Tip redakcii
 

Celebrity po pôrode: Ako to tie ženy robia?

Kto by čakal, že známe slovenské a české celebrity budú po pôrode vyčerpané a neupravené, je na veľkom omyle. Dámy vyzerajú ako zo škatuľky a svojím výzorom by mohli konkurovať aj svetovým modelkám.

09. októbra 2012, 12:00
Celebritné mamičky nevyzerajú ako krátko po pôrode...

Celebritné mamičky nevyzerajú ako krátko po pôrode...

Autor: profimediak.sk/ Matej Kalina/ Archív

Styling za majland

Mať dve deti s podnikateľom Borisom Kollárom (47) sa zatiaľ žiadnej žene nepodarilo. Teda okrem tmavovlásky Andrey Heringhovej (31). Dcéru Saru Zoe mu priviedla na svet 1. januára 2010, keď šťastný otecko lyžoval v Tatrách. Na prepustenie svojich dievčat z pôrodnice sa však dostavil a Andrea sa po jeho boku vyštafírovala, ako sa na boháčovu partnerku patrí. Vtedy sa zmenila na divokú šelmu v leoparďom kabáte s vysokými čižmami a náznaky pôrodu na nej absolútne nebolo badať. Ten istý prípad sa stal aj pred pár dňami, keď si Boris z bratislavskej nemocnice odniesol ich spoločného syna Boriska. Tentoraz Andrea vymenila dlhší kabát za sexi džínsové minišaty s hriešne drahou kabelkou a lodičkami. Popôrodné kilá sa záhadne stratili zo dňa na deň a Andrea vystavila na obdiv svoje dokonalé nohy a osí pás. Dokáže táto žena čarovať alebo za všetko môže ďakovať genetike? Ktovie...

Foto: Matej Kalina

Foťte ma, mám to tak rada!

Česká rebelka Agáta Hanychová (27) priviedla na svet svojho syna Kryšpína v auguste minulého roku. Na to, že Agáta mala za sebou náročný osemapolhodinový pôrod, keď bol jej syn omotaný pupočnou šnúrou, vyzerala v deň odchodu z nemocnice perfektne. O Agáte je známe, že miluje objektívy fotoaparátov a na túto príležitosť sa aj náležite pripravila. Večná vymetačka žúrov stavila v spoločnosti syna a bývalého partnera na dokonalý mejkap a ležérny štýl oblečenia, ktorý presvedčil, že Hanychová je vždy „nad vecou“.

Pani v bielom

Alice Jandová (30) našla šťastie po boku výrazne staršieho muža, speváka Petra Jandu (70). S ním má dve dcéry Anežku a Rozárku, popri ktorých záhadne mladne. To potvrdila aj v auguste 2009, keď v bielom sexi tielku s plným dekoltom pyšne ukázala malú Anežku. Nuž, mamičky, ktoré majú so sebou „pojazdnú mliekareň“, sú skrátka očarujúce.

Foto: profimedia.sk

Dá sa to zvládnuť aj v športovom

Podpätky, minisukňu a vyfúkaný účes vymenila za pohodlné tepláky a tričko speváčka Dara Rolins (39) v roku 2008, keď si s bývalým partnerom domov odniesli dcéru Lauru. Napriek športovému oblečeniu speváčka žiarila a označeniu módnej ikony nezostala nič dlžná. Naopak, jej kolegyňa Zuzana Belohorcová (36) o dva roky neskôr „ohúrila“ v latexových nohaviciach, ktoré kritici označili za neveľmi vydarený a hlavne vhodný kúsok. Napriek tomu ako novopečená mamička vôbec nevyzerala a pôsobila, akoby si odskočila z nejakej spoločenskej udalosti.

Foto: profimedia.sk

Dvakrát za hviezdu

Modelka Andrea Verešová (32) je dvojnásobná mamička, ktorá kvitne do krásy. Jej línii absolútne neuškodil ani prvý pôrod spred piatich rokov, keď dcéru Vanessu privádzala na svet osem hodín. Po pár dňoch vyzerala ako z módneho časopisu, keď neváhala odhaliť aj nôžky v minisukni. Situácia sa zopakovala aj o dva roky neskôr, keď v čižmičkách cupitala po nemocnici so synom Danielom Tobiášom.

Foto: ČTK

Autor: ŠARM

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 
 
Celebrity po pôrode: Ako to tie ženy robia?
ŠARM