Tip redakcii
 

Títo superhrdinovia vám zachránia Vianoce

Zostavili sme pre vás armádu hrdinov, ktorá vám zachráni Vianoce. Pripútajte sa, začíname!

19. decembra 2012, 09:00
Títo hrdinovia vám zachránia Vianoce.

Títo hrdinovia vám zachránia Vianoce.

Autor: Vlado Anjel

Hasič Martin Korbelič, najslávnejší šéfkuchár

Mužný hrdina, ktorý pod hrubou vrstvou hasičského výstroja je neuveriteľne sexi.

Kedy ho volať: Horí vám vianočný stromček? Z medovníkov v rúre šľahajú plamene alebo vaša mačka zdrhla na najvyšší strom? Spoľahnite sa na jeho superschopnosti.

Poznávacie znamenie: Oheň a spálené jedlo zacíti na sto kilometrov. Nemusíte zakladať požiar, reaguje aj na dymové signály, ak sú v nich skryté zaľúbené odkazy.

Ako vás zachráni: Príde aj s pomocníkmi na super vybavenom hasičskom aute a vybavené. Ak ho poprosíte, vezme so sebou aj dezert... Neodoláte!

Jeho tajná zbraň: Nájdete ho v známej bratislavskej reštaurácii, no väčšinou sa skrýva v „zákulisí“ kuchyne. Maťo je totiž jeden z najlepších šéfkuchárov a o nebezpečie v kuchyni sa dokáže postarať ako nikto.

korbelic

Policajt Libor Hudáček, hokejistické zlatíčko

Všetky darčeky zachránené! Pri ňom sa vám nič nestratí. Macher Libor Hudáček má zbrane vždy pripravené, v prípade núdze protivníka prekvapí hokejkou.

Kedy ho volať: Vždy, keď je na obzore zločin. Ak ste na Vianoce zabudli doma dieťa a za dverami číhajú „mokrí banditi“.

Poznávacie znamenie: Výzor mladého Toma Cruisa z filmu Top Gun, silná motorka a schopnosť naháňať zločincov aj na ľade. A to mimoriadne rýchlo a bez akýchkoľvek zábran.

Ako vás zachráni: Hneď ako vinníkom nasadí putá, posadí vás na Harley a rýchlo odvezie do bezpečia. Bude to jazda, na ktorú len tak nezabudnete.

Jeho tajná zbraň: Chlapčenským úsmevom dokáže odzbrojiť, ale aj odpútať pozornosť od svojej obrovskej sily. Ťažko ho niečím zastrašíte, tento chalan sa nebojí ani Ovečkina!

Kde ho nájdete: Na ľade, kde robí „poriadky“ so svojimi súpermi. Je ťažké ho chytiť a ešte ťažšie chytať jeho strely. Aj hokej hrá totiž hrdinsky.

hudacek

Doktor Michal Nemtuda, herec, ktorého preslávil film Lóve

Hrdina, pri ktorom všetky srdcia bijú tak, že to ani stetoskop nezvláda. Sexi doktor, pre ktorého sa rady stanete hypochondričkou.

Kedy ho volať: Ak sa pošmyknete na ľade, zabehne vám kostička z kapra, nebudete zvládať stres alebo vám nejaký ničomník na Vianoce zlomí srdce, tento doktor má liek na všetko. Stačí sa pozrieť do jeho očí...

Poznávacie znamenie: Pod doktorským plášťom skrýva vypracované telo a „pekáč buchiet“.

Ako vás zachráni: Nestačí vám dívať sa, vynúťte si umelé dýchanie! Pozor – v jeho čakárni sú dlhé rady pacientok.

Jeho tajná zbraň: Ochranárske objatie vypracovaných rúk a hrudníka. Kde ho nájdete: Na filmovom plátne, v divadle a v posilňovni, kde zdokonaľuje svoje supertelo.

nemtuda

Super Sajfa, najutáranejší moderátor

Supermuž. Univerzálny záchranca. Nech sa vám stane čokoľvek, stačí zavolať a on priletí na pomoc. V náručí vás odnesie do bezpečia domova, aby ste si mohli sviatky užiť v pokoji. Ničoho sa nebojte, Super Sajfa drží nad mestom stráž!

Kedy ho volať: Volajte ho iba v súrnych prípadoch a nevyužívajte jeho schopnosti ako rýchlu mestskú hromadnú dopravu! Poznávacie znamenie: Skúste zablikať na oblohu, prípadne vyslať do neba svetelný lúč so znakom „S“.

Ako vás zachráni: Priletí rýchlosťou blesku, zoberie vás do náručia. A zatiaľ čo s vami poletí do bezpečia, môžete obdivovať jeho mužné telo a odhodlanosť v tvári.

Jeho tajná zbraň: V civile sa maskuje ako moderátor. Šaty zo seba však dokáže strhnúť rýchlejšie ako chlapci z Chippendales. Pod trendy vecičkami sa skrýva oblek super hrdinu.

Kde ho nájdete: V ranných hodinách sa so svojou kolegyňou vyskytuje v rádiu. Ak počas dobrej viditeľnosti uvidíte na oblohe mihnúť sa čosi vysokou rýchlosťou, je to on – záchranca Vianoc!

Foto: Vlado Anjel

Autor: EMMA/ Monika Blahová

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Títo superhrdinovia vám zachránia Vianoce
EMMA/ Monika Blahová