Tip redakcii
 

Českí celebritní tatkovia utekajú od rodín: Zbláznili sa?

U susedov majú veselo. Bizarné historky z domácností niekoľkých známych mužov sú zárukou zábavy. Jeden je aktívny na erotickej zoznamke, ďalší nechá manželku s dvoma deťmi kvôli žene, ktorá tvrdí, že v tom majú prsty anjeli. Pikantné detaily a fotografie nesmú chýbať.

23. augusta 2012, 08:00
Petr Kolář a Richrd
Genzer s rodinami

Petr Kolář a Richrd Genzer s rodinami

Autor: Internet/profimedia.sk

Druhá mladosť

Český zabávač Richard Genzer je všetko možné, len nie prototyp fešného lámača ženských sŕdc. Mohutný bývalý tanečník s pivným bruškom viedol až doposiaľ relatívne nudný rodinný život. S manželkou, speváčkou Lindou Finkovou, vychovávali štrnásťročnú dcéru Viktorku a štvorročného syna Matyáša. O kríze v dvanásťročnom zväzku sa síce šuškalo dlho, ale nikto tomu neprikladal väčší význam. A teraz, v uhorkovej sezóne, vybuchla u susedov časovaná bomba. V úlohe milenky sa predstavila akási Markéta Jiránková, ktorá s Genzerom randí viac ako dva mesiace. Spoločnú lásku dokonca pripisuje vyšším silám. „Žijeme spolu. Obaja sme z minulých vzťahov chceli odísť už skôr, než nás anjeli zoznámili a dali dohromady,“ napísala na svoj facebookovský profil. Genzera, ktorého si u nás pamätáme ako porotcu z markizáckej Talentmánie, zachvátila druhá mladosť. S pôvabnou milenkou sa bez problémov ukazuje na verejnosti, kde bez okolkov demonštrujú veľkú lásku. Finková si je však istá, že za všetkým sú peniaze. Keď Geňovi dôjdu, vyprchá podľa nej aj Markétin záujem.

Vedecko-fantastický sex?

To však z bizarných historiek nie je všetko. Česká obdoba Eriky Judínyovej, celebritná moderátorka Gábina Partyšová, takisto rieši údajnú neveru. Jej zámožný päťdesiatpäťročný manžel Pepa Kokta, výzorom sa ponášajúci na Genzera, sa vraj zaplietol s krásnou devätnásťročnou modelkou Ornellou Štikovou. Tá sa médiám zverila s historkou o zoznámení na Facebooku. „Podľa jeho slov je naše milovanie vedecko-fantastické,“ pochválila kvality svojho priateľa, ktorého úprimne miluje a o peniaze jej v žiadnom prípade nejde. Ťahajú to spolu polroka a voľné chvíle si krátia vysedávaním po kaviarňach v centre Prahy. Rozčúlený Kokta však všetko poprel a odletel s manželkou na dovolenku do Ameriky. Asi si ju chcel udobriť, keďže ho začiatkom leta šikovní fotografi nachytali pri vášnivom bozkávaní s manželkou režiséra Jiřího Menzla Oľgou. Mimochodom, Gábininou dobrou kamarátkou. Podľa najnovších správ sa však hneď po návrate z Floridy od ženy odsťahoval a Ornella tvrdí, že s ňou čaká dieťa.

Kráľ erotických zoznamiek

Vtipný je aj aprílový príbeh českej Paris Hiltonovej, modelky Agáty Hanychovej. Drzé dievčisko, ktoré si doslova obtieralo ústa o všetkých naokolo a vyžívalo sa v škandáloch, padlo na nos. A všetci sa tomu škodoradostne so zadosťučinením prizerali. Jej snúbenca a otca spoločného synčeka Miroslava Dopitu totiž novinári nachytali priamo pri čine. S istou Michaelou si dohováral sex po telefóne a neváhal za dobrodružstvom okamžite vyraziť. Na dohodnutej adrese však už čakal fotograf a Dopita, namiesto toho, aby si vymyslel nejakú dôveryhodnú historku, zdrhol ako malý chlapec. Neskôr vyplávalo na povrch, že hráč amerického futbalu rozhadzuje svoje siete na viacerých erotických internetových zoznamkách a od dievčat si pýta šteklivé fotografie.

Obaja snúbenci potom tvrdili, že ide o narafičenú pomstu Dopitovej bývalej manželky, čo je dosť pritiahnuté za vlasy. Agáta neskôr nenápadne z prsta sňala zásnubný prsteň, prestala plánovať svadbu a zopárkrát na novinárov hystericky vybuchla. Zaujímavé je, že kauzu ustála, špinavá bielizeň sa na verejnosti neprala a divokému športovcovi zjavne odpustila. Jej jedinou starosťou je vraj zarobiť na plienky pre malého.

Navzdory hriechom

Čerešničkou na torte je úlet speváka Petra Kolářa. Ženatý otec dvoch detí neodolal kolegyni z divadla Lenke a na zadnom sedadle auta pod pláštikom noci vyvádzali. Paparacovia mali žatvu a o pár dní bol škandál na svete. Chvíľku sa zdalo, že všetko bude opäť v poriadku, Kolář dokonca manželke zložil srdcedrásajúci slaďák Navzdory hříchům svým, kde sa jej ospravedlňuje, no posledné správy aj tak hovoria o rozvode. Ešteže je u nás taká nuda. Jedinou útechou sú aspoň príhody z nevšedného života Borisa Kollára.

Autor: ŠARM/ Marína Dobošová

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

AJ Beyoncé sa odľahčuje. V rámci diéty speváčka predstavila nový HIT NA CHUDNUTIE

Slávna speváčka propaguje vegánstvo. Ponúka návod, ako si naň zvyknúť....
 

ZÁZRAČNÝCH 40 dní: TOTO sa stane, keď prestanete jesť mäso, sladkosti, fajčiť a piť alkohol

Aj vy začínate s pôstom? Odborník na výživu MUDr. Igor Bukovský má na to jasný...
 

Michal zhodil 70 kíl! Odborník tvrdí, že schudnúť môžete aj s prílohami. TU je jedálniček

Zabudnite na delenú stravu. Pokojne si k mäsu doprajte aj ryžu, zemiaky...
 

Veselá brzda diéty: Viete ako treba piť, aby ste úspešne chudli?

Nedarí sa vám schudnúť? Na vine môže byť alkohol, spoľahlivý ničiteľ dobrých...
 

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Českí celebritní tatkovia utekajú od rodín: Zbláznili sa?
ŠARM/ Marína Dobošová