Tip redakcii
 

Tri príbehy o prvom milovaní: Ako si na to spomínate vy?

Pamätáte si ešte, aké to bolo "vtedy po prvýkrát"? Tri naše čitateľky sa s nami podelili o ich zážitky...

11. marca 2013, 09:00
Spomínate si, ako ste to po prvýkrát prežívali vy?

Spomínate si, ako ste to po prvýkrát prežívali vy?

Autor: profimedia.sk

Vzrušujúci nadčas

Adriana (25)

Stalo sa to v „detskej“ izbe môjho vtedajšieho frajera Petra, keď sme mali obaja šestnásť. A bolo to o ničom. Ani pri ďalších mužoch som tomu neprišla na chuť. Dokonca som si to nikdy nerobila sama. Povedala som si, že sex nie je pre mňa, a radšej som sa sústredila na kariéru. Prijali ma do prestížnej reklamnej agentúry. Všetko bolo super, až na šéfa, ktorý si na mňa zasadol. On bol príťažlivý štyridsiatnik v najlepšej forme, ja len mladá žaba s pár kilami navyše. Dával mi to pocítiť. Raz sme ostali v práci dlhšie. Šéf prišiel za mnou a povedal, že to tak ďalej nejde.

Vraj ma buď vyhodí, alebo znásilní. Pozerala som sa naňho ako vyjavená, ale zrazu som mala vlhké nohavičky. Ani neviem ako, vyšlo zo mňa, že prácu potrebujem. Pochopil. Pristúpil zozadu k mojej stoličke a začal mi masírovať prsia. Rukami zašiel pod blúzku a stláčal ich čoraz silnejšie. Slastne som privrela oči. Zdvihol ma za ruku a začal ma vyzliekať. Nič som nerobila, len som odovzdane čakala. Začal ma dolu dráždiť jazykom a v prestávkach opakoval, ako po mne túži od prvej chvíle, čo ma zbadal. Nič podobné som predtým nezažila.

Prechádzali mnou silné vlny vzrušenia a moje telo si ho doslova pýtalo. Zvalil ma na stôl, rozopol si nohavice a ja som uvidela, ako po mne túži. To, čo nasledovalo potom, by sa dalo nazvať znásilnením iba vtedy, ak by som protestovala. Ale mňa to jeho divoké a nenásytné prirážanie dostávalo čoraz viac do varu, až... som to nevydržala. Vzdychy rozkoše umlčal dlaňou. Zažila som svoj prvý skutočný orgazmus. Ten druhý nasledoval minútu po ňom.

Zamatový úlet

Silvia (30)

Vždy som si myslela, že som výlučne na mužov, až kým mi priateľ Roman nepredstavil kamošku z detstva, ktorá po rokoch prišla domov z USA. Natália mala ohnivočervené vlasy, prepichnutý nos a obočie, celý dekolt i ľavú ruku mala farebne potetované. Jednoducho, bola neuveriteľne sexi. Až tak, že som sa raz pristihla, ako si predstavujem, že rukou hladkám jej okrúhly zadoček. Odkedy prišla, každú noc sa mi o nej snívalo. Na rozlúčkovom žúre jej prišlo zle z alkoholu a ja som ju odprevadíla domov. Už v taxíku sme sa začali hladkať, vo výťahu sme si do úst vrazili jazyky a keď sme prišli do bytu, zamierili sme rovno do postele.

Mala nádherné telo a zamatovú pokožku. Bozkávali sme sa všade, nevedeli sme prestať. Bolo to krásne, hebké, nežné a mokré. Po nekonečne dlhom milovaní sme zaspali nahé v objatí a tak nás ráno našiel Roman. Natália si na nič nepamätala, zbalila sa a odletela preč. On mi odpustil, ale po čase som sa s ním rozišla – kvôli inému mužovi. No svoju skúsenosť so ženou budem mať v pamäti vždy ako ten najlepší sex.

Prvýkrát otvorené vrátka

Liana (27)

Nikto by to na mňa na prvý pohľad nepovedal, ale v sexe som vždy bola konzerva. Najradšej mám klasiku a o nejakých iných praktikách som nechcela ani počuť. Priateľ veľmi túžil po análnom sexe, ja som to však stále odmietala. Ibaže na jednej služobke v Miláne som spoznala neuveriteľne sexi Taliana. Ani neviem, ako som sa ocitla v jeho apartmáne. Začali sme sa bozkávať, potom ma otočil a jazykom mi prechádzal po chrbtici až k zadočku. Roztiahol mi nohy a vrazil mi jazyk dnu. Ale nie tam, kde som bola zvyknutá.

Oblizol si prsty a pokúsil sa ich ponoriť dovnútra, ja som však od bolesti vykríkla. „Olio,“ šepkal si popod nos a rýchlo vytiahol fľašku olivového oleja, nalial si ho na prsty a pomaličky ich začal do mňa zasúvať. Už to nebolelo, naopak, bolo to veľmi príjemné. Druhou naolejovanou rukou mi hladil prsia a prechádzal až na klitoris. „Piú, piú,“ šepkal vzrušene. Potom si na naň naniesol vrstvu oleja a poriadne natrel aj mňa. Bola som veľmi vzrušená a kričala som od extázy. Doma som potom priateľovi ako darček na narodeniny naservírovala olejové vzrušenie. Ale radšej som mu nepovedala, že ma to naučil jeden taliansky žrebec.

Autor: EMMA

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

AJ Beyoncé sa odľahčuje. V rámci diéty speváčka predstavila nový HIT NA CHUDNUTIE

Slávna speváčka propaguje vegánstvo. Ponúka návod, ako si naň zvyknúť....
 

ZÁZRAČNÝCH 40 dní: TOTO sa stane, keď prestanete jesť mäso, sladkosti, fajčiť a piť alkohol

Aj vy začínate s pôstom? Odborník na výživu MUDr. Igor Bukovský má na to jasný...
 

Michal zhodil 70 kíl! Odborník tvrdí, že schudnúť môžete aj s prílohami. TU je jedálniček

Zabudnite na delenú stravu. Pokojne si k mäsu doprajte aj ryžu, zemiaky...
 

Veselá brzda diéty: Viete ako treba piť, aby ste úspešne chudli?

Nedarí sa vám schudnúť? Na vine môže byť alkohol, spoľahlivý ničiteľ dobrých...
 

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Tri príbehy o prvom milovaní: Ako si na to spomínate vy?
EMMA