Tip redakcii
 

Tri signály, že vás chce späť

Možno až vtedy, keď za vaším vzťahom zabuchol dvere, uvedomil si, čo vo vás stratil.

05. apríla 2012, 06:00
Ilustračná fotografia

Ilustračná fotografia

Autor: Profimedia.sk

Chlapi občas robia rozhodnutia, ktorým chýba akékoľvek rozumné vysvetlenie. Chvíľu majú pocit, že ste tá najúžasnejšia žena na svete, neskôr zase, že by sa lepšie cítili single. Kto sa v nich má vyznať? Sú však jasné signály, podľa ktorých pochopíte, že rozchod s vami oľutoval a rád by to všetko vrátil späť.

Spomína na minulosť

Narazili ste na seba v reštaurácii, pri nákupe potravín alebo ste vtedy boli práve na prechádzke so svojím štvornohým miláčikom? Ledva pri - kývol na pozdrav alebo sa vám radšej oblúkom vyhol? Azda chápete, že tento chlap sa od vás už nadobro odstrihol. No ak sa vám prihovorí, usmeje sa, a dokonca vytiahne vaše spoločné, príjemné zážitky, je viac ako isté, že na vás nevie zabudnúť. Čo keby ste sa znovu stretli pri káve? Môžete spomínať spolu a možno začnete písať ďalšie kapitoly vášho vzťahu.

Rozpráva o vás

Pýta sa na vás vašej sestry, kamarátky, kolegov. Zaujíma sa o to, ako sa máte, či ste v poriadku a či náhodou nemáte nového priateľa. Pred vašimi spoločnými známymi sa o vás vyjadruje v superlatívoch a nezabudne podotknúť, že mu chýbajú vaše spoločné raňajky či výlety na bicykli. A dúfa, či skôr si je istý, že sa o tom všetkom dopočujete – pretože sa určite zveruje vašej najklebetnejšej kamarátke alebo rovno zariadi, aby vám to kolega povedal. Len od vašej reakcie závisí, či sa odváži urobiť aj ďalší krok. A verte, že o tom, ako ste sa pri počúvaní týchto „klebiet“ tvárili, sa určite dozvie.

Činy, nielen slová

Ako dlho vám sľuboval, že sa oholí alebo konečne zmení účes? Nedušoval sa, že vyhodí to deravé, vyťahané tričko, že sa prinúti ísť na nákup nových rifieľ a že z auta vyhodí zaprášeného plyšáka, ktorého dostal od svojej úplne prvej lásky? Dostali ste od neho za týždeň už tretiu kyticu aj napriek tomu, že hoci vie, že kvety milujete, doniesol ich len na prvé rande? Ak niečo z toho, o čom kedysi len rozprával, prípadne na to frflal, aj naozaj urobil, je to signál, že to s vami myslí vážne a bol by vďačný za ďalšiu šancu. Pretože chlapi síce dokážu nasľubovať hory-doly, ale až keď začnú konať, vtedy ich môžete brať vážne.

Aby ste sa znovu nesklamali...

Skončili ste po pár týždňoch opäť spolu v posteli? Pozor, ak sa s vami vyspal, neznamená to, že po vás túži a chce sa k vám vrátiť. Možno mu išlo naozaj len o sex a vás bral v tomto sme re ako zaručenú istotu, ktorú bude od ďalšieho dňa opäť ignorovať. Skúste jeho náznakom a túžbe odolať – ak mu ide aj o vás, ozve sa opäť. Ak nie, skončí v posteli s inou a vy môžete byť hrdá, že ste sa zbavili takého úbožiaka.

Dajte mu čas

  • Rozhodol sa odísť? Od - pustite si scény a srdcervúcu záplavu sĺz – hádam sa dokážete ovládnuť. Vyplačte sa, keď budete sama alebo s kamarátkou.
  • Prvé dni sú ťažké, no mobil hoďte do kúta a nevolajte mu, ani neposielajte správy. Dajte mu čas.
  • Vezmite si pár dní dovolenky, vypnite telefón a nezapínajte počítač. Ideálne by bolo, ak by ste vyrazili niekam na víkend s partiou kamarátok, ktoré vás budú mať pod kontrolou a dokážu vás rozptýliť.
  • Nevyhľadávajte „náhodne“ spoločnosť svojho expartnera. Sebe tým ubližujete, ľahko sa môžete strápniť a nadobro ho odplašiť.
  • Neozval sa celé týždne? Zmierte sa s tým, malo to tak byť. Raz sa mu za to, že sa na vás vykašľal, poďakujete. Pretože po svojom boku budete mať oveľa lepšieho chlapa.

Autor: Báječná žena/ Alena Jurisová

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

Prekonajte jarnú únavu sorbetom z púpavy: Pripraviť túto ľadovú delikatesu nie je zložité

Púpavový sorbet je chutný a zdravý a práve teraz je ideály čas na jeho prípravu....
 

Aj päťdesiatnička môže zostať štíhla. Prestaňte sa vyhovárať na vek a spomalený metabolizmus!

To, že päťdesiatničky priberajú, má inú príčinu. Stačí robiť TOTO a matróna...
 

FOTO: Aj Dominika Mirgová sa už môže pýšiť sexi fotkami. Schudla 8 kíl, ale so slzami

Dominika Mirgová (27) schudla za tri mesiace na svoju vysnívanú hmotnosť....
 

AJ Beyoncé sa odľahčuje. V rámci diéty speváčka predstavila nový HIT NA CHUDNUTIE

Slávna speváčka propaguje vegánstvo. Ponúka návod, ako si naň zvyknúť....
 

ZÁZRAČNÝCH 40 dní: TOTO sa stane, keď prestanete jesť mäso, sladkosti, fajčiť a piť alkohol

Aj vy začínate s pôstom? Odborník na výživu MUDr. Igor Bukovský má na to jasný...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Tri signály, že vás chce späť
Báječná žena/ Alena Jurisová