Dátum: Streda 18.01.2017 Dnes oslavuje:

Bohdana Zajtra: Drahomíra

 

 

 
  • Poslať e-mailom
  • Vytlačiť článok
  • Facebook
  • Napíšte nám
  • Zdielať s ostatnými

Nová krv: Poznáte krásne dcéry slovenských hviezd?

Zdroj: EMMA/ Monika Blahová 14. januára 2013, 12:00
Foto: Branislav Šimončík Známym rodičom rastie nová konkurencia

Známym rodičom rastie nová konkurencia. Krásne dcéry, ktoré sa rozhodne nemusia spoliehať na svoje priezviská.

Petra Batthyányová

Vek: 18 rokov

Poznávacie znamenie: Medzierka medzi zubmi, veľké skúmavé oči a zmysel pre štýl a módu. V čom má úspech: Plánuje študovať módne návrhárstvo, no v šoubiznise sa jej celkom páči. „Ústa sa mi nezastavia, mohla by som to skúsiť na Vysokej škole múzických umení.“

Budúcnosť: Herečka, moderátorka alebo módna návrhárka. „Na prvom mieste je u mňa návrhárstvo a móda.“

Čo robí momentálne: Tento rok bude maturovať a čakajú ju prijímačky na výšku. Momentálne sa venuje prípravám svojej prvej módnej prehliadky v štýle hviezd filmového plátna.

Ovplyvnená rodičmi: „Určite! Veď na základe toho ma oslovili ľudia, ktorí by si ma za normálnych okolností asi nevšimli.“

Známy rodič: Herec Peter Batthyány

Alex Barkolová

Vek: 14 rokov

Poznávacie znamenie: Krásna ako bábika Barbie, vysoká, štíhla a jemná. Nejde si ju nevšimnúť. V čom má úspech: V septembri bola na svojom prvom kastingu v Miláne a bingo! „Videla som, ako modelky žijú, kde bývajú, ako fungujú kastingy a chcem to ešte viac,“ teší sa Alex, ktorej staršia sestra sa uberá rovnakým smerom.

Budúcnosť: „Chcela by som pracovať v Amerike a celú ju precestovať. Najskôr však Miláno, sľúbila som, že prídem v lete,“ prezradila EMME Alex. V mekke módy z nej boli hotoví.

Čo robí momentálne: V deň, keď sa fotila story pre EMMU, oslavovala svoje štrnáste narodeniny. Alex navštevuje základnú školu a teší sa, kedy už konečne bude môcť začať cestovať po svete.

Ovplyvnená rodičmi: „Mamina s nami vždy hovorila na rovinu a ako kamarátka. Aj modeling bol jej nápad – a ja som ním nadšená,“ hovorí Alex. Na svet šoubiznisu je dokonalo pripravená.

Známy rodič: Moderátorka Erika Barkolová

Tamara Kramárová

Vek: 12,5 roka

Poznávacie znamenie: Obdivuhodná výška a plachý pohľad.

V čom má úspech: Šesť rokov sa venuje hre na klavíri. „Bol to nápad mojich rodičov, no rýchlo chytil aj mňa. Najšťastnejšia som, keď môžem doma len tak improvizovať.“

Budúcnosť: Je celkom možné, že z Tamary vyrastie talentovaná hudobníčka alebo športovkyňa. Talent ani disciplína jej nechýbajú a napriek tomu, že pôsobí placho, ukrýva sa v nej veľa energie. „Zatiaľ som však nad budúcnosťou ešte nepremýšľala,“ smeje sa vysoká školáčka.

Čo robí momentálne: Okrem klavíra nedávno objavila aj volejbal, ktorému sa začala venovať naozaj intenzívne. Budeme držať palce!

Ovplyvnená rodičmi: „Vnímam, že ich ľudia poznajú, ale myslím, že sa necítim inak ako ostatné deti. Keď niekam prídem, pýtajú sa ma: Ty si dcéra toho Kramára? Poviem áno a to je všetko. Ja to určite neriešim.“

Známy rodič: Herec Maroš Kramár

Vanessa Šarközi

Vek: 12 rokov

Poznávacie znamenie: Dokonalá bohatá hriva, množstvo energie, temperament a smejúce sa oči.

V čom má úspech: Pochádza z hudobníckej rodiny, hrá už deväť rokov na husliach a spieva. Slovenská džezová princezná.

Budúcnosť: „Svoj život si neviem predstaviť bez hudby,“ tvrdí Vanessa. Cudzia jej však nie je ani móda. Hudba musí byť jej súčasťou, aby mohla dýchať. „Som vďačná za každý koncert.“

Čo robí momentálne: Koncertuje po celom Slovensku aj v zahraničí. Okrem huslí a spevu sa Vanessa začala venovať hre na kontrabase, čo nielen dobre vyzerá, ale aj dokonalo znie. „Chcem sa uberať cestou klasiky, ale aj džezu,“ netají svoje hudobné smerovanie.

Ovplyvnená rodičmi: „Nemyslím, je však pravda, že odmalička spoznávam naozaj významných a výnimočných ľudí, od ktorých sa môžem učiť.“

Známi rodičia: Hudobníci a „cigánski diabli“ Silvia a Ernest Šarköziovci

Daniela Christová

Vek: 18 rokov

Poznávacie znamenie: Exotická a výrazná krása.

V čom má úspech: Daniela kráča v šľapajAch svojej mamy, no striedmo a po malých krôčikoch. No aj napriek tomu je na slovenských módnych mólach žiadaná.

Budúcnosť: „Necítim sa ako modelka a viac ma baví styling a líčenie. Je možné, že by som sa v budúcnosti uberala týmto smerom,“ prezradila EMME tmavovlasá kráska, ktorá sa v detstve podobne ako jej mama venovala tancu aj spevu.

Čo robí momentálne: Tento rok bude maturantkou a vo svojom voľnom čase sa venuje modelingu. „Predvádzam, no viac ako modeling ma zaujíma módne zákulisie.“ Ovplyvnená rodičmi: „Určite, bez maminy by som sa do šoubiznisu asi nedostala. Odmalička som vyrastala ‚v tom‘,“ spomína Daniela.

Známy rodič: Modelka Ivana Christová

Foto: Branislav Šimončík 

Naj z glancu

Horoskop

Voľný čas

Záhrada

Chcete okamžite identifikovať rastlinu? Stiahnite si aplikáciu

Garden Answers Plant Identification je aplikácia číslo jedna, ktorú si...
 

Acylpyrin je liekom aj pre vaše kvety. Vyskúšajte!

Acylpyrin nepredstavuje prvú pomoc len pre ľudí, ale aj pre záhrady. Má...
 

Na návšteve u čitateľov: Záhrada plná rozmanitosti

Je to malý kúsok pozemku, ktorý sa nebráni cudzím pohľadom a nemaskuje sa...
 

Ako si vypestovať priesady?

Každý, kto má skleník alebo fóliovník, si môže vypestovať zdravé a kvalitné...
 

Zabezpečte izbovým rastlinám dostatok svetla

V zime zhoršuje stav izbových rastlín nedostatok svetla. S zväčšujúcou...