Tip redakcii
 

Sledujte ho a spoznajte 5 signálov, že vás chce!

Stretli ste úžasného chlapa, no nie ste si istá, či je vami rovnako nadšený? Chvíľu ho ešte sledujte...

27. augusta 2013, 11:00
Sledujte ho a zistite, či vás chce!

Sledujte ho a zistite, či vás chce!

Autor: Profimedia.sk

Všímajte si jeho tvár

Pozerá sa na vás a nakláňa pri tom hlavu k ramenu? Bodujete! Je to jasné znamenie jeho záujmu o vás a toho, že vás počúva. Určite by sa o vás rád dozvedel viac. Keď okolo neho prejdete, zmení držanie tela – narovná sa a vypne hruď. A ak navyše pri pohľade na vás nadvihne na chvíľu obočie, máte ho.

A ktoré gesto o ňom prezradí, že by vás rád pobozkal? Pootvorí pery, nenápadne si ich oblizne alebo si do nich zahryzne. Koniec koncov, podobné triky na chlapov používate aj vy, nie?

A čo telo?

Nenápadne hoďte pohľad na jeho nohy. Postoj s chodidlami natočenými smerom ku vám prezrádza, že sa mu páčite. Ak je to naopak, až tak unesený z vás nie je a pravdepodobne sa čoskoro pokúsi uniknúť.

Všimnite si takisto, ako váš objekt záujmu sedí. To, ako má nohy od seba naznačuje jeho ochotu s vami komunikovať. Navyše, takáto poloha nepriamo upozorňuje na jeho „výbavu“. Ak je k vám natočený aj pásom, je to isté – ide po vás.

Dotyky

Ak chlap po vás túži, bude sa vás chcieť dotknúť. Je úplne jedno, či to bude maskovať nejakou „náhodou“ a dotkne sa vás len letmo, na ramene, ruke, chrbte, nežne vás objíme okolo pása alebo to urobí okato a majetnícky tým, že vás chytí za koleno či rovno za zadok. Pre muža je dotyk na jednej strane veľmi intímnou, na druhej strane majetníckou záležitosťou, ktorou naznačuje, že by vás mal rád len sám pre seba.

Priblížte sa

Nemusíte sa na neho hneď nalepiť a hodiť sa mu okolo krku. Skúste nenápadné približovanie, ktoré chlap v podstate ani nepostrehne, no jeho podvedomie ho zaregistruje. A podľa toho, ako bude reagovať, budete vedieť, na čom ste. Posuňte smerom k jeho ruke svoju, nemusíte sa ho hneď dotknúť, len ju dať bližšie. Alebo posuňte bližšie k jeho poháru ten svoj. Nechal svoju ruku na mieste a neodsunul svoj nápoj od toho vášho, keď ste sa priblížili? Je to viac ako dobré znamenie.

Ako sa správa?

Chlapi vedia, že sa snažíte vybrať si toho „najsamca“. A preto sa ten, ktorému sa páčite, snaží vyniknúť pred ostatnými. Neraz je jeho snaha síce skôr smiešna a možno až trápna, ale berte to s nadhľadom. Určite sa bude najhlasnejšie zo všetkých smiať aj pri tej najhoršej historke, ktorú ste v spoločnosti povedali, je hlučnejší ako všetci okolo len preto, aby upútal vašu pozornosť. Bude vám nosiť drinky skôr, ako dopijete, ponúkne vám svoje sako alebo vypýta od čašníka deku, aj keby boli vonku tropické horúčavy, ale jemu sa na sekundu zazdalo, že vám je zima. Trošku je roztržitý, ale roztomilý, však?

Autor: Báječná žena/Alena Jurisová
 


 

Vaše diétne tipy

Šokujúce priznanie z Extrémnych premien: Jána už unesie aj výťah

Paradoxne, obezita priniesla do života Jána Hodoňa (39) popularitu aj...
 

Máte po 40tke? 5 najčastejších chýb, prečo ženy v tomto veku nevedia schudnúť

Snažíte sa bez úspechu? Možno robíte niektorú z týchto chýb. Prehodnoťte...
 

4 nepriatelia štíhlej línie: TIETO potraviny už viac neraňajkujte

Raňajkujete či vôbec? To, čím odštartujete deň môže do veľkej miery ovplyvniť...
 

Známej speváčke šaman zachránil život. Prečo takto skončila?

Marcella Molnárová (52) tvrdí, že ani v tomto veku sa nemusí v jedle obmedzovať....
 

Máte radi husté polievky a omáčky? Vyskúšajte namiesto múkovej zápražky sliz

Hľadáte ideálnu diétnu potravinu? Uvarte si okru.
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?