Tip redakcii
 

Prázdninový horoskop lásky: Čo vás čaká toto leto? (2.časť)

08. júla 2013, 09:00
Prečítajte si, čo vás čaká toto leto.

Prečítajte si, čo vás čaká toto leto.

Autor: Profimedia.sk

Váhy

24. september – 23. október

Budete ako bohyňa lásky

Aká ste

Viete, čo chcete, ale robíte z toho tajomstvo. Na mužov to pôsobí ako neviditeľný motúz, ktorý ich priťahuje do vašej blízkosti, ani nevedia prečo.

Single

Nezadané slečny sa nebudú vedieť vymotať zo zástupu mládencov, ktorí sa radi postavia do radu a budú chcieť zabodovať. Užívajte si ich pozornosť, ale nestrácajte prehľad. Medzi nimi je možno aj ten pravý.

Zadané

Aj dlhoročný partner či manžel, ktorý vyzerá nezúčastnene a ľahostajne, zbystrí pozornosť. Uvedomí si, že takú atraktívnu ženu si musí trošku strážiť. Môže byť z toho žiarlivá dráma, ale v konečnom dôsledku to vášmu vzťahu len prospeje a rozdúcha novú iskru.

Vaše dni

10./11. júla: Intenzívne debaty s partnerom prinesú výsledok. Ani neviete ako a znova si budete takí blízki ako na začiatku.

Škorpión

24. október – 22. november

Využite krízu vo svoj prospech

Aká ste

Na jednej strane šarmantná a spoločenská, na druhej strane uzavretá vo svojej škrupine. Chvíľu flirtujete, potom zasiahnete muža svojím ostňom. Kto by sa v tom vyznal.

Single

Zaujme vás muž s veľkým vekovým rozdielom oproti vám. Bude to pravdepodobne osudové stretnutie s vaším duševným dvojčaťom. Čaká vás veľká porcia romantiky a vášne.

Zadané

Ak ste mali v poslednom období partnerské problémy, budete sa im musieť postaviť do cesty a nájsť rozumné východisko. V niektorých prípadoch pomôže už iba párová terapia, na jej konci vás však čaká báječný nový začiatok.

Vaše dni

3./4. augusta: Kto vám v tieto dni vyzná lásku, ten to myslí naozaj a zo srdca.

Strelec

23. november – 21. december

Dobrodružstvo bez konca

Aká ste

Temperamentná a plná života budete v nasledujúcich týždňoch prežívať svoj erotický vrchol.

Single

Mnohé strelkyne sa dočkajú dlho očakávaného šťastia v láske. Možné je všetko, od vyznania lásky cez ponuku na sobáš až po tehotenstvo. Neznesiete však žiarlivosť, takže sa možno rozhodnete zostať aj naďalej sama. No nebudete ľutovať, na konci augusta máte šancu stretnúť muža v znamení Váh, ktorý by vám mohol vyhovovať.

Zadané

V partnerských vzťahoch to môže na konci júla zaškrípať, ale o to sladšie bude udobrovanie v auguste. Naplánujte si spoločne rôzne aktivity, napríklad hodiny tanca. Naučte sa nechať viesť občas aj partnera. Nedovoľte vašej netrpezlivosti, aby vyvolávala konflikty. Odmenou za toleranciu voči partnerovým nedostatkom vám bude porcia romantiky navyše.

Vaše dni

23./24. augusta: Zasiahne vás Amorov šíp. Mužovi v znamení Váh jednoducho nebudete vedieť a chcieť odolať.

Kozorožec

22. december – 20. január

Rozísť sa alebo zostať?

Aká ste

Pôsobíte tak sebavedome a sexi, že ste výzvou aj pre tie najsilnejšie osobnosti. Iba inteligentný akčný chlap s vami dokáže držať krok, prípadne si vás získať.

Single

Už dlho ste si nikoho nepustili k telu? Aj keď sa presviedčate, že najlepšie si vystačíte sama, v druhej polovici prázdnin to osud vyrieši za vás. Objaví sa sympatický ochranca, ktorý sa dotkne vášho srdca, pravdepodobne v znamení Panny alebo Škorpióna.

Zadané

Je možné, že v partnerskom zväzku v predchádzajúcich mesiacoch ste sa stretli s neverou, či už vašou, alebo partnerovou. Ešte stále neviete, ako sa to skončí? Ak sa vám podarí uchopiť opraty do rúk, nemusí byť nutným scenárom rozchod. Ak to spoločne rozdýchate, odmenou vám bude prekvapivo dokonalá dovolenka plná romantiky a vášnivého sexu.

Vaše dni

25./26. júla: Uvedomíte si, že netreba všetkých mužov hádzať do jedného vreca, a hneď sa objaví niekto, komu sa oplatí dôverovať.

Vodnár

21. január – 19. február

Hra s ohňom

Aká ste

Rada provokujete, no pri prvej známke záujmu sa stiahnete za bezpečnú zónu. Táto podvedomá flirtovacia taktika škodí vášmu vzťahu.

Single

Z erotického náboja tohto leta urobíte priam vojnové ťaženie. Trošku drzým a najmä sebavedomým spôsobom si získate každého, koho si zoberiete do hlavy. Ale až po prázdninách sa črtá stretnutie s mužom, ktorý bude na rovnakej vlne, nechá vám dostatok voľného priestoru, a preto ho budete rešpektovať.

Zadané

Nie je vylúčené, že sa zamotáte do osídiel nevery. Ak zvíťazí žiarlivosť a boj o moc, pripravte sa na rozchod. Napätie však môže priniesť aj nové impulzy do sexuálneho života. Všetko záleží na vás.

Vaše dni

2./3. júla: Prípadnou neverou riskujete, že prídete o partnera a stratíte istoty, ktoré vám prinášal stály vzťah.

Ryby

20. február – 20. marec

Ctiteľ na obzore

Aká ste

Občas ste ako z iného sveta – otvárate ústa, ale nevydáte ani hlások. Preto ste pre väčšinu ľudí záhadou. Milá, zmyselná, ale nikto do vás nevidí.

Single

Nová láska vám môže prevrátiť život naruby. Srdce vám bije ako na poplach, na vine bude asi nenápadný Blíženec. Nechajte si rezervu, pretože sľubuje viac, ako dokáže dodržať. Už dlhší čas po vás pokukuje Býk, s ktorým by ste mohli mať viac šťastia. S ním by možno mohli zazvoniť svadobné zvony, a to skôr, ako by ste si mysleli.

Zadané

Postavte sa na vlastné nohy. Čím budete samostatnejšia, tým to k vám bude partnera viac priťahovať. Ukážte, že sa viete o seba postarať aj sama, a uvidíte, že ho to bude rajcovať. Z prípadnej hádky si nič nerobte, po jej utíšení príde sladké udobrovanie.

Vaše dni

3./4. augusta: Nejaká ženská nadbieha vášmu chlapovi? Nech zabudne, on má oči iba pre vás.

Autor: Báječná žena/Zuzana Petrovičová

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 
 
Prázdninový horoskop lásky: Čo vás čaká toto leto? (2.časť)
Báječná žena/Zuzana Petrovičová