Tip redakcii
 

Využite Vianoce a pripútajte si partnera ešte viac: Poradíme vám, ako!

Cítite, že medzi vami a vaším partnerom to už nie je ono? Využijete voľné sviatočné dni a spolu so svetielkami na stromčeku opäť rozžiarte aj iskričky vo vašom vzťahu.

24. decembra 2013, 08:00
Využijete voľné sviatočné dni a spolu so svetielkami na stromčeku opäť rozžiarte aj iskričky vo vašom vzťahu.

Využijete voľné sviatočné dni a spolu so svetielkami na stromčeku opäť rozžiarte aj iskričky vo vašom vzťahu.

Autor: Profimedia.sk

Vyspite sa

Aspoň jeden deň počas sviatkov si doprajte dlhší spánok. Vypnite budík, telefón prepnite do tichého režimu a pokojne leňošte aj do neskorého predpoludnia. Apropó, kedy ste sa naposledy ráno milovali? Počas sexu sa vám do tela vyplavia endorfíny, budete sa viac usmievať a celý deň bude oveľa príjemnejší.

Oživte mu spomienky

Otvorte si večer fľašu kvalitného vína alebo si urobte voňavý punč. Vytiahnite staré fotografie z čias, keď ste boli bláznivo zamilovaní a váš vzťah nenahlodávala každodenná rutina ani problémy. Uvidíte, že z vás opadne stres, zabudnete na starosti a uvoľníte sa. Večer sa možno skončí oveľa príjemnejšie, ako čakáte...

Láska ide cez žalúdok

Neplieskajte ho po ruke vždy, keď vám uchmatne z vianočného pečiva či chlebíčkov pre návštevu. Čo keby ste nejaké pohostenie pripravili špeciálne len pre neho k večernému programu v televízii? Určite viete, čím mu ulahodíte.

Nehádajte sa

Ľahko sa to povie, však? Hlavne, ak jedného alebo druhého z vás dokáže vytočiť aj obyčajná maličkosť. Avšak, takisto ako na vzťah aj na hádku treba dvoch. Zastavte vašu temperamentnú argumentáciu ešte skôr, ako sa zmení na búrku, ktorá vám zničí celé sviatky.

Zmeňte uhol pohľadu

Nerozprávajte pred partnerom dookola len o tom, čo všetko musíte ešte v rámci príprav na Vianoce stihnúť, napiecť, nakúpiť, vydrhnúť, zariadiť, vyleštiť... Samozrejme, že to nemáte všetko nosiť len vo svojej hlave a na svojich pleciach, ale skúste povinnosti, ktoré vás čakajú, zaobaliť do príjemnejších viet.

Ako na to? Napríklad takto: „Zlatko, budem rada, ak mi pomôžeš s nákupom. Večer budeme mať viac času na seba a ja nebudem uťahaná z nosenia plných tašiek.“

Buďte tolerantná

Možno s jeho mamou nevychádzate najlepšie, možno vám prekážajú jeho obľúbené sviatočné nohavice. Pustite to z hlavy a nepríjemnú návštevu či kus odevu, ktorý má najlepšie časy za sebou, prejdite s úsmevom, nie s pichľavými poznámkami. Možno vám to pôjde jednoduchšie, ak budete brať návštevu svokry napríklad ako divadelnú hru, v ktorej máte úlohu milej a pozornej hostiteľky.

Odstrihnite sa

Neseďte každý deň či večer hodiny pri počítači, nepozerajte stále do telefónu. Veď sú Vianoce! Začnite žiť vzťahy v skutočnej, nie vo virtuálnej realite. Počítač, internet a telefón by mali byť vašimi služobníkmi, nie pánmi. V opačnom prípade sa nečudujte, že si s manželom či partnerom zrazu nemáte čo povedať. Našťastie, nikdy nie je neskoro napraviť omyly – a začať môžete práve na sviatky.

Autor: Báječná žena/Alena Jurisová
 


 

Vaše diétne tipy

Šokujúce priznanie z Extrémnych premien: Jána už unesie aj výťah

Paradoxne, obezita priniesla do života Jána Hodoňa (39) popularitu aj...
 

Máte po 40tke? 5 najčastejších chýb, prečo ženy v tomto veku nevedia schudnúť

Snažíte sa bez úspechu? Možno robíte niektorú z týchto chýb. Prehodnoťte...
 

4 nepriatelia štíhlej línie: TIETO potraviny už viac neraňajkujte

Raňajkujete či vôbec? To, čím odštartujete deň môže do veľkej miery ovplyvniť...
 

Známej speváčke šaman zachránil život. Prečo takto skončila?

Marcella Molnárová (52) tvrdí, že ani v tomto veku sa nemusí v jedle obmedzovať....
 

Máte radi husté polievky a omáčky? Vyskúšajte namiesto múkovej zápražky sliz

Hľadáte ideálnu diétnu potravinu? Uvarte si okru.
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?