Tip redakcii
 

Je vám verný? Odhalíte ho podľa týchto 5 indícii!

Zdá sa vám správanie vášho partnera podozrivé? Hoci sa mu možno chvíľu podarí hrať divadielko, je viac ako isté, že raz jeho románik praskne. Vieme, ako sa to stáva najčastejšie.

13. augusta 2013, 10:00
Takto zistíte, že vám je neverný

Takto zistíte, že vám je neverný

Autor: profimedia.sk

1. Intuícia nadovšetko

Vždy, keď odchádzal Ivan z bytu, mala jeho priateľka Radka divný pocit, akési zvláštne nutkanie. „Tak som začala hľadať. Presnorila som všetky vrecká, skontrolovala som každý kút v aute. A keď si raz zabudol doma mobil, našla som v ňom horúce správy so ženskou, ktorú oslovoval Micka, hoci ju mal uloženú ako Juraja,“ mávne rukou tridsiatnička.

Vie, že to nebolo správne, ale ten pocit, že sa niečo deje, skrátka nedokázala ignorovať. Micke z jeho mobilu poslala správu, že im praje veľa šťastia a podpísala sa ako Ivanova čerstvá ex. Neverníkovi, ktorý sa o chvíľu vrátil po telefón, dala dva dni na odsťahovanie. „Odišla som na týždeň ku kamarátke na chatu. Som síce tvrdá povaha, ale rozdýchať sklamanie po troch rokoch vzťahu nebolo jednoduché.“

2. Náhoda

„Pokazil sa mi notebook. Bola som síce na materskej, no kamarátke som pomáhala s jednou prezentáciou a potrebovala som jej rýchlo poslať podklady na mail,“ vracia sa dva roky dozadu 32-ročná Katka. Zapla domáci počítač, pri ktorom väčšinou sedával len jej manžel alebo starší syn. Vyťukala adresu stránky, na ktorej má mailovú schránku. „Nevedela som, že manžel tiež. Nebol odhlásený, v pošte mal vyše 400 správ, väčšinou z rovnakej adresy. Dozvedela som sa, že pol roka si píše s oveľa mladšou slečnou. O tom, ako si nerozumieme, že som ho dotlačila do svadby aj do detí. Ako veľmi mu chýbajú jej dotyky, nežnosti, ako spomína na spoločné chvíle. Zvláštne, že keď bol s nami, nebolo vzornejšieho otca rodiny,“ hnevá sa.

A hoci bola po počiatočnom šoku presvedčená, že jej manželstvo sa rozpadne, rozhodla sa dať mu ešte druhú šancu. Hriešnik totiž tvrdí, že románik ukončil a nechce stratiť svoju rodinu.

3. Prichytený pri čine

Odhalenie partnerovej nevery „priamo v akcii“ je azda to najbolestivejšie zistenie. Počiatočný šok vystrieda zúrivosť a len máloktorá žena si v takejto situácii dokáže zachovať chladnú hlavu. „Mala som mať v práci popoludňajšiu zmenu, ale vo firme bola porucha elektriny, tak nás poslali domov,“ spomína štyridsiatnička Maja. V obývačke našla svojho manžela s neznámou dievčinou. „Práve mal hlavu medzi jej stehnami. Obaja stŕpli, keď ma zbadali. Neviem, čo mi to napadlo, ale po prvotnom šoku som sa na dotyčnú vrhla. Kým ma manžel odtrhol, stihla som jej dať dve facky a poškriabať ju na ruke,“ smeje sa dnes. Je už tri roky rozvedená.

4. Už to aj vrabce čvirikajú...

Všetci naokolo vedia, že váš chlap sa stretáva s čašníčkou z baru pri dome. No vy jeho dlhé posedenia pri pive a čoraz častejšie výlety na bicykli stále nejako ospravedlňujete. Hoci sa vraví, že sa neoplatí miešať do cudzích vzťahov, nebolo by lepšie, keby vám niekto z vašich známych o jeho záletoch povedal a vy by ste s ním viac nemárnili čas? „Bola som hlúpa. Môj priateľ stále spával so svojou bývalou, hoci žil so mnou. Nebyť toho, že mi otvorila oči moja najlepšia kamarátka, asi by som mu slepo verila dodnes,“ hovorí 25-ročná Lenka. Je jej ľúto, že až po tom, čo sa s ním rozišla, sa rozviazali jazyky aj viacerým ľuďom. Keby sa dozvedela pravdu skôr, možno by nestratila dva roky s nesprávnym chlapom.

5. Iniciatívna milenka

Medzi milenkami sa nájdu aj také naivky, ktoré sa rozhodnú organizáciu ďalšieho vývoja udalostí prevziať do vlastných rúk. „Minulý rok za mnou do ordinácie prišla jedna slečna. Oznámila mi, že je študentkou môjho dlhoročného partnera, že už vyše roka majú spolu vzťah. On sa vraj chce so mnou rozísť, no nevie, ako mi to má povedať. Tak mi to prišla oznámiť ona,“ opisuje nepríjemnú situáciu 55-ročná lekárka Magda, ktorá má za sebou jedno nevydarené manželstvo. Keď prišiel jej partner domov, vypočula si ho a na konci rozhovoru vzťah rázne ukončila. „Ospravedlňoval sa, ale nevera mi rozbila aj manželstvo. Po tej skúsenosti ju už nedokážem odpustiť,“ hovorí bez emócií.

Autor: Báječná žena/ Alena Jurisová

video

 


 

Vaše diétne tipy

Táto sladká strukovina vás zbaví kíl! Skúste týždňovú DIÉTU so zeleným hráškom

Prvý zelený hrášok sa už objavil v obchodoch. Vyskúšajte týždňovú diétu...
 

Chcete úspešne chudnúť? Jedzte potraviny, ktoré stimulujú hormóny sýtosti

Máte pri diéte problém s pevnou vôľou? Skúste raňajkovať ovsená kašu. Pokusy...
 

Chlebová diéta: Z nopálového chleba nepriberiete, dokonca vám pomôže spáliť tuk

Aj keď to znie neuveriteľne, toto pečivo vás zbaví nadbytočných kíl.
 

SUPER TIP: Tieto naklíčené semienka nesmú chýbať na jarnom šaláte. Majú zázračné účinky

Propagátorka kvalitnej stravy Anetta Vaculíková sa správnym zložením...
 

Trénerka zo šou Najväčší víťaz odhalila svoj jedálniček. Vieme, prečo na jej tanieri mäso nenájdeme!

Soňa Sedláčková sa zbavila nadváhy, napriek tomu sa dráždi hranolčekmi....
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Je vám verný? Odhalíte ho podľa týchto 5 indícii!
Báječná žena/ Alena Jurisová