Dátum: Utorok 17.01.2017 Dnes oslavuje:

Nataša Zajtra: Bohdana

 

 

 
  • Poslať e-mailom
  • Vytlačiť článok
  • Facebook
  • Napíšte nám
  • Zdielať s ostatnými

Ste neverné? Vieme, čo robiť, aby ste sa neprezradili

Zdroj: glanc.sk 14. marca 2013, 08:00
Foto: Profimedia.sk Keď ste už ochutnali zakázané ovocie, nedopusťte, aby tým trpel niekto druhý.

V žiadnom prípade netvrdíme, že nevera je v poriadku, no ako vieme, život je nevyspytateľný. Mali by ste sa jej oblúkom vyhýbať, no keď ste už zablúdili, pokúste sa eliminovať následky nerozvážneho úteku zo vzťahu. Existuje istý nepísaný manuál, ktorý vám pomôže zahladiť dôkazy.

Ak váš partner pre vás prestáva byť výnimočný alebo jednoducho váš vzťah ovládol stereotyp, je veľmi pravdepodobné, že vás to začne ťahať niekam inam. Niektoré kontroverzné teórie hovoria aj o tom, že nevera je znakom zdravého manželstva a ani v najmenšom prípade neznamená, že niečo vo vzťahu škrípe. Tak či onak, keď ste už ochutnali zakázané ovocie, nedovoľte, aby tým trpel váš partner. Čo teda robiť, aby ste mu svojím úletom neublížili?

Nenechajte sa odhaliť

To, že lož má krátke nohy, platí aj v tomto prípade. Keďže milostný románik nie je práve to, s čím by ste sa chceli svojmu drahému pochváliť, je lepšie ho udržať v tajnosti. Preto si dávajte pozor na všetky dôkazy, ktoré by vás mohli prezradiť. Nezabúdajte na sms-ky, telefonáty, chat...

Malý nepriateľ

Na odhalení nevery má veľmi často podiel náš každodenný pomocník, v tomto prípade najhorší nepriateľ - mobil. Sms-ky či históriu hovorov nie je možné vždy starostlivo ustrážiť. Navyše, nie každá z nás je taká dobrá herečka, aby dokázala zakryť blažený úsmev po prečítaní horúcej sms-ky od pána zakázaného. Mobil je pre neveru nebezpečný, preto obmedzte jeho používanie na minimum. Aj keď vieme, že v tomto prípade vám priam horí v ruke...

Pozor na kondómy

Hoci je správne, že sa s milencom chránite pred pohlavnými chorobami, musíte si dávať pozor, aby vás neodhalili. Keď beriete antikoncepciu a s priateľom kondómy nepoužívate, bude mu podozrivé, že u vás nejaký našiel. A vymyslieť dôveryhodnú výhovorku v takejto stresovej situácii je skutočne vecou profíka. Preto túto starosť nechajte na milencovi, alebo vyhadzujte aj nepoužitý kondóm ihneď po čine.

Nemeňte sexuálne zvyky

Ak ste za hriešnicu a svoje úlety si naplno užívate, nedajte na sebe nič poznať v posteli s vaším priateľom či manželom. Pokiaľ vo vás milenec prebudil skryté túžby a vy ste s ním vyskúšali to, čo ešte nikdy predtým, tieto novinky neprenášajte aj do druhej postele. Ak začnete so svojím stálym partnerom náhle experimentovať, koledujete si o problém. Veľmi rýchlo mu dôjde, že je za tým niekto iný. Preto si dávajte pozor, aby sa vo vašom milostnom živote nič výrazné nezmenilo.

Buďte ako predtým

Pokiaľ ste doteraz vrčali ako levica zakaždým, keď sa váš drahý vybral s kamarátmi na pivo a zrazu ho tam sama posielate, je to podozrivé. Rovnako, keď z ničoho nič začnete robiť pre svojho partnera veci, ktoré ste doteraz odmietali, je dôkazom toho, že chcete uľaviť svojmu svedomiu. Preto sa pokúste správať sa rovnako ako pred vaším hriešnym románikom. Inak partnerovi vedome alebo nevedome vyšlete signál, že niečo nie je v poriadku.

Zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať

Pokiaľ ste v niečom zlyhali a váš partner začne niečo tušiť, snažte sa situáciu dostať pod kontrolu. S chladnou hlavou a sebaistotou zatĺkajte všetko, z čoho vás podozrieva. Možno sa vám to zdá byť nefér, no menej spravodlivé by bolo, keby za vaše hriechy trpel niekto, kto je v tom nevinne. Keď sa dostanete do krízového štádia, musíte sa rozhodnúť, či chcete vo vzťahu pokračovať alebo sa vydať inou cestou. Okrem vášho klamstva a nevery sú v hre city iných ľudí, s ktorými by ste sa nemali zahrávať. To by vás mohlo vyjsť príliš draho... 

Naj z glancu

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 

Príbehy

Dobro nevymizlo: Aj vy ste pomohli zmeniť ťažké osudy ľudí z našich príbehov

Po celý rok 2016 sme vám prinášali príbehy ľudí, s ktorými sa život nemaznal....
 

Pavlov svet sa ponoril do tmy: Napriek hendikepu začal aktívne športovať!

Niektoré uličky v meste rozoznám podľa odrazu svojho hlasu od domov – hovorí...
 

Neklamú a neohovárajú: Silné príbehy ľudí, ktorých spojil autizmus

Lucia Lazárová (33), ktorá pomohla Gabike (23) nájsť prvú prácu v živote,...
 

Príbehy, ktoré vás chytili za srdce! TIETO boli v roku 2016 pre vás najsilnejšie

Život píše príbehy, ktoré sú niekdy až príliš kruté a tvrdé. Nemaznal...
 

Osud to zariadil dokonale: Tam, kde zachránili jeho pomáha dnes on sám!

Ladislava Adamoviča (34) zachránil pred hrozivým osudom detský domov....