Tip redakcii
 

Ako to vyzerá, keď je vyznanie lásky naozaj originálne?

Každá lovestory má iný začiatok. Niekto sa zamiluje na prvý pohľad, niekto si vezme lásku zo strednej a niekto iný hľadá „tú pravú”/ „toho pravého” celý život. Mnohí z tých, ktorí sú presvedčení, že už našli svoju spriaznenú dušu, využívajú Valentína ako príležitosť na žiadosť o ruku. No pred oným „žili šťastne, až kým nepomreli,” je ešte niečo.

02. februára 2014, 23:30

Autor: PR Článok

Každá lovestory má iný začiatok. Niekto sa zamiluje na prvý pohľad, niekto si vezme lásku zo strednej a niekto iný hľadá „tú pravú”/ „toho pravého” celý život. Mnohí z tých, ktorí sú presvedčení, že už našli svoju spriaznenú dušu, využívajú Valentína ako príležitosť na žiadosť o ruku. No pred oným „žili šťastne, až kým nepomreli,” je niekoľko momentov, na ktoré nikdy nezabudnete. Minimálne to platí o pároch, ktoré uvidíte v nasledujúcich videách…

Tento akčný chlapík počas žiadosti o ruku skočil zo štvrtého poschodia. Vyzeralo to, že chytá snubný prsteň, no náhodou sa pošmykne a už padá zo strechy budovy. Reakciu nevesty si môžete pozrieť nižšie…

Prečo by ste mali k oltáru prísť s tónmi svadobného pochodu od Felixa Mendelssohna-Bartoldyho, keď si to môžete odtancovať vlastnú choreografiu na song Forever od Chrisa Browna?

Terra a Drake sa vzali ani nie pred pol rokom, no ich svadobný tanec videli už skoro 4 milióny ľudí.

Či už bude vaše vyznanie akčné, romantické alebo vtipné, nech vám hlavne ide priamo zo srdca a tej správnej osobe. Nebojte sa vyznať lásku nahlas a urobiť to originálnym spôsobom.

Ak neviete, ako na to, nevadí, pretože pralinky Milka si  tento rok znova pripravili valentínske prekvapenia, ktorými budú personalizovať vaše vyznania lásky. V obchodoch nájdete nahrávacie karty, pomocou ktorých vytvoríte vlastný zamilovaný odkaz pre svoju polovičku. Okrem toho sa tieto Valentínky budú nachádzať vo vybraných nákupných centrách aj vo veľkom vyhotovení. Všetci odvážlivci, ktorí do nich vstúpia a vyznajú lásku nahlas, získaj handmade darček od praliniek Milka, ktorý spestrí nielen valentínsky večer.

Ani tento rok táto najjemnejšia čokoláda nezabudla na tých, ktorí sú vo vzťahu aj v online svete na Facebooku. Pripravila pre vás aplikáciu, v ktorej môžete vyznanie nahrať a poslať svojej láske alebo ukázať celému svetu! Tie najoriginálnejšie odznejú v rádiu a ďalšie získajú darčekový poukaz na romantickú večeru.

Tento článok je kombináciou faktov a sci-fi, ale ak si trúfate niekomu úprimne a nahlas vyznať lásku, kliknite na www.povedztosmilkou.sk

Autor: PR Článok
 


 

Vaše diétne tipy

Sexi fotky: Zuzana Belohorcová nafotila ďalšie šteklivé zábery, pozrite sa na jej telo!

Vypracovala si síce ukážkovú figúru, no jej manžel je na nervy. Vieme prečo....
 

Herečka Adriana Krúpová schudla 36 kíl. TAKTO to dokázala aj bez odborníka

Zhadzovať kilá sa rozhodla v momente, keď sa ručička na váhe blížila k stovke....
 

NAHRADÍ CUKOR aj TUK. Nejde o žiadny zázrak, ale opäť o niečo, čo nám ponúka príroda

Neviete sa rozhodnúť medzi medom, stéviou či javorovým sirupom? Skúste...
 

Neuveriteľné! Toto jedli hollywoodske hviezdy na galavečere odovzdávania ocenení Zlatý glóbus!

Pozrite sa, čo skončilo na ich rozmaznaných jazýčkoch. Žeby im nezáležalo...
 

Brzda pre roztiahnuté žalúdky: Skúste sa desať dní stravovať podľa zakladateľa makrobiotiky

Máme za sebou polovicu januára a vy stále nezačali s diétou, hoci ste si to...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Ako to vyzerá, keď je vyznanie lásky naozaj originálne?
PR Článok