Tip redakcii
 

Znamenia a zálety: Najlepšie z toho vyšli býci a raci!

Zaujíma vás, či vám bude partner verní alebo či vás časom potrápi nevera. Nuž, veštkyne nie sme, ale veľa dokáže napovedať aj znamenie, v ktorom je vás miláčik narodený.

11. apríla 2013, 14:00
Ktoré znamenia najčastejšie zahýbajú?

Ktoré znamenia najčastejšie zahýbajú?

Autor: Shutterstock

Kozorožec

Je to muž, ktorý si váži svoju oficiálnu partnerku, a tak aj v prípade, že by sa mu pritrafila iná žena, spoločnosť o tom nebude vedieť. Preferuje budovanie vzťahu a dobývanie ženy, netúži po rýchlych a krátkych známostiach. Ak by ste mu však prišli na neveru, tak nečakajte, že ho to bude veľmi trápiť. Kozorožci nemávajú výčitky svedomia.

Vodnár

Nebývajú to najvernejší muži, túžia po zvádzaní zo strany žien a s jednou sa len tak neuspokoja. Bokovkám však dá jasne najavo, že nie sú pre neho dôležité, ale že plnili len funkciu zábavnú. Ako milenec je originálny, ale nestáli.

Ryby

Títo muži sú neverníkmi najmä v hlave. Nehrozí, že by ste ho načapali s inou, pre inú si totiž necháva najmä romantické gestá a zamilované básničky. Ak vás však skutočne miluje, nepotrvá to dlho a vráti sa hlavou k vám. Zvyčajne sa však po čase prezradia, pretože nedokážu bojovať s vlastnými výčitkami.

Baran

Dokážu veľmi rýchlo vzplanúť a keď majú príležitosť, neváhajú skočiť aj do inej postele. Trvalý vzťah si však ohroziť nedajú a riadia sa heslom zapierať- zapierať- zapierať! Ak by ste sa však o jeho neverách dozvedali z každej strany, znamená to, že už mu na vzťahu s vami nezáleží.

Býk

Ak je v trvalom vzťahu, tak na inú ani nepomyslí. Vtedy ho viac ako cudzie sukne zaujíma zábava s priateľmi. Ako zvodca zahŕňa svoju vyvolenú darčekmi a pozornosťou. Stavia na pomalosť, takže sa často stane, že je vlastne lovený on sám.

Blíženci

Erotika je jedna vec a láska druhá. Takto to má znamenie dvoch tvári rozdelené, a preto neveru nepovažuje za niečo strašné, ak ho city spájajú s vami. Oni sami iné ženy nevyhľadávajú, no dajú sa ľahko zviesť, pretože sú zvedaví.

Rak

V stabilnom vzťahu zahne toto znamenie málokedy. Cenia si totiž rodinu a tiež chcú mať čisté svedomie. Ak by sa to aj stalo, tak o tom bude vedieť maximálne jeden- dvaja kamaráti, pretože rak si nedá ohroziť svoj vzťah kvôli nejakej aférke.

Lev

Títo muži sú radi obletovaní a ženy ich dokážu zviesť na lichôtky o peknom oblečení, vypracovanom tele alebo uznaní ich spoločenského statusu. Často sa im stáva, že sa do vzťahu vrhajú bez rozumu a zle to dopadne.

Panna

Panny sú veľmi poriadne, všetko chcú mať na 100%, a tak keby sa im nevera aj pritrafila, tak to budú mať tak naplánované, že im na to nepríde nikto. Ak sú dlho dobýjaní, tak to zvyčajne zvodkyniam vyjde. No ak vás miluje, nič to neznamená. Čo oči nevidia, srdce nebolí.

Váhy

Túžia po emóciách a zábave, preto ak sa aj dopustia nevery, nejde čisto o sex. Chýba im vo vzťahu iskra a tú hľadajú inde. Výčitky nepoznajú, dokonca sú schopní po čase na svoj úlet zabudnúť a totálne ho vypustiť z hlavy.

Škorpión

Ak má toto znamenie po svojom boku chápajúceho partnera, ktorý tiež uspokojuje jeho sexuálne chúťky, tak ste to vyhrali. Do dobrodružstva sa nepustí len tak, váži si čo má doma. Ak by sa mu nevera aj pritrafila, tak už tam zrejme boli nejaké city.

Strelec

Ak by sa úletu dopustil, tak to aj trpko oľutuje a svoju partnerku si bude potom hýčkať a dúfať, že mu odpustí. Ak by však prehováranie trvalo príliš dlho, radšej zo vzťahu utečie, aj keď vie, že to bola jeho chyba.

Autor: glanc.sk

video

 


 

Vaše diétne tipy

Táto sladká strukovina vás zbaví kíl! Skúste týždňovú DIÉTU so zeleným hráškom

Prvý zelený hrášok sa už objavil v obchodoch. Vyskúšajte týždňovú diétu...
 

Chcete úspešne chudnúť? Jedzte potraviny, ktoré stimulujú hormóny sýtosti

Máte pri diéte problém s pevnou vôľou? Skúste raňajkovať ovsená kašu. Pokusy...
 

Chlebová diéta: Z nopálového chleba nepriberiete, dokonca vám pomôže spáliť tuk

Aj keď to znie neuveriteľne, toto pečivo vás zbaví nadbytočných kíl.
 

SUPER TIP: Tieto naklíčené semienka nesmú chýbať na jarnom šaláte. Majú zázračné účinky

Propagátorka kvalitnej stravy Anetta Vaculíková sa správnym zložením...
 

Trénerka zo šou Najväčší víťaz odhalila svoj jedálniček. Vieme, prečo na jej tanieri mäso nenájdeme!

Soňa Sedláčková sa zbavila nadváhy, napriek tomu sa dráždi hranolčekmi....
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Znamenia a zálety: Najlepšie z toho vyšli býci a raci!
glanc.sk