Tip redakcii
 

Adam Kováč: Za účasť v šou získal byt a týždennú rentu

Je zvýhodnený! Zatiaľ čo sa budú jedenásti súťažiaci reality show Pláž 33 potiť od roboty celkom zadarmo, exfarmár Adam dostane za svoje účinkovanie nielen byt, ale aj peniaze.

21. júla 2012, 18:00

Vie v tom chodiť! Bývalý farmár Adam Kováč sa doma dlho neohrial. Po úspešnom markizáckom projekte Farma už zarezáva v ďalšom ťažiskovom programe televízie s názvom Pláž 33. Adam sa, skrátka, chopil príležitosti, aby zo svojej rýchlokvasenej popularity „vytrieskal“, čo sa dá. Najskôr to síce vyzeralo tak, že o rozruch na nábreží Dunaja sa bude s otrčeným zadkom, prípadne inými časťami tela, starať neriadená strela Monika Haklová (38), napokon však v Záhorskej Bystrici padol žreb na čerstvo zadaného Kováča. Jeho účinkovanie v šou rozhodne nebude lacné.  O opätovnom vstupe na obrazovky sa vyjadroval dosť zdržanlivo. „Dostal som parádnu televíznu ponuku, o ktorej zatiaľ nemôžem nič povedať,“ chválil sa nám. „Bude to bomba,“ neskrýval svoje nadšenie. „Vďaka novej príležitosti dostanem aj s Luckou prenajatý byt. Takto sa bude môcť pokojne presťahovať z Bystrice do Bratislavy aj s deťmi,“ vyjadril sa spokojne.

Pri prenajatom byte sa však Adamova trhová cena nekončí. Podľa našich zistení by mal za účinkovanie „zhrabnúť“ 500 eur týždenne. Ak šou potrvá do septembra, ako Markíza plánuje, chlapec si bez toho, aby niečo poriadne robil, celkom slušne privyrobí.

Monika Haklová urobí pre popularitu úplne všetko.

Počká si!

Kým bude Adam hájiť svoje farby na pláži, jeho nová polovička Lucia Frčková (27) bude na neho čakať v prenajatom byte. Prvé lastovičky z programu však nasvedčujú tomu, že ich vzťah podstúpi krst ohňom. Okolo Adama sa už teraz rozpútal boj medzi finalistkami Romanou Horváthovou (25) a Danielou Biháryovou (24). Tie totiž uzavreli stávku, aby preverili jeho vernosť k Lucii. Blonďavá mamina Brooklyna (4) a Sherry (2) si je však Adamovými citmi istá a na celej záležitosti sa iba dobre baví. „Svojmu priateľovi verím, takže Klaudia sa môže snažiť, koľko chce,“ odkázala jej bývalá farmárka. Súťaž o 33 000 eur je na samom začiatku a v prostredí krásnych žien sa to okolo Adama môže ešte všelijako zamotať...

Zalúbenci momentálne bývajú v prenajatom byte v centre Bratislavy.

Dochádzajú hviezdy?

Ťažko povedať, či televízia zo Záhorskej Bystrice urobila dobre, keď dala šancu Adamovi. V talóne totiž mala aj kontroverznú Moniku Haklovú. O tej je známe, že pre zviditeľnenie je schopná čohokoľvek. Naposledy sa vo veľkom štýle predviedla na oficiálnom otvorení Pláže 33, keď opäť ukázala úplne všetko. A aby toho nebolo málo, všetkých celý večer presviedčala o tom, že je namiesto Kvety Horváthovej novou moderátorkou tretieho pokračovania Farmy. Do popredia sa teda dostávajú nové hviezdy, ktorým stačí nadávať, vyzliekať sa, praktizovať sex v priamom prenose, a ešte za to dostanú aj slušne zaplatené. Uvidíme, ktorý z nich si najbližšie ponesie domov sošku Osobnosti televíznej obrazovky.

Láska Adama a Lucie sa zrodila na farme.

Autor: ŠARM/ Jana Jackaninová
 


 

Vaše diétne tipy

Počuli ste už o hubovej káve, hubovom latte a hubovom kakau? Oplatí sa ich vyskúšať!

Máte problémy so srdcom, alebo tlakom? Riešte to kávou. Samozrejme, bezkofeínovou....
 

Strava ma vyliečila, tvrdí autorka stravovacieho hitu Antónia Mačingová. Naozaj to funguje u každého?

„Keď ma lekárka otestovala, zistila, že som alergická hádam na všetko…...
 

TAKTO to robí Dara Rolins! Ženy sa chcú obliekať ako ona, mať jej postavu aj frajera. Speváčka svoje finty netají

Návod, ako vyzerať skvele, poskytla Dara Rolins (44) opäť vo svojom novom...
 

Ryža pri chudnutí? Prečo nie! Táto 1 surovina zníži jej obsah kalórií

Zahájili ste boj s kilami navyše? Ak ste na druhú koľaj dočasne odsunuli...
 

SCHUDLA 45 kíl a dnes si už na sladkosti ani nespomenie. Miriam prezradila, ako sa jej to podarilo

V šou Extrémne premeny Slovensko sa podarilo zmeniť životný štýl aj bývalej...