chybám sa vo vzťahu vyvarujte

Týmto chybám sa vo vzťahu vyvarujte

Autor: profimedia.sk

1. Hrabete sa v jeho minulosti

Otázky na mužovu minulosť sú jednou z vecí, ktoré muža okamžite odlákajú od jeho novej známosti. Je jasné, že chcete vedieť, prečo mu to s bývalou nevyšlo, no detailné hrabanie sa v jeho predošlom vzťahu nemôže nikdy priniesť nič dobré. Podobne sa zdržte komentára pri jej fotkách alebo poznámkach mierených na jej osobu. Uvedomte si, že ak je s vami, znamená to zrejme že jeho bývalá priateľka je pre neho uzavretou kapitolou.

2. Nedáte mu dýchať

Muži potrebujú slobodu rovnako, ako my ženy a možno aj o trochu viac. Keď mu budete doma robiť scény zakaždým, keď sa vyberie s priateľmi na futbal, nečakajte, že sa bude domov za vami tešiť. Skúste si zachovať aspoň určitý odstup, muž sa tak na vás rýchlejšie upne. Deväť žien z desiatich sa už po jednom-dvoch mesiacoch štylizuje do role „priateľky“. Začne sa to telefonátmi pred spánkom, pokračuje víkendmi na svadbách. Muž začne onedlho smútiť za futbalovými nedeľami so svojimi priateľmi a radšej zaradí spiatočku. Naplánujte si občas program aj bez neho, alebo ho, naopak, pošlite na pánsku jazdu. Uvidíte, aký bude prekvapený a určite sa nezabudne kamarátom pochváliť, akú má skvelú priateľku.

3. Bezdôvodne žiarlite a robíte mu scény

Stačí, že sa usmial na predavačku v potravinách a vy už šaliete? Žiarlivosť je prirodzená, ale v primeranom množstve. Ak je jej vo vzťahu priveľa a navyše ak je neopodstatnená, začne po čase unavovať každého muža, aj toho najzamilovanejšieho. Keď zakaždým vybuchnete ako sopka, muž si povie, že reakcia bola prehnaná a zaradí vás do kategórie hysteriek, ktoré netreba brať vážne. Podobného ocenenia sa dočkajú aj vaše potoky sĺz, či zúrivý krik, čo by zobudil aj mŕtveho. Naopak, ženu, ktorá reaguje rozvážne a s chladnou hlavou, takú si muži vážia.

4. Ste neustále k dispozícii

Mužom sa vždy páči to, čo nemôžu mať. Aj vo vzťahu by ste si preto mali zachovať malú dávku nedostupnosti. Nezanedbávajte kvôli nemu svojich kamarátov a vyhnite sa tomu, aby váš partner vždy vedel, kde ste a čo robíte. Mužovi sa väčšmi ráta, ak má pocit, že si musí ženin čas vydobiť. Žena, ktorá dá mužovi jasne najavo, že má svoj život, je pre neho nesmierne príťažlivá. Muž si totiž uvedomí, že ak sa chce stať súčasťou jej sveta, musí o jej čas zabojovať.

5. Idete na to príliš rýchlo

Ste spolu dva mesiace, no vy už plánujete svadbu a máte vymyslené meno pre vášho spoločného potomka. Muži sa neradi viažu a mali by mať pocit, že sú to oni, kto si želá trvalá vzťah. Okrem toho by ste sa mali zamyslieť aj nad tým, či ste si skutočne istá, že chce prežiť zvyšok života s človekom, ktorého poznáte sotva pár mesiacov. Netlačte preto na píli, užívajte si všetko čo vám nový vzťah prináša a ak je to skutočne ON, slovíčko svadba sa do jeho repertoáru prederie aj bez vášho nátlaku.

Autor: glanc.sk
 


 

Vaše diétne tipy

Počuli ste už o hubovej káve, hubovom latte a hubovom kakau? Oplatí sa ich vyskúšať!

Máte problémy so srdcom, alebo tlakom? Riešte to kávou. Samozrejme, bezkofeínovou....
 

Strava ma vyliečila, tvrdí autorka stravovacieho hitu Antónia Mačingová. Naozaj to funguje u každého?

„Keď ma lekárka otestovala, zistila, že som alergická hádam na všetko…...
 

TAKTO to robí Dara Rolins! Ženy sa chcú obliekať ako ona, mať jej postavu aj frajera. Speváčka svoje finty netají

Návod, ako vyzerať skvele, poskytla Dara Rolins (44) opäť vo svojom novom...
 

Ryža pri chudnutí? Prečo nie! Táto 1 surovina zníži jej obsah kalórií

Zahájili ste boj s kilami navyše? Ak ste na druhú koľaj dočasne odsunuli...
 

SCHUDLA 45 kíl a dnes si už na sladkosti ani nespomenie. Miriam prezradila, ako sa jej to podarilo

V šou Extrémne premeny Slovensko sa podarilo zmeniť životný štýl aj bývalej...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?