Tip redakcii
 

Chlapské tajomstvá: Prečo nám pozerajú do výstrihu?

Chlapi vám pri rozhovore nepozerajú do očí, ale do výstrihu? Možno počuli o vedeckej štúdii, podľa ktorej im záujem o prsia predlžuje život...

24. apríla 2013, 10:00
Ženské prsia sú asi najstarším mužským fetišom.

Ženské prsia sú asi najstarším mužským fetišom.

Autor: Profimedia.sk

Žiadna ľahká korisť

Jasné, neraz je tomu úžasnému chlapovi, čo ste pred chvíľou stretli, ťažké odolať. Aj keby ste spolu hneď v ten večer skončili v posteli, držte si odstup – hoci by ste sa mali pokušeniu brániť so zaťatými zubami.

Chlap je totiž lovec a ak mu dáte najavo, že ste z neho úplne namäkko a trasiete sa nedočkavosťou, kým zavolá, o pár dní ho prestanete baviť. Pokojne mu párkrát zložte telefón s tým, že sa ozvete neskôr – a nechajte ho čakať minimálne do nasledujúceho dňa. Je viac ako isté, že sa ozve sám. Teda, ak o vás stojí... ak nie, azda sa nebudete kvôli nemu trápiť.

Prsia stredobodom záujmu

Ženské prsia sú asi najstarším mužským fetišom. Tiež sa sťažujete kamarátkam, že sa vám muži pri rozhovore nepozerajú do očí, ale do výstrihu? Nemajte im to za zlé, možno sa dopočuli o istých vedeckých štúdiách, podľa ktorých im záujem o vaše prsia predlžuje život... A či sa chlapom viac páči väčší alebo menší objem podprsenky? Aj tejto otázke sa už venovali najrôznejšie prieskumy. Je to vraj takmer presne päťdesiat na päťdesiat.

Buďte zaujímavá

Aj keď už máte partnera, neberte ho ako samozrejmosť. Nevymeňte úzku sukňu či legínsy za vyťahané a neforemné tričká, nezanedbávajte kaderníčku. Muž totiž z určitého pohľadu vníma svoju nežnejšiu polovičku ako výstavný kúsok, na ktorý sa rád pozrie a ešte radšej sa ním pochváli. Či sa vám to páči, alebo nie. Samozrejme, pri deťoch a rodine nemáte na seba toľko času, ako keď ste boli slobodná, ale ak si sama seba vážite, pár hodín za týždeň by ste si na seba mali nájsť. Nielen vtedy, ak ide s partnerom do spoločnosti.

Nenechajte sa zdeptať

Závidíte modelkám v časopisoch pevné prsia, pleť bez jediného póru a vyhladené stehná? Po prvé, uvedomte si, že 99 percent fotografií prejde pred uverejnením výraznou retušou a skutočná podoba celebrity je neraz oveľa horšia ako tá vaša. Po druhé, vy sama seba vnímate oveľa kritickejšie ako váš chlap a môžete si byť istá, že mnohé nedostatky, o ktorých ste presvedčená, že ich máte, on vôbec nevidí. A do tretice – takmer 80 percentám chlapov sa oveľa viac páči prirodzenosť než napichané pery a napumpované prsia.

Týmto ho odplašíte!

  • nohavice háremky
  • balerínky
  • voľné šaty
  • zanedbané nechty

Opačný pohľad


Prečo sa ženám páči chlapský zadok?

Tiež si myslíte, že jednou z najpríťažlivejších mužských partií je pevný zadok? Pôvod tohto záujmu vznikol pravdepodobne už niekedy v praveku. Vysvetľuje sexuologička Danica Caisová: „Ženy odjakživa priťahujú široké plecia, úzke boky a pevný zadok. Mužská postava v tvare trojuholníka je symbolom bojovníka a ochrancu.“

Lenže, to je len prvý dojem. Keby ste si partnera vždy vyberali len na základe vonkajšieho vzhľadu, mnohí chlapi, napríklad tí s väčším bruškom či úzkymi plecami, by si asi nikdy nezaložili rodinu... Našťastie, pre plnohodnotný vzťah sú oveľa dôležitejšie hodnoty ako pevnosť mužského zadku.

Autor: Báječná žena/Alena Jurisová
 


 

Vaše diétne tipy

Počuli ste už o hubovej káve, hubovom latte a hubovom kakau? Oplatí sa ich vyskúšať!

Máte problémy so srdcom, alebo tlakom? Riešte to kávou. Samozrejme, bezkofeínovou....
 

Strava ma vyliečila, tvrdí autorka stravovacieho hitu Antónia Mačingová. Naozaj to funguje u každého?

„Keď ma lekárka otestovala, zistila, že som alergická hádam na všetko…...
 

TAKTO to robí Dara Rolins! Ženy sa chcú obliekať ako ona, mať jej postavu aj frajera. Speváčka svoje finty netají

Návod, ako vyzerať skvele, poskytla Dara Rolins (44) opäť vo svojom novom...
 

Ryža pri chudnutí? Prečo nie! Táto 1 surovina zníži jej obsah kalórií

Zahájili ste boj s kilami navyše? Ak ste na druhú koľaj dočasne odsunuli...
 

SCHUDLA 45 kíl a dnes si už na sladkosti ani nespomenie. Miriam prezradila, ako sa jej to podarilo

V šou Extrémne premeny Slovensko sa podarilo zmeniť životný štýl aj bývalej...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?