Tip redakcii
 

Chcete váš vzťah aj po rokoch udržať v skvelej forme? Skúste toto!

Máte už celú večnosť jedného partnera a začína to byť nuda? Je to celkom prirodzené, no to neznamená, že to nemôžete zmeniť. Poradíme vám, ako do dlhoročného vzťahu opäť vdýchnete život. Stereotyp bude minulosťou a vám možno dokonca opäť zatancujú motýle v bruchu.

30. júna 2013, 10:00
Nedovoľte, aby váš vzťah ovládla nuda a stereotyp.

Nedovoľte, aby váš vzťah ovládla nuda a stereotyp.

Autor: Profimedia.sk

Väčšina párov po istom čase začne vo vzťahu pociťovať nudu, vytráca sa akékoľvek vzrušenie, iskra, vášeň... Pokiaľ sa však o svoj vzťah budete dobre starať, môžete týmto pocitom predísť a užívať si ho ako na začiatku. Poradíme vám, ako to dosiahnete.

Začnite opäť randiť

V hektickom živote je niekedy naozaj ťažké nájsť si čas pre seba alebo pre svojho partnera. Hoci väčšinu dňa trávite v práci a doma vás čakajú aj iné povinnosti, nemali by ste zabúdať ani na váš vzťah, ktorý sa už stal akousi samozrejmosťou. Nemal by byť vo vašom živote v úzadí a zapadať prachom. Veď si odpovedzte: Čo vám môže váš vzťah dať a čo od neho môžete očakávať, ak do neho nič neinvestujete?

Ak ho chcete oživiť, vyhraďte si minimálne raz do mesiaca čas iba pre seba a svojho partnera. Choďte sa von zabaviť, alebo si doma pripravte večeru a užívajte si jeden druhého. Spôsob, akým oslávite váš vzťah už nechávame na vašej fantázii.

Vytvorte si svoj pozitívny rituál

Majte so svojím partnerom vašu vlastnú tradíciu, ktorá vám spríjemní deň. Úplne najjednoduchšie, čo môžete urobiť, je vášho partnera radostne pozdraviť, objať a pobozkať zakaždým, keď sa vráti domov z práce. Tak sa môžete príjemne naladiť a zvyšok dňa prežiť v dobrej nálade a v najideálnejšom prípade neskôr aj v posteli. Nezabudnite však túto tradíciu pravidelne dodržiavať.

Naučte sa spolu niečo nové

Samy na sebe pracovať vieme, ale prečo sa nenaučiť niečo ako pár? Strávite nejaký čas spolu a navyše sa v istej veci zdokonalíte alebo sa naučíte niečo nové. Prihláste sa kurz tanca, varenia, fotografovania alebo čohokoľvek, čo máte radi. Vyhnete sa tak stereotypu a budete mať s partnerom pekné spoločné zážitky.

Autor: Glanc.sk
 


 

Vaše diétne tipy

FOTO: Takúto postavu ešte nemala! Zuzana Plačková sa zaťala a zhodila 14 kíl

Hviezda nákupných maniačok priznala, že prvý mesiac sa nedotkla ani len...
 

Bez celulitídy aj po štyridsiatke. Silvia Lakatošová pozná recept, ako na to

Silvia Lakatošová hovorí, že za to, ako vyzerá, nemôžu dobré gény. Po dvoch...
 

Fit pred letom: Voňavé chudnutie

Aj vás trápia kilá navyše po dlhej a chladnej zime? Dá sa to vyriešiť jednoducho...
 

Prečo tieto ženy vyzerajú božsky? Pijú olej a jedia vývar z kostí

Už roky majú náš obdiv, páči sa nám ich postava aj pokožka. Skúste dať na ich...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?