Tip redakcii
 

Ideálny chlap: Ženy svoj názor zmenia 5x za život

V každom veku je to iné. Kým dvadsiatka hľadí skôr na výzor, štyridsiatnička už hľadá spoločné záujmy. Aký je teda ideálny muž? Odpoveď je rozdielna podľa nášho veku.

19. apríla 2013, 12:00
Ženy menia svoj pohľad na mužov podľa veku.

Ženy menia svoj pohľad na mužov podľa veku.

Autor: Shutterstock

Podľa britskej štúdie sa naše nároky na dokonalého partnera menia niekoľkokrát za život. Dá to zhrnúť do piatich kategórii.

Práve dospelá

Ženy, ktoré dosiahli hranicu dospelosti, a platí to približne do veku 24 rokov, sú zvyčajne pri výbere frajera povrchné, a tak hľadia najmä na vizáž, a žiaľ, aj na peniaze. Dievčatá si vyberajú zvyčajne rovesníkov, ktorí sú v partii obľúbení, sú zdraví, vyšportovaní a majú ako tak spoločné záujmy.

Cieľavedomé kariéristky

V období od 25-ky a nasledujúcich desať rokov máme tendenciu sústrediť sa na kariéru a a zabezpečiť budúcu rodinu. Preto sa pohľad na mužov v tomto veku mení. Už je nám na dve veci, ak je krásny, no nedokáže zarobiť peniaze. Fyzická príťažlivosť tu stále zohráva rolu, no je to skôr v kontexte budúceho otca vašich detí, to znamená, že hľadáte silného samca. A keďže sme v rozkvete našej sexuálnej sily, dôležitá je pre nás aj kompatibilita v posteli.

V najlepšom veku

Teda možno s nami nebudete súhlasiť, ale podľa odborníkov je to vek od 35 do 44 rokov, kedy sme už na vlastných nohách, vieme, čo chceme a platí to aj pri výbere partnera. Výzor sa dostáva na druhú koľaj, pretože nám viac záleží na tom, aby bol náš muž dobre vychovaný, slušný, vážil si nás a nezhadzoval nás v spoločnosti. Stabilita a dôvera sa vo vzťahu dostávajú na prvé miesto. Práve táto kategória žien je tiež najnáchylnejšia začať randiť s výrazne starším mužom.

Zrelé a skvelé

Vraj sme ako víno, čím staršie, tým lepšie. U muža hľadáme bezpečie a s tým súvisí aj finančná stabilita. Prioritou sa stáva až pre 25% žien, no zároveň 54% priznáva, že tak ako zamladi, aj teraz dosť hľadia na sexuálnu kompatibilitu. Práve toto je skupina, kedy má najviac žien milencov. Žijú s jedným, zvyčajne starším a zabezpečeným, no spávajú s druhým, mladším a príťažlivým.

Náročné päťdesiatničky

Po 55-ťke sa vraj ženy stávajú pri výbere partnera najnáročnejšie. Chcú všetko, alebo nič. Buď bude muž spĺňať ich kritéria, alebo má smolu, veď ponožiek a treniek sa už za života naprali dosť. Tieto dámy hľadia na inteligenciu, rovnaké záujmy, spoločný zmysel pre humor a stále tiež na to, aby boli na rovnakej sexuálnej vlne.

Autor: glanc.sk

video

 


 

Vaše diétne tipy

NAHRADÍ CUKOR aj TUK. Nejde o žiadny zázrak, ale opäť o niečo, čo nám ponúka príroda

Neviete sa rozhodnúť medzi medom, stéviou či javorovým sirupom? Skúste...
 

Neuveriteľné! Toto jedli hollywoodske hviezdy na galavečere odovzdávania ocenení Zlatý glóbus!

Pozrite sa, čo skončilo na ich rozmaznaných jazýčkoch. Žeby im nezáležalo...
 

Brzda pre roztiahnuté žalúdky: Skúste sa desať dní stravovať podľa zakladateľa makrobiotiky

Máme za sebou polovicu januára a vy stále nezačali s diétou, hoci ste si to...
 

TIPY od fitnestrénerov: Tieto dobroty môžete jesť bez výčitiek

Manželia Tina a Vlado Zlatošovci ponúkajú vo svojej knihe aj zdravé recepty....
 

Teraz to vyjde! Začínate nový rok chudnutím? Takto dosiahnete trvalé výsledky

To, ako definitívne skoncovať s nadváhou a tukovými vankúšikmi alebo...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?