Tip redakcii
 

Ste neverné? Vieme, čo robiť, aby ste sa neprezradili

V žiadnom prípade netvrdíme, že nevera je v poriadku, no ako vieme, život je nevyspytateľný. Mali by ste sa jej oblúkom vyhýbať, no keď ste už zablúdili, pokúste sa eliminovať následky nerozvážneho úteku zo vzťahu. Existuje istý nepísaný manuál, ktorý vám pomôže zahladiť dôkazy.

14. marca 2013, 08:00
Keď ste už ochutnali zakázané ovocie, nedopusťte, aby tým trpel niekto druhý.

Keď ste už ochutnali zakázané ovocie, nedopusťte, aby tým trpel niekto druhý.

Autor: Profimedia.sk

Ak váš partner pre vás prestáva byť výnimočný alebo jednoducho váš vzťah ovládol stereotyp, je veľmi pravdepodobné, že vás to začne ťahať niekam inam. Niektoré kontroverzné teórie hovoria aj o tom, že nevera je znakom zdravého manželstva a ani v najmenšom prípade neznamená, že niečo vo vzťahu škrípe. Tak či onak, keď ste už ochutnali zakázané ovocie, nedovoľte, aby tým trpel váš partner. Čo teda robiť, aby ste mu svojím úletom neublížili?

Nenechajte sa odhaliť

To, že lož má krátke nohy, platí aj v tomto prípade. Keďže milostný románik nie je práve to, s čím by ste sa chceli svojmu drahému pochváliť, je lepšie ho udržať v tajnosti. Preto si dávajte pozor na všetky dôkazy, ktoré by vás mohli prezradiť. Nezabúdajte na sms-ky, telefonáty, chat...

Malý nepriateľ

Na odhalení nevery má veľmi často podiel náš každodenný pomocník, v tomto prípade najhorší nepriateľ - mobil. Sms-ky či históriu hovorov nie je možné vždy starostlivo ustrážiť. Navyše, nie každá z nás je taká dobrá herečka, aby dokázala zakryť blažený úsmev po prečítaní horúcej sms-ky od pána zakázaného. Mobil je pre neveru nebezpečný, preto obmedzte jeho používanie na minimum. Aj keď vieme, že v tomto prípade vám priam horí v ruke...

Pozor na kondómy

Hoci je správne, že sa s milencom chránite pred pohlavnými chorobami, musíte si dávať pozor, aby vás neodhalili. Keď beriete antikoncepciu a s priateľom kondómy nepoužívate, bude mu podozrivé, že u vás nejaký našiel. A vymyslieť dôveryhodnú výhovorku v takejto stresovej situácii je skutočne vecou profíka. Preto túto starosť nechajte na milencovi, alebo vyhadzujte aj nepoužitý kondóm ihneď po čine.

Nemeňte sexuálne zvyky

Ak ste za hriešnicu a svoje úlety si naplno užívate, nedajte na sebe nič poznať v posteli s vaším priateľom či manželom. Pokiaľ vo vás milenec prebudil skryté túžby a vy ste s ním vyskúšali to, čo ešte nikdy predtým, tieto novinky neprenášajte aj do druhej postele. Ak začnete so svojím stálym partnerom náhle experimentovať, koledujete si o problém. Veľmi rýchlo mu dôjde, že je za tým niekto iný. Preto si dávajte pozor, aby sa vo vašom milostnom živote nič výrazné nezmenilo.

Buďte ako predtým

Pokiaľ ste doteraz vrčali ako levica zakaždým, keď sa váš drahý vybral s kamarátmi na pivo a zrazu ho tam sama posielate, je to podozrivé. Rovnako, keď z ničoho nič začnete robiť pre svojho partnera veci, ktoré ste doteraz odmietali, je dôkazom toho, že chcete uľaviť svojmu svedomiu. Preto sa pokúste správať sa rovnako ako pred vaším hriešnym románikom. Inak partnerovi vedome alebo nevedome vyšlete signál, že niečo nie je v poriadku.

Zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať

Pokiaľ ste v niečom zlyhali a váš partner začne niečo tušiť, snažte sa situáciu dostať pod kontrolu. S chladnou hlavou a sebaistotou zatĺkajte všetko, z čoho vás podozrieva. Možno sa vám to zdá byť nefér, no menej spravodlivé by bolo, keby za vaše hriechy trpel niekto, kto je v tom nevinne. Keď sa dostanete do krízového štádia, musíte sa rozhodnúť, či chcete vo vzťahu pokračovať alebo sa vydať inou cestou. Okrem vášho klamstva a nevery sú v hre city iných ľudí, s ktorými by ste sa nemali zahrávať. To by vás mohlo vyjsť príliš draho...

Autor: glanc.sk

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

AJ Beyoncé sa odľahčuje. V rámci diéty speváčka predstavila nový HIT NA CHUDNUTIE

Slávna speváčka propaguje vegánstvo. Ponúka návod, ako si naň zvyknúť....
 

ZÁZRAČNÝCH 40 dní: TOTO sa stane, keď prestanete jesť mäso, sladkosti, fajčiť a piť alkohol

Aj vy začínate s pôstom? Odborník na výživu MUDr. Igor Bukovský má na to jasný...
 

Michal zhodil 70 kíl! Odborník tvrdí, že schudnúť môžete aj s prílohami. TU je jedálniček

Zabudnite na delenú stravu. Pokojne si k mäsu doprajte aj ryžu, zemiaky...
 

Veselá brzda diéty: Viete ako treba piť, aby ste úspešne chudli?

Nedarí sa vám schudnúť? Na vine môže byť alkohol, spoľahlivý ničiteľ dobrých...
 

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Ste neverné? Vieme, čo robiť, aby ste sa neprezradili
glanc.sk