Dátum: Pondelok 16.01.2017 Dnes oslavuje:

Kristína Zajtra: Nataša

 

 

 
  • Poslať e-mailom
  • Vytlačiť článok
  • Facebook
  • Napíšte nám
  • Zdielať s ostatnými

Ruky preč: 5 typov chlapov, s ktorými si radšej nezačínajte

Zdroj: Báječná žena/Alena Jurisová 22. januára 2013, 09:00
Foto: Profimedia.sk Chlapa si radšej poriadne preklepnite, aby vám neostali len oči pre plač.

Žiadny chlap nie je stopercentný, ale sú typy, od ktorých sa oplatí dať ruky preč...

Zo vzťahu do vzťahu

Má za sebou viacero, zväčša dlhoročných vzťahov. Medzi nimi však ani pár týždňov prestávku. Vždy prešiel plynule z jedného vzťahu do druhého. Možno navonok pôsobí ako citlivý a príjemný spoločník. Dokonca vás presvedčí o tom, aký je charakter, keď sa nechce a nevie rozísť so svojou súčasnou partnerkou, len preto, aby jej neublížil.

Na druhej strane vám posiela zamilované správy a nevie sa dočkať, kedy vás uvidí. Ak budete trpezlivá a pôsobiť príťažlivejšie vo všetkých smeroch než jeho aktuálna frajerka, onedlho bude váš. No rátajte s tým, že o pár mesiacov či rokov bude podobnú dilemu riešiť s ďalšou a vám ostanú len oči pre plač.

Motto

Chlap, ktorý ide zo vzťahu do vzťahu, nehľadá vás, ale seba.

Každý cent sa počíta

Stretli ste úžasného muža, doslova ako zo škatuľky? Vystupovanie aj výzor má na jednotku? Len keby nerátal do detailov všetky výdavky... Rozumné hospodárenie je pre vzťah určite plusom, ale ak vás nechá zaplatiť vašu časť večere a po nákupe v potravinách čaká, že si vyúčtujete svoj podiel, nechápte to ako pozitívny bod.

Takýto muž totiž považuje priateľku, manželku, vlastné deti, oslavy narodenín, dovolenky, nové rifle, sveter, kabelku aj obyčajný čerstvý chlieb za nutné a – bohužiaľ, nepríjemné výdavky. Najšťastnejší by bol, keby dokázal žiť zo vzduchu. Dá sa to prehliadať. Ak máte podobné sklony, určite budete skvelý pár. V opačnom prípade budete po každom bežnom nákupe na výsluchu.

Motto

Zaplaťte mu taxík, pošlite ho domov a ignorujte ho.

Kto to bol?

Je milý, pozorný, jeho majetnícke sklony vám dokonca lichotia... ste len jeho, nikomu vás nedá. Jasné, podobné rečičky sú niekedy skvelým afrodiziakom a dodajú vám sebavedomie. Avšak už menej, ak začnú takéto slová naberať vážnosť a nie sú len vyslovenou lichôtkou, ale tvrdou realitou.

Zabudnite na večery s kamarátkami, písanie správ cez mobil v jeho prítomnosti či internet a návštevy. Ak máte partnera, u ktorého sú žiarlivé sklony viac než viditeľné, nikdy s ním šťastná nebudete. Aj keby mal palác či dom s bazénom.

Motto

Žiarlivosť nie je znakom vašej lásky, ale jeho úbohosti.

Mamička to robí takto

Štyrikrát do týždňa máte v chladničke grenadír, guláš alebo fazuľovú polievku od jeho matky, ktorá vám navyše každý víkend nosí koláče bez ohľadu na to, či ste náhodou niečo neupiekli aj vy. Veď prečo by vám predtým zavolala, aj tak nebudete mať nikdy jej úroveň.

Všetko, čo urobíte, je horšie, ako by urobila ona. Je jej jedno, že odmietate stužené rastlinné tuky a vášmu partnerovi – jej synovi – sa snažíte variť pestro a zdravo. Každý deň. Ak si váš partner nevie vyjasniť, akú úlohu zohrala matka v jeho živote a ako sa má správať v situáciách, v ktorých by mal mať vlastný život, budete sa len a len trápiť.

Motto

Neklamte samu seba. Mamička bude u neho na prvom mieste, vy až ďaleko pod ňou. Ak vôbec niekde.

Od A po Z

Konzervy a CD má zoradené podľa abecedy, svetre v skrini podľa farby, veci na pranie podľa materiálu a zloženia? Super, je skvelé, ak má chlap poriadok vo svojich veciach, ale nemal by to preháňať.

Budete spokojná, ak vám počas vykladania nákupu abecedne zoradí a uloží všetko, čo ste kúpili? Ak si bude v kúpeľni merať vzdialenosti medzi sprchovacími gélmi a šampónmi?

Motto

Je jeho domácnosť vizitkou sterility? Ešte si ho trošku preklepnite... A neponáhľajte sa – ak mu teraz vadí vaša nedopitá šálka kávy, bude to len horšie. 

Naj z glancu

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 

Príbehy

Dobro nevymizlo: Aj vy ste pomohli zmeniť ťažké osudy ľudí z našich príbehov

Po celý rok 2016 sme vám prinášali príbehy ľudí, s ktorými sa život nemaznal....
 

Pavlov svet sa ponoril do tmy: Napriek hendikepu začal aktívne športovať!

Niektoré uličky v meste rozoznám podľa odrazu svojho hlasu od domov – hovorí...
 

Neklamú a neohovárajú: Silné príbehy ľudí, ktorých spojil autizmus

Lucia Lazárová (33), ktorá pomohla Gabike (23) nájsť prvú prácu v živote,...
 

Príbehy, ktoré vás chytili za srdce! TIETO boli v roku 2016 pre vás najsilnejšie

Život píše príbehy, ktoré sú niekdy až príliš kruté a tvrdé. Nemaznal...
 

Osud to zariadil dokonale: Tam, kde zachránili jeho pomáha dnes on sám!

Ladislava Adamoviča (34) zachránil pred hrozivým osudom detský domov....