Dátum: Štvrtok 08.12.2016 Dnes oslavuje:

Marína Zajtra: Izabela

 

 

 
  • Poslať e-mailom
  • Vytlačiť článok
  • Facebook
  • Napíšte nám
  • Zdielať s ostatnými

Sex podľa povolania: Manažér bude v posteli iný ako informatik

Zdroj: Báječná žena/Alena Jurisová 18. novembra 2013, 07:00
Foto: Profimedia.sk To, čo vášho partnera živí, môže veľa prezradiť aj o jeho sexualite.

Chcete vedieť, aký bude váš nový objav v posteli? Spýtajte sa ho, aké má zamestnanie.

To, čo vášho partnera živí, môže veľa prezradiť aj o jeho sexualite a zároveň vám napovie, ako ho získate alebo čím ho potešíte. Má radšej stereotyp, pokoj alebo bude vyhľadávať dobrodružstvá mimo vašej spoločnej postele?

Pracovník s realitami

Je v jednom kole a málokedy dokáže oddychovať. Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, jeho práca je plná adrenalínu. Tak, ako hľadá nové objekty a nové možnosti vo svojom zamestnaní, tak aj v súkromnom a sexuálnom živote potrebuje zmenu – aspoň občas. Ponúknuť mu ju však môžete aj vy. Stačí iné líčenie, účes či netradičný čas na milovanie.

Ale pozor – s rovnakým nadšením dokáže raz za čas oceniť aj pokojný víkend vo dvojici mimo telefónneho signálu.

Lekár, zdravotník

Má pocit, že intímnostiam rozumie viac ako ktokoľvek iný a užíva si ich. Pravdepodobne si prvé milovanie s vami naplánuje a len ťažko k tomu dôjde spontánne, bez sprchy a umytých zubov. Na experimenty ani prekvapenia si nepotrpí, nebráni sa však prejavom nežností na verejnosti. Potešíte ho prejavom náklonnosti počas dobrej večere v reštaurácii a spoločným kúpeľom pri sviečkach.

Kuchár, čašník

Je otvorený pri nadväzovaní kontaktov, no opatrný, ak má za sebou sklamanie. Rozhovory sú pre neho hrou, potenciálny ďalší vzťah výzvou, ktorú berie vážne a nechce ju unáhliť. Ak je gastronómia jeho srdcovou záležitosťou a nepracuje v tejto oblasti len z donútenia či núdze, otvorí vám dvere do sveta labužníckych, sexuálnych zážitkov. Ocení, ak jeho aktivitu prijmete s potešením a necháte sa rozpáliť rovnako ako on. Pretože ufrflané a chladné ženy nemá rád.

Robotník

Vstáva o piatej, celý deň stojí na nohách, ruky má ako z ocele. Jeho objatie budete cítiť ešte dlhé minúty po tom, čo odišiel. Aj keď možno nemá vždy spôsoby gavaliera, je to chlap, ktorého len tak niečo nezlomí... ani v živote, ani v posteli. Dá vám viac, ako čakáte, a vášnivejšie ako mnohí uhladení chlapi vo vyžehlených košeliach. Bude sa mu páčiť, ak budete spontánna a priama, ak si poviete, čo máte najradšej. Tak odhoďte zábrany a vrhnite sa na neho!

Pedagóg

Je rád, keď ho všetci počúvajú a oceňujú jeho schopnosti. To u chlapa pedagóga, zväčša platí aj v tej najintímnejšej chvíli vo dvojici. Usmerní vás, ako si máte ľahnúť, ako sa otočiť a ako sa ho dotýkať. Ak to nepreháňa, nebude to vášmu sexuálnemu spojeniu na škodu. Ak ho potešíte, poteší aj on vás. Rozprávajte mu, čo vás na ňom priťahuje, čo máte rada a ako sa vám páči, keď vidíte jeho vzrušenie. Bude to na výbornú...

Manažér

Rád plánuje – o sexe to platí rovnako ako o termínoch v práci. Má rád predohry naplnené erotikou, ktoré sa môžu začať už dopoludnia cez „horúce“ správy v mobile. Tak, ako sa nebránia vylepšeniam a novinkám, ktoré im uľahčia prácu, nebránia sa ani erotickým hračkám a nezvyčajným realizáciám posteľných radovánok. Zaútočte na neho príjemným večerom naplánovaným do detailov. Začnite chutným prípitkom, pokračujte striptízom a končite orgazmom.

Informatik

Živia ho zabehané postupy, ale aj hľadanie nových možností a vylepšení. Možno pôsobí nudne a strnulo, v sexe však dokáže byť viac ako odviazaný a je plný energie. Pozná všetky novinky z erotických obchodov, na druhej strane je však hanblivý a najlepšie sa cíti v súkromí. Od partnerky očakáva, že bude upravená a vyzývavá – nie však vulgárna. Pripravte mu po návrate prekvapenie. Upravte si vlasy, stavte na dôraznejšie líčenie a sexi bielizeň. Neodolá vám!

Živel bez fantázie?

  • Má váš partner zamestnanie, v ktorom sa často stretáva s inými ľuďmi? Má to vplyv aj na jeho chuť na sex – či pozitívnu, alebo negatívnu, to už posúďte sama.
  • Študenti vysokých škôl vo všeobecnosti uzatvárajú manželstvá neskôr a majú viac sexuálnych zážitkov.
  • Veľa závisí od toho, či váš partner pracuje fyzicky, alebo psychicky. Ak sa živí „rukami“, v posteli by mal byť živelnejší, no môže mu chýbať fantázia.
  • Na partnerovi si nevšímajte len to, kam chodí do práce, ale aj jeho iné vlastnosti, ako porozumenie, vyjadrovanie, komunikáciu s inými ľuďmi či ochotu a schopnosť vnímať vaše potreby. 

Naj z glancu

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 

Príbehy

Pre mňa si mŕtva, ty pobehlica: Kruté slová adresoval Jaro svojej manželke

S Jarom sme sa brali asi po ročnej známosti. Obaja sme mali už čo-to odžité...
 

Ste ohrození aj vy? Mária sa nakazila hepatitídou pri krvnej transfúzii!

Nie je narkomanka ani nestriedala partnerov. Dokonca sa nepamätá, že by...
 

Súperke som zlomila ruku: Rebeka je juniorskou majsterkou sveta vo armwrestlingu

Vďaka športu precestovala takmer celý svet. Môže si merať silu s nejedným...
 

Trpezlivo vyčkával: Júlia zistila, že od nenávisti k láske je iba krôčik

Po skončení strednej školy som sa usilovala nájsť slušnú prácu. Keď som...
 

Môj slivkový princ: Po Heleninom boku je tento muž už krásnych 35 rokov!

V časoch mojej mladosti sme vždy na konci leta mali v záhrade u mojej babky...