Tip redakcii
 

5 najčastejších chýb vo vzťahu: Takto si ho neudržíte

Bola to láska ako hrom! Všetko bolo krásne a ideálne, tak kde sa potom stala chyba? Za problémy vo vzťahu môžu vždy dvaja. Prezradíme vám päť najčastejších chýb, ktoré robíme vo vzťahu...

10. apríla 2013, 12:00
Týmto chybám sa vo vzťahu vyvarujte

Týmto chybám sa vo vzťahu vyvarujte

Autor: profimedia.sk

1. Hrabete sa v jeho minulosti

Otázky na mužovu minulosť sú jednou z vecí, ktoré muža okamžite odlákajú od jeho novej známosti. Je jasné, že chcete vedieť, prečo mu to s bývalou nevyšlo, no detailné hrabanie sa v jeho predošlom vzťahu nemôže nikdy priniesť nič dobré. Podobne sa zdržte komentára pri jej fotkách alebo poznámkach mierených na jej osobu. Uvedomte si, že ak je s vami, znamená to zrejme že jeho bývalá priateľka je pre neho uzavretou kapitolou.

2. Nedáte mu dýchať

Muži potrebujú slobodu rovnako, ako my ženy a možno aj o trochu viac. Keď mu budete doma robiť scény zakaždým, keď sa vyberie s priateľmi na futbal, nečakajte, že sa bude domov za vami tešiť. Skúste si zachovať aspoň určitý odstup, muž sa tak na vás rýchlejšie upne. Deväť žien z desiatich sa už po jednom-dvoch mesiacoch štylizuje do role „priateľky“. Začne sa to telefonátmi pred spánkom, pokračuje víkendmi na svadbách. Muž začne onedlho smútiť za futbalovými nedeľami so svojimi priateľmi a radšej zaradí spiatočku. Naplánujte si občas program aj bez neho, alebo ho, naopak, pošlite na pánsku jazdu. Uvidíte, aký bude prekvapený a určite sa nezabudne kamarátom pochváliť, akú má skvelú priateľku.

3. Bezdôvodne žiarlite a robíte mu scény

Stačí, že sa usmial na predavačku v potravinách a vy už šaliete? Žiarlivosť je prirodzená, ale v primeranom množstve. Ak je jej vo vzťahu priveľa a navyše ak je neopodstatnená, začne po čase unavovať každého muža, aj toho najzamilovanejšieho. Keď zakaždým vybuchnete ako sopka, muž si povie, že reakcia bola prehnaná a zaradí vás do kategórie hysteriek, ktoré netreba brať vážne. Podobného ocenenia sa dočkajú aj vaše potoky sĺz, či zúrivý krik, čo by zobudil aj mŕtveho. Naopak, ženu, ktorá reaguje rozvážne a s chladnou hlavou, takú si muži vážia.

4. Ste neustále k dispozícii

Mužom sa vždy páči to, čo nemôžu mať. Aj vo vzťahu by ste si preto mali zachovať malú dávku nedostupnosti. Nezanedbávajte kvôli nemu svojich kamarátov a vyhnite sa tomu, aby váš partner vždy vedel, kde ste a čo robíte. Mužovi sa väčšmi ráta, ak má pocit, že si musí ženin čas vydobiť. Žena, ktorá dá mužovi jasne najavo, že má svoj život, je pre neho nesmierne príťažlivá. Muž si totiž uvedomí, že ak sa chce stať súčasťou jej sveta, musí o jej čas zabojovať.

5. Idete na to príliš rýchlo

Ste spolu dva mesiace, no vy už plánujete svadbu a máte vymyslené meno pre vášho spoločného potomka. Muži sa neradi viažu a mali by mať pocit, že sú to oni, kto si želá trvalá vzťah. Okrem toho by ste sa mali zamyslieť aj nad tým, či ste si skutočne istá, že chce prežiť zvyšok života s človekom, ktorého poznáte sotva pár mesiacov. Netlačte preto na píli, užívajte si všetko čo vám nový vzťah prináša a ak je to skutočne ON, slovíčko svadba sa do jeho repertoáru prederie aj bez vášho nátlaku.

Autor: glanc.sk

video

 


 

Vaše diétne tipy

NAHRADÍ CUKOR aj TUK. Nejde o žiadny zázrak, ale opäť o niečo, čo nám ponúka príroda

Neviete sa rozhodnúť medzi medom, stéviou či javorovým sirupom? Skúste...
 

Neuveriteľné! Toto jedli hollywoodske hviezdy na galavečere odovzdávania ocenení Zlatý glóbus!

Pozrite sa, čo skončilo na ich rozmaznaných jazýčkoch. Žeby im nezáležalo...
 

Brzda pre roztiahnuté žalúdky: Skúste sa desať dní stravovať podľa zakladateľa makrobiotiky

Máme za sebou polovicu januára a vy stále nezačali s diétou, hoci ste si to...
 

TIPY od fitnestrénerov: Tieto dobroty môžete jesť bez výčitiek

Manželia Tina a Vlado Zlatošovci ponúkajú vo svojej knihe aj zdravé recepty....
 

Teraz to vyjde! Začínate nový rok chudnutím? Takto dosiahnete trvalé výsledky

To, ako definitívne skoncovať s nadváhou a tukovými vankúšikmi alebo...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?