Tip redakcii
 

Stránky, ktoré vám uľahčia neveru

To ste už počuli? Internetovým stránkam, ktoré vám pomôžu podviesť partnera, sa darí ako nikdy predtým.

20. februára 2012, 06:00
Ilustračná fotografia

Ilustračná fotografia

Autor: Profimedia.sk

Postačí vám základná znalosť internetu, adresy na tie správne stránky a silný žalúdok. Nehovoríme o klasických masových zoznamkách typu Pokec. Ani o lovení rybičiek chytených v sociálnych sieťach. Zoznamky nového typu vám rýchlo a priamočiaro naservírujú nezáväzný sex či mimomanželský flirt na spestrenie vzťahového stereotypu. Ich cieľovou skupinou sú zadaní ľudia, ktorí sa nechcú rozísť, ale majú potrebu okoreniť si život. Filozofia týchto webových stránok je jednoznačná: „Chcete byť neverní? Pomôžeme vám k tomu jednoducho a rýchlo.“

Fungujú priamo, nehrajú to na žiadnu lásku ani vzťahy na celý život. Spoľahlivosť a diskrétnosť sú však drahým artiklom, a tak je väčšina spoplatnená. Čím kvalitnejších ľudí vám dohodia, tým sú drahšie. Na druhej strane máte záruku, že nájdete presne to, čo hľadáte.

Oko za oko

Najznámejšiu zoznamku gleeden.com, ktorá zadaným, ale nespokojným pomáha podviesť svojho partnera, založili pred niekoľkými rokmi v Austrálii prekvapivo ženy. Pôvodne išlo o spôsob, ako sa odplatiť neverným manželom v štýle oko za oko, zub za zub. Dnes je tajnou záhradou na stretávanie sa neverníkov z celého sveta. „Našimi užívateľmi sú ľudia medzi 25 a 45 rokov, ktorí sa neboja riskovať a chcú si užiť. Hľadajú u nás krátky a horúci románik, ale aj čisto platonický flirt. Zaručujeme im absolútnu anonymitu, takže ich partner nemá šancu dozvedieť sa o milostných avantúrach. Fungujeme aj ako komunita pre neverníkov. Keď ste neverní, je dobré vedieť, že v tom nie ste sami a iní ľudia to robia tiež,“ hovorí jedna zo zakladateliek stránky.

A tá komunita je veru poriadne veľká. Stránka pôsobí v 159 krajinách sveta a má viac ako milión užívateľov. Na správnej adrese sú aj tí, ktorí nehľadajú flirt, ale možno len spriaznenú dušu, ktorej by sa mohli vyrozprávať. Stránka totiž poskytuje aj právne a psychologické poradenstvo.

Aká je realita: Zoznamka pre neverníkov má hádam len jeden kaz. Zatiaľ nie je ešte udomácnená v našej lokalite, takže sa na ňu nemôžete prihlásiť z počítača, ktorého IP adresa prezrádza, že sa nachádzate na Slovensku.

Systém je nekompromisný a dnu vás nepustí. Ak si však odskočíte do Viedne, do Poľska alebo k maďarským hraniciam, ako sme to urobili my, pole pôsobnosti máte otvorené. Skvelý tip na osamelé večery na služobných cestách, nie?

S melónmi v posteli

Presadzujete heslo, že keď zahnúť, tak na úrovni? Nech sa páči, prihláste na stránku www.millionairemate.com. Jej prevádzkovatelia sľubujú, že vás zoznámia s boháčmi, s ktorými si užijete na palube ich súkromného lietadla alebo v nechutne hriešnom rezorte na exotickom ostrove. Stránka je medzinárodná, takže luxusné rande si môžete dohodnúť prakticky kdekoľvek na svete, ale aj s tajomným milionárom vo vašom okolí. Väčšinou so ženatým.

Heslom stránky je: Kde stretne bohatstvo krásu. Na registráciu od mužských užívateľov vyžadujú dôkaz, že majú tučné konto a od ženských užívateliek reprezentatívny zovňajšok. Administrátori stránky garantujú, že vďaka bezpečnostným opatreniam tam nemôže operovať hocikto. Klamať o svojom príjme alebo reálnej podobe sa vraj nedá.

Aká je realita: Seriózna registrácia, teda zlaté a strieborné členstvo, je na stránke spoplatnené, a keďže ide o exkluzívnu zoznamku, ani predplatné na mesiac nie je práve za facku.

Ak chcete mať zo stránky naozaj osoh, zaplatíte vyše 50 dolárov. Nuž, ale pokiaľ to s ulovením boháča myslíte vážne, berte to ako investíciu do budúcnosti. Či medzi užívateľmi skutočne objavíte Zlatý grál, vám zaručiť nevieme. Medzi štandardnými, teda nespoplatnenými profilmi, sme namiesto rozličných kollárovcov natrafili na pestrú paletu obyčajných chlapov. Možno to boli naozaj utajení milionári, no podľa podivuhodných fotografií a chýbajúcich informácií o stave bankového konta veľmi pochybujeme.

Máme skôr podozrenie, že niektorí chlapi sa prezieravo prihlasujú na podobné stránky v naivnej nádeji, že zbalia nejakú horlivú a k svetu vyzerajúcu zlatokopku, ktorá sa ulakomí na ich virtuálne peniaze. Je však možné aj to, že sa chcú prevádzkovatelia tejto stránky ulakomiť na vaše peniaze. Vyskúšajte. A keď natrafíte na nejakého Onassisa, dajte nám vedieť.

Sex pre vyvolených

Máte chuť na sex? Môžete ho mať okamžite! A nemusíte pre to robiť vonkoncom nič. Stačí, ak o svojich chúťkach dáte vedieť administrátorom prvého privátneho online klubu CLB The Club.com. Zadáte súradnice a čas a oni vám dohodia užívateľa, ktorý chce to isté, čo vy. Bez toho, aby ste strácali čas, prídete rovno do hotového. Súkromný online klub vznikol pôvodne v Španielsku a združuje atraktívnych ľudí, ktorí vyhľadávajú potešenie a chcú si užiť kedykoľvek a s kýmkoľvek.

Vlastne, s kýmkoľvek nie. Kapacita klubu je obmedzená, počet užívateľov je strážený a noví členovia pribudnú len vtedy, keď im niekto z pôvodných členov zašle pozvánku a prejdú prísnym sitom. Dostať sa za neprístupné virtuálne steny sa podarilo mojej známej Jane, ktorá dlhodobo žije v Madride. „Účel tejto tajnej stránky je celkom jednoznačný. Nie je to sociálna sieť, neuverejňujete tam žiadne profily, fotky ani si s nikým nečetujete. Keď chcete, vytočíte telefónne číslo a prepoja vás na ďalšieho člena komunity, ktorý má práve čas a chuť. Nikto nevie telefónne číslo na ostatných členov ani žiadne iné osobné informácie, aby ostalo zachované úplné súkromie a anonymita,“ vysvetľuje Jana, ako stránka funguje.

A ako to vyzerá v praxi? „Povedzme, že tento štvrtok budem mať večer dve hodinky čas, pretože môj muž ide na stredoškolské stretnutie. Prihlásim sa na stránku klubu, oznámim im, že vtedy a vtedy sa mi to hodí a oni mi dohodia chlapíka, ktorý má voľno v tom istom čase ako ja. A tak sa zídeme a potešíme jeden druhého. Výhodou tejto zoznamky je to, že nemusím strácať čas vypisovaním správ a zvádzaním nejakej pochybnej virtuálnej známosti. Členstvo v tomto klube je rana na istotu. Nedostane sa doň hocikto, a tak v ňom nie sú žiadni chudáci ani psychopati. Môžem sa spoľahnúť, že chlapík, ktorý ma bude vo štvrtok čakať, bude rovnako normálny ako ja.“

Aká je realita: Keby mi Jana neposlala na stránku adresu, asi by som jej neverila. Na obrazovke mi naskočí minimalistická stránka, celá čierna, ktorá sa tvári veľmi neprístupne. Neprezradí mi nič, kým sa neprihlásim. A prihlásiť sa nemôžem, pretože nemám pozvánku. Nemohla mi ju poslať ani Jana. Virtuálny sex klub, ktorý operuje v ôsmich svetových mestách, v Madride, Barcelone, Paríži, New Yorku, Moskve či na Miami je skutočne len pre vyvolených.

Aký požičaj...

Zahrávate sa s myšlienkou nasadiť vášmu drahému parohy? Internet skutočne neveru v mnohom uľahčil a otvoril dvere netušeným možnostiam. Len pozor, aby sa vám to nevypomstilo ako pred niekoľkými rokmi jednej mojej známej. Na internete sa zoznámila s mužom, s ktorým si padli do oka, a mesiac si vymieňali horúce správy. A keď došlo na výmenu fotiek, v šoku zistila, že si celý čas písala so svojim vlastným manželom, ktorý sa na stránku prihlásil za rovnakým účelom ako ona... E

Autor: EMMA/ Barbora Daxner

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Stránky, ktoré vám uľahčia neveru
EMMA/ Barbora Daxner