Tip redakcii
 

Chcete si zlepšiť karmu? Vyspite sa so škaredým chlapom!

Chcete si zlepšiť karmu? Vyspite sa so škaredým chlapom!

12. júla 2013, 10:00
Chcete si zlepšiť karmu? Vyspite sa so škaredým chlapom!

Chcete si zlepšiť karmu? Vyspite sa so škaredým chlapom!

Autor: Profimedia.sk

Moja stará mama vždy tvrdila, že stačí, ak je chlap trochu krajší od čerta, aj tak sa minie. V pomätenosti zmyslov a hormónov sme schopné pritiahnuť si domov aj na prvý pohľad podozrivé indivíduum! Niektoré preto, lebo v dioptrických okuliaroch vyzerajú hrozne, iné z číreho zúfalstva. O tom som však nechcela. Pravda je taká, že chlapi si z toho, ako vyzerajú, ťažkú hlavu nerobia. Aspoň väčšina. Nie, že by si sem- -tam neprehrabli zväčšujúce sa kúty vo vlasoch a nenatriasli pred zrkadlom pivné bruchá, ale zničujúco sa neporovnávajú a neničia predstavami o postavičke ako zo žurnálu.

Chlapi svoje „chybičky“ zľahčujú, nevšímajú si ich a len tak zľahka si žijú: Tu ma máš! Ber ma takého, aký som. A, najlepšie, odpadni! Ak im ich plešiny a chudé nohy otlčiete o hlavu, nestane sa NIČ. Dokonca aj chlap s malým penisom sa pokojne ráno bude pred vami producírovať nahý, kým vy si žmolíte oči a čudujute sa, že ste do toho šli už po štyroch panákoch!

A taká veľká láska to mohla byť

Keď sa Zuza prebrala v cudzej posteli a po preflámovanej noci kontrolovala svoje životné funkcie, ON s telefónom v ruke pochodoval po izbe len tak, ako ho pánboh stvoril. „Dobré ráno, krásavičko,“ namieril si to rovno k nej a postavil sa tesne pred jej rozmazanú tvár. Urobili by ste to isté, keby vás prepadla čo i len pochybnosť, že máte malé alebo nepekné prsia? Ťažko, aj po roku randenia by ste si ťahali rolák pri sexe až tesne k brade. Chlapi majú jednoducho pocit, že oproti iným vyzerajú obstojne a vy si môžete oblízať všetkých desať.

Celý článok nájdete v najnovšom čísle mesačníka EMMA, ako aj v pokračovaní článku ako súčasť Piana.

Bez hanby odhalia chudé lýtka, ktoré sa im nikdy neopália, narastené bruchá zamaskujú značkovou košeľou a napracú svoje desiny v ponožkách do vymakaných trekingových sandálov! Fajčia jednu za druhou, majú šialených kamarátov, hrajú PC hry a kašlú na to, čo vy chcete... Ak sa im nedarí v láske, rozumej samičky nie sú ochotné kopulovať, kto za to môže? Vy, samozrejme, pretože nedokážete dostatočne oceniť klenot, ktorý vám vďaka priazni osudu padol do lona.

Taký obyčajný chalan

A teraz k tej karme. Je to akási vesmírna spravodlivosť. Náš život je odrazom toho, čo vytvárame, na čo a ako myslíme. Takže pokašľať to môžeme aj negatívnymi myšlienkami a, naopak, môže sa nám polepšiť, ak sa sústredíme na to dobré. No a k zlepšeniu karmy môžeme prispieť aj tým, že budeme pomáhať druhým. Už chápete? Dobré skutky.

Nedávno mi frnkol do nosa zvlášť zaujímavý pre pekné baby. A čo vyspať sa so škaredým chlapom?! Neviem, či o tom vedela aj moja kamarátka Renáta, ale jedného dňa sa jej zželelo chlapíka, s ktorým sa zoznámila cez čet. Povedala si, že si dá na chvíľu pokoj so všetkými tými nabúchanými mačotypmi a vyskúša citlivého a nie veľmi fešného chlapíka, ktorý jej písal odušu spasenú a tvrdil o sebe, že je len normálny chalan, ktorý hľadá normálnu babu. Trochu nudné, ale aspoň úprimné, povedala si a vyrazila do ulíc. Dúfala, že ocení jej osobnosť a snahu.

Rande? V Národnom divadle. Oblečenie? Ona šaty s výstrihom, on bermudy a sandále s ponožkami. V ruke držal ružu. Pocity? On očarený. Ona rozčarovaná (zdesená!). Vydolovala zo seba všetku odvahu. Pritom si do nekonečna opakovala, že nejde o to, ako kto vyzerá, ale o to, aký je. Bohužiaľ, konverzácia viazla. Ona sa pri pohľade na neho nezmohla na slovo a „šarmantný chlapík“ sa sústredil na jej výstrih.

Na druhý deň mu napísala, že to bolo fajn, ale nemá to zmysel, každý z nich má predsa iné záujmy. Nechcela raniť jeho city. Chlapík bol sklamaný, pochopiteľne, a pri tej príležitosti, keďže nedošlo k uspokojeniu ani jeho fyzických potrieb a v budúcnosti to nepripadalo do úvahy, rozhodol sa vymáhať sumu, ktorú do nej v ten večer investoval! Poslal jej číslo účtu s tým, aby sa neostýchala a obratom poslala požadovanú sumu za divadlo. Päť eur! Už len poplatok za prevod by ju vyšiel viac!

Ak ide o vzťahy – žiadne dobré skutky!

Existuje naivná predstava niektorých žien, že tí menej pekní budú za vzťah alebo za sex vďačnejší ako fešáci. Naivná preto, lebo tí škaredí vedia byť presne takí istí hrubí, samoľúbi, egoistickí a narcistickí. Takže s tými dobrými skutkami opatrne. Ak budete nabudúce zvažovať, či fešáka, alebo jeho tichšieho škaredšieho kamaráta, verte mi, obaja sú možno rovnakí, len ten nešťastnejší pre to, aby vás dostal do postele urobí viac, ale potom to už vyjde narovnako. Ledaže by ste si chceli zlepšiť karmu!

Autor: EMMA/Alexandra Žilavá

video

 


 

Vaše diétne tipy

Táto sladká strukovina vás zbaví kíl! Skúste týždňovú DIÉTU so zeleným hráškom

Prvý zelený hrášok sa už objavil v obchodoch. Vyskúšajte týždňovú diétu...
 

Chcete úspešne chudnúť? Jedzte potraviny, ktoré stimulujú hormóny sýtosti

Máte pri diéte problém s pevnou vôľou? Skúste raňajkovať ovsená kašu. Pokusy...
 

Chlebová diéta: Z nopálového chleba nepriberiete, dokonca vám pomôže spáliť tuk

Aj keď to znie neuveriteľne, toto pečivo vás zbaví nadbytočných kíl.
 

SUPER TIP: Tieto naklíčené semienka nesmú chýbať na jarnom šaláte. Majú zázračné účinky

Propagátorka kvalitnej stravy Anetta Vaculíková sa správnym zložením...
 

Trénerka zo šou Najväčší víťaz odhalila svoj jedálniček. Vieme, prečo na jej tanieri mäso nenájdeme!

Soňa Sedláčková sa zbavila nadváhy, napriek tomu sa dráždi hranolčekmi....
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Chcete si zlepšiť karmu? Vyspite sa so škaredým chlapom!
EMMA/Alexandra Žilavá