Tip redakcii
 

Ideálny chlap: Ženy svoj názor zmenia 5x za život

V každom veku je to iné. Kým dvadsiatka hľadí skôr na výzor, štyridsiatnička už hľadá spoločné záujmy. Aký je teda ideálny muž? Odpoveď je rozdielna podľa nášho veku.

19. apríla 2013, 12:00
Ženy menia svoj pohľad na mužov podľa veku.

Ženy menia svoj pohľad na mužov podľa veku.

Autor: Shutterstock

Podľa britskej štúdie sa naše nároky na dokonalého partnera menia niekoľkokrát za život. Dá to zhrnúť do piatich kategórii.

Práve dospelá

Ženy, ktoré dosiahli hranicu dospelosti, a platí to približne do veku 24 rokov, sú zvyčajne pri výbere frajera povrchné, a tak hľadia najmä na vizáž, a žiaľ, aj na peniaze. Dievčatá si vyberajú zvyčajne rovesníkov, ktorí sú v partii obľúbení, sú zdraví, vyšportovaní a majú ako tak spoločné záujmy.

Cieľavedomé kariéristky

V období od 25-ky a nasledujúcich desať rokov máme tendenciu sústrediť sa na kariéru a a zabezpečiť budúcu rodinu. Preto sa pohľad na mužov v tomto veku mení. Už je nám na dve veci, ak je krásny, no nedokáže zarobiť peniaze. Fyzická príťažlivosť tu stále zohráva rolu, no je to skôr v kontexte budúceho otca vašich detí, to znamená, že hľadáte silného samca. A keďže sme v rozkvete našej sexuálnej sily, dôležitá je pre nás aj kompatibilita v posteli.

V najlepšom veku

Teda možno s nami nebudete súhlasiť, ale podľa odborníkov je to vek od 35 do 44 rokov, kedy sme už na vlastných nohách, vieme, čo chceme a platí to aj pri výbere partnera. Výzor sa dostáva na druhú koľaj, pretože nám viac záleží na tom, aby bol náš muž dobre vychovaný, slušný, vážil si nás a nezhadzoval nás v spoločnosti. Stabilita a dôvera sa vo vzťahu dostávajú na prvé miesto. Práve táto kategória žien je tiež najnáchylnejšia začať randiť s výrazne starším mužom.

Zrelé a skvelé

Vraj sme ako víno, čím staršie, tým lepšie. U muža hľadáme bezpečie a s tým súvisí aj finančná stabilita. Prioritou sa stáva až pre 25% žien, no zároveň 54% priznáva, že tak ako zamladi, aj teraz dosť hľadia na sexuálnu kompatibilitu. Práve toto je skupina, kedy má najviac žien milencov. Žijú s jedným, zvyčajne starším a zabezpečeným, no spávajú s druhým, mladším a príťažlivým.

Náročné päťdesiatničky

Po 55-ťke sa vraj ženy stávajú pri výbere partnera najnáročnejšie. Chcú všetko, alebo nič. Buď bude muž spĺňať ich kritéria, alebo má smolu, veď ponožiek a treniek sa už za života naprali dosť. Tieto dámy hľadia na inteligenciu, rovnaké záujmy, spoločný zmysel pre humor a stále tiež na to, aby boli na rovnakej sexuálnej vlne.

Autor: glanc.sk

video

 


 

Vaše diétne tipy

Táto sladká strukovina vás zbaví kíl! Skúste týždňovú DIÉTU so zeleným hráškom

Prvý zelený hrášok sa už objavil v obchodoch. Vyskúšajte týždňovú diétu...
 

Chcete úspešne chudnúť? Jedzte potraviny, ktoré stimulujú hormóny sýtosti

Máte pri diéte problém s pevnou vôľou? Skúste raňajkovať ovsená kašu. Pokusy...
 

Chlebová diéta: Z nopálového chleba nepriberiete, dokonca vám pomôže spáliť tuk

Aj keď to znie neuveriteľne, toto pečivo vás zbaví nadbytočných kíl.
 

SUPER TIP: Tieto naklíčené semienka nesmú chýbať na jarnom šaláte. Majú zázračné účinky

Propagátorka kvalitnej stravy Anetta Vaculíková sa správnym zložením...
 

Trénerka zo šou Najväčší víťaz odhalila svoj jedálniček. Vieme, prečo na jej tanieri mäso nenájdeme!

Soňa Sedláčková sa zbavila nadváhy, napriek tomu sa dráždi hranolčekmi....
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Ideálny chlap: Ženy svoj názor zmenia 5x za život
glanc.sk